Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

XIV Biłgorajski Przegląd Twórczości Muzyczno - Teatralnej Osób Niepełnosprawnych

Dodał: red Data: 2017-10-20 16:36:53 (czytane: 1981)

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu Koło Terenowe w Biłgoraju było organizatorem XIV Biłgorajskiego Przeglądu Twórczości Muzyczno - Teatralnej Osób Niepełnosprawnych połączonego z jubileuszem 25-lecia Koła Terenowego Stowarzyszenia.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajUroczystości jubileuszowe i XIV Biłgorajski Przegląd Twórczości Muzyczno - Teatralnej Osób Niepełnosprawnych odbył się w Biłgorajskim Centrum Kultury. -Koło terenowe w Biłgoraju powstało z realnej potrzeby, którą dostrzegli rodzice dzieci niepełnosprawnych i osoby z dziećmi niepełnosprawnymi pracujące - podkreśla przewodniczący Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem w Zamościu Koło Terenowe w Biłgoraju Bogusław Ciosmak.

krok_za_krokiem_bilgoraj__2_.JPG


Dzięki zaangażowaniu Koła Terenowego w Biłgoraju zamojskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" powstał Ośrodek Rehabilitacji i Terapii dla Dzieci Niepełnosprawnych, Warsztat Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych dorosłych, powstało niepubliczne przedszkole dla dzieci niepełnosprawnych i Centrum Aktywizacji Społecznej oraz Park Rehabilitacyjno - Terapeutyczny w Bondyrzu. -Te wszystkie formy działalności pozwoliły nam przez te minione 25 lat wypełniać naszą misję - przyznaje Ciosmak.

krok_za_krokiem_bilgoraj__1_.JPG

Misja stowarzyszenia jest dążenie do samodzielności wychowanków i podopiecznych - osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Chodzi o to by osoby niepełnosprawne były jak najbardziej samodzielne. W Przeglądzie wystąpiło 12 placówek reprezentujących nasz Region. Niepełnosprawni artyści prezentowali się w rolach scenicznych i występach wokalnych.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zobacz także

Dużo lewicowej ideologii na tablicach historycznych Biłgoraja!

Dodane: 2020-04-02 10:04 - Komentarze  (9)  czytane (508)

TAGI: akademia myśli chrześcijańskiej, najważniejsze wydarzenia z historii bilgoraja, rewitalizacja placu wolności, biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.178.160

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Studniówka "Budowlanki" 2020 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się dziś na balu studniówkowym. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od podziękowań i oficjalnych wystąpień oraz staropolskiego poloneza. Następnie przy muzyce DJ-ów, uczestnicy bawili się do białego rana. więcej»

Konkursy

Polecamy

Zachęta do wspólnej modlitwy w 15. rocznicę śmierci Jana Pawła II (AUDIO)

W rocznicę śmierci św. Jana Pawła II - 2 kwietnia 2020 roku,...

Rewitalizacja Placu Wolności i termomodernizacja Urzędu Miasta (VIDEO)

O postępach w pracach inwestycyjnych związanych z rewitalizacją...

Telewizjabilgoraj.pl - Wielkopostne rekolekcje internetowe - część III (VIDEO)

Dziś publikujemy trzecią ostatnią część wielkopostnych rekolekcji...

Telewizjabilgoraj.pl - Monika Pawłowska o wyborach prezydenckich zaplanowanych na 10 maja 2020 roku

Posłanka Lewicy, Monika Pawłowska, odnosi się do informacji i wyjaśnień...

W szpitalu, w Biłgoraju zmarł pacjent z infekcją COVID-19

Pierwszy przypadek śmiertelny w szpitalu w Biłgoraju. Zmarł pacjent...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Ogłoszenia