Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

XIX Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego

Dodał: red Data: 2019-02-25 15:12:04 (czytane: 1461)

24 lutego br. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, odbyły się XIX Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego. Organizatorem wydarzenia, w którym wystąpiło 43 zawodników, było Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajCel wydarzenie było wyłonienie mistrzów Powiatu Biłgorajskiego w kategoriach open oraz do lat 10, 14 i 18 dziewcząt i chłopców, popularyzacja gry w szachy wśród dorosłych, młodzieży i dzieci oraz promocja powiatu i miasta Biłgoraj. Turniej przeznaczony był dla szachistów z Powiatu Biłgorajskiego i spoza Powiatu - prowadzona była odrębna klasyfikacja bez podziału na kategorie wiekowe dla zawodników spoza Powiatu.

szachy_powiat_bilgorajski.JPG

Wyłonieni zostawali najlepsi gracze w kategoriach: open oraz do lat 10, 14 i 18 (dziewczęta i chłopcy oddzielnie). Zawody przeprowadzone zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem, a dzieci do lat 10 na dystansie 7 rund. Dla zwycięzców Starostwo Powiatowe w Biłgoraju ufundowało nagrody rzeczowe, puchary, medale i dyplomy.

szachy_powiat_bilgorajski_1.JPG

W klasyfikacji dziewcząt do lat 10 zwyciężyła Lena Żurawicz, a wśród chłopców w tym samym wieku najlepszy okazał się Kamil Niedzielski. Wśród juniorek dl lat 14 najlepsza była Julia Rutkowska, a wśród chłopców Mikołaj Gzik. Magdalena Strzałka wygrała w klasyfikacji dziewiczą do lat 18, a w klasyfikacji chłopców zwyciężył Konrad Mucha.

szachy_powiat_bilgorajski_2.JPG

W klasyfikacji OPEN I miejsce zajął Hubert Mucha, II miejsce wywalczył Konrad Mucha, a III Dariusz Wróbel. Wszyscy trzej z Biłgoraja.

/bilgoraj.com.pl/
Foto: Agnieszka Dziedzic

Reklama.

Tagi: zszio biłgoraj   turniej szachowy   szachy biłgoraj   Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Bił

Zobacz także

Stan epidemii, a opłaty za przedszkole i żłobek

Dodane: 2020-04-06 12:29 - Komentarze  (0)  czytane (374)

TAGI: stan epidemii, koronawirus, przedszkola, biłgorajKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.230.76.196

iwona (2019-02-26 07:36:49)

szuka dziewczyny a może mu nie potrzebna?

ww (2019-02-25 20:14:07)

gdzie ten starosta ?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

Studniówka "Budowlanki" 2020 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się dziś na balu studniówkowym. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od podziękowań i oficjalnych wystąpień oraz staropolskiego poloneza. Następnie przy muzyce DJ-ów, uczestnicy bawili się do białego rana. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia