Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wyróżnienia dla sportowców i działaczy kultury za 2014 rok (FOTO, LISTA WYRÓŻNIONYCH)

Dodał: red Data: 2015-03-01 21:04:27 (czytane: 8195)

Władze Biłgoraja wyróżniły sportowców, trenerów, działaczy sportowych oraz działaczy kultury na uroczystości pn. "Podsumowanie roku 2014 w kulturze i sporcie". Zobacz kto z rak Burmistrza Biłgoraja odebrała nagrody i wyróżnienia.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajNa posiedzeniu w dniu 9 lutego 2015 roku Komisja Sportu Rady Miasta Biłgoraj i Rada Sportu przeanalizowała wnioski, które wpłynęły do UM o przyznanie nagród i wyróżnień dla sportowców, trenerów i działaczy sportowych miasta Biłgoraj za 2014 r. Komisja Sportu i Rada Sportu przy ocenie wniosków uwzględniała osiągnięcia w działalności sportowej za 2014r. i przedłożyła protokół do Burmistrza Miasta. Burmistrz po zapoznaniu się z opinią  zaakceptował  protokół i przydzielił następujące nagrody i wyróżnienia:

Wyróżnieni Działacze Sportowi:
Krzysztof Dzido (MKS), czynny działacz społeczny, czynny organizator wielu imprez piłki ręcznej, popularyzator piłki ręcznej.
Zenon Łój (Automobilklub Biłgorajski) - czynny działacz społeczny, zaangażowany w organizację turniejów samochodowych „Rally Sprint”, „Cross Car Race”, zlotów motocyklowych, pojazdów zabytkowych, rajdów i innych.
Krzysztof Bury (UKS „Energetyk”) - czynny działacz społeczny, zaangażowany w działalność klubu i organizację zawodów, sędzia sportowy. Popularyzator sportu kartingowego.
Zbigniew Cieślak (Łada 1945) - wieloletni działacz piłkarski służący pomocą i doświadczeniem młodzieży grającej w piłkę.
Sebastian Krawczyk (KS „Street Workout”) - czynny działacz społeczny, zaangażowany w organizację zawodów oraz bezpłatnych zajęć street workout dla społeczeństwa miasta.
Adam Osuch ( RWKS “Sparta”) - czynny działacz społeczny zaangażowany w rozwój pływania dzieci i młodzieży.
Piotr Swacha (nieformalna inicjatywa "Biłgoraj Biega") - czynny inicjator i organizator wielu imprez rekreacyjno - biegowych dla lokalnej społeczności.
Sławomir Bosak (nieformalna inicjatywa "Biłgoraj Biega") - czynny inicjator i organizator wielu imprez rekreacyjno - biegowych dla lokalnej społeczności.
Maciej Hysa, Radosław Kręt, Henryk Tytoń (Automobilklub Biłgorajski) - czynni działacze społeczni zaangażowani w organizację imprez oraz działalność i rozwój Automobilklubu.

wyroznienia_dzialacze_sportowi.JPG


Wyróżnieni Trenerzy:
Zbigniew Różański (BKS „Szóstka”) - trener II klasy piłki siatkowej, doskonały szkoleniowiec, doprowadził drużynę do III miejsca w ćwierćfinale MP Juniorek oraz uzyskał Wicemistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Juniorek.
Andrzej Surmacz (UKS „Energetyk”) - bardzo dobry szkoleniowiec sekcji kartingowej, prowadzone treningi przyczyniły się do uzyskania wysokich lokat zawodników.
Janusz Ćwikła (MKS) - trener ligowej drużyny p. ręcznej, dzięki jego pracy zawodnicy uzyskali awans do II ligi.
Andrzej Szeliga (BKK)  -bardzo dobry szkoleniowiec, przygotował zawodników karate do MP, Mistrzostw woj. lubelskiego, gdzie zdobywali złote, srebrne i brązowe medale.
Maciej Paluch (KS „Street Workout”) - trener, który doprowadził zawodników street workout w różnych konkurencjach do zdobycia medali złotych, srebrnych i brązowych w MP.
Mieczysław Jamroz (LKS „Znicz”) - bardzo dobry szkoleniowiec L.A. Jego zawodnicy osiągają wysokie lokaty i są zaliczani do czołówki krajowej, reprezentują kraj w mistrzostwach Europy.

Najlepsi sportowcy - juniorzy - dwa wyróżnienia „Nadzieja Sportu”:
Agnieszka Rak - LKS „Znicz” - podnoszenie ciężarów, III miejsce w MP do lat 15, VII miejsce w rankingu Polski do lat 15.
Marcel Surmacz - UKS „Energetyk” - osiągnięcia międzynarodowe i Wicemistrzostwo Polski - współzawodnictwo dzieci i młodzieży MICRO-MAX oraz inne osiągnięcia.

wyroznienie_sport_bilgoraj.JPG


Najlepsi sportowcy - juniorzy - nagrody równorzędne:
Aleksandra Pyda  - LKS „Znicz” (400 zł);
Katarzyna Rak - LKS „Znicz” (400 zł);
Anita Jeleń - BKK (400 zł);
Patrycja Kościk - RWKS „Sparta” (400 zł);
Adrian Misiarz - RWKS „Sparta” (400 zł);

Najlepsi zawodnicy - seniorzy:
1. Weronika  Pyzik -  Ludowy Klub Sportowy „ZNICZ” (4 000 zł);
2. Szymon Paluch - KS Street Workout  (4 000 zł);
3. Agata Fus  -  LKS „ZNICZ” P.C. (3 500 zł);
4. Krzysztof Bulak - LKS „Znicz” (2 000 zł);
5. Aleksandra Szeliga - BKK (1 500 zł);
6. Tomasz Samoszczuk - MKS  (1 000 zł);
7. Michał Jamroz - LKS „Znicz” (1 000 zł);
8. Dawid Konopka - Łada 1945 (1 000 zł);
9. Łukasz Krawiec- KS Slam Drinkers (1 000 zł);
10. Magdalena Różańska - „Szóstka” (1 000 zł).

Reklama.

Na posiedzeniu w dniu 4 lutego 2015 roku powołana przez Burmistrza Miasta Biłgoraj Kapituła przeanalizowała wnioski, które wpłynęły do Urzędu Miasta o przyznanie nagród za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Burmistrz przyznał wyróżnienia za dotychczasową działalność na rzecz rozwoju biłgorajskiej kultury:
Barbarze Woźnej - starszemu kustoszowi Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej, aktywnej propagatorce czytelnictwa wśród najmłodszych ,
Iwonie Grabowskiej i Jarosławowi Klocowi za całokształt dorobku edukacji muzycznej młodych biłgorajskich artystów.

wyroznienia_w_sporcie_i_kulturze_bilgoraj.JPG


Za osiągnięcia w twórczości artystycznej Burmistrz Miasta Biłgoraj przyznał następujące nagrody finansowe w kategoriach:
Juniorzy:

Parze tanecznej Klubu Tańca Towarzyskiego „Impuls” MDK - Marii Graszy i Marcinowi Gorczycy ( po 500 zł);
Annie Maciosze - wokalistce Studia Wokalnego „Kombinejszyn”, liderce Zespołu Wokalno-Instrumentalnego „Zawierucha” i Chóru Państwowej Szkoły Muzycznej (500 zł);
Wiktorowi Wolaninowi - uczniowi Państwowej Szkoły Muzycznej I st., klasy akordeonu (500 zł);
Kindze Dziduch - za wybitne osiągnięcia wokalne (1 000 zł);
Pawłowi Skubisowi - za wieloletnią pracę wolontariacką jako prezenter i dziennikarz redakcji sportowej Biłgorajskiej Telewizji Kablowej (500zł).

Dorośli:
Monice Lembryk - Bartoszek - za upowszechnianie twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnością (700 zł)
Henrykowi Mielniczukowi - za całokształt działalności na rzecz rozwoju biłgorajskiej kultury chóralnej (700 zł);
Andrzejowi Mazurkowi - wieloletniemu aktorowi Teatru Poezji i Piosenki BCK za upowszechnianie kultury oraz pracę wolontariacką  przy organizowaniu przedsięwzięć kulturalnych;
Adamowi Kozerze - aktorowi Teatru Poezji i Piosenki oraz Sceny Amatora BCK  za upowszechnianie kultury oraz pracę wolontariacką  przy organizowaniu przedsięwzięć kulturalnych
Henrykowi Niziowi – za całokształt wieloletniej twórczości artystycznej (1 000 zł).

wyroznienia_kultura.JPG


Zespołom:
Klubom Seniora „Złota Jesień” i „Złoty Wiek” - za wyróżniającą się aktywność w życiu kulturalnym naszego miasta (po 500 zł);
Kolegium Redakcyjnemu Biłgorajskiego Rocznika Społeczno-Kulturalnego „Aspekty” wydawanego przez Biłgorajskie Towarzystwo Literackie - w tym roku Kolegium będzie obchodziło jubileusz 10-lecia działalności. „Aspekty” upowszechniają i promują twórczość miejscowych literatów i publicystów poprzez kolportaż w kraju i za granicą (1000 zł);
Studiu Tańca „Styl” działającemu przy Młodzieżowym Domu Kultury zespół w bieżącym roku będzie obchodzić jubileusz 15-lecia działalności. (1 800 zł);
Zespołowi Tańca Ludowego „Tanew” - za promocję folkloru oraz kultywowanie polskich tradycji narodowych i regionalnych. Od ponad 30 lat zespół prezentuje swój dorobek w kraju i za granicą. Posiada bogaty repertuar taneczny i wokalny oraz interesujące układy choreograficzne (1800 zł);
Teatrowi Poezji i Piosenki BCK - teatr działa od ponad 30 lat, zdobywając wiele nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach recytatorskich i piosenki literackiej (1 600 zł);
Biłgorajskiej Kapeli Podwórkowej „Wygibusy” - za wyróżniającą się aktywność w życiu kulturalnym miasta. Kapela uświetniała wiele biłgorajskich imprez i uroczystości. W tym roku będzie obchodzić jubileusz 25-lecia działalności. (2 000 zł);
Grupie Folklorystycznej „Pokolenia” BCK  - grupa działa od 2012 r., ale już podbiła serca publiczności nie tylko biłgorajskiej. Koncertowała w kraju i za granicą, na Węgrzech i w Szwecji, a w pod koniec maja jedzie do Szwajcarii (3 000 zł).

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 93

Tagi: wyróżnienia dla sportowców   podsumowanie roku w sporcie   podsumowanie roku w kulturze   biłgoraj

Zobacz także

Obsza. Festiwal kapel w zmienionej formule

Dodane: 2020-07-09 20:18 - Komentarze  (0)  czytane (418)

TAGI: gmina obsza, fetiwal kapel i śpiewaków ludowych, artyści ludowi, muzyka ludowaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.226.97.214

Gabyzinho (2015-10-18 20:13:18)

I po Świętach krf3tkie podsumowanie. Do mojej powyższej uwagi jak co roku NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO! TO CO NAPISAŁEM POWYŻEJ SPRAWDZIŁO SIĘ CO DO JOTY! Kilkaset km za kf3łkiem, żadnego poctjlania na trasie (a działo się dwa zajechania, trzy ostre hamowania itd.). Wszyscy przy cmentarzach (to 01.11), ale już w sobotę i w niedzielę nie widziałem żadnego nawet przy cmentarzach. Niestety, moje spostrzeżenia podzielają znajomi. AKCJA ZNICZ TO WIELKA LIPA! STATYSTYKA ODBĘBNIONA!

kibic (2015-03-04 21:10:23)

Na zdjęciu szkółki Street Workoutu jest trener Piotr Szeliga. Ciekawe kogo trenuje wraz z dyrektorem OSiR?

jeszcze o płaceniu i tym workucie (2015-03-03 23:19:04)

Na stronie internetowej osir jest że Workout funkcjonuje jako szkółka sportowa osir. Mylę się, czy też to oznacza że pan "trener" jest opłacany w osir a sala jest za darmo? A inne kluby muszą płacić!

(2015-03-03 15:41:25)

Prosimy o podanie do wiadomości publicznej składów kapituły, które decydowały o nagrodach i wyróżnieniach, w obu kategoriach. Chcemy wiedzieć kto w taki sposób rozdysponoiwał pieniądze podatników. Dlaczego w tym mieście jednych się pomija, którzy nawet bardziej zasługują od niektórych nagradzanych. A inni ustawicznie są nagradzani jak widać, nawet jak nie mają takich osiągnić jak ci, których pominięto. O czym to świadczy?
Wstyd Panie Burmistrzu !

(2015-03-03 10:43:48)

Po ilości wyróżnionych SZEŚCIU działaczy i trenerów sportów motorowych wydawać by się mogło, że ten sport w mieście Biłgoraju bije resztę na głowę. Czy tak jest naprawdę, bo prawdę mówiąc nie słyszałem jakoś o sukcesach biłgorajskich motocyklistów, kierowców samochodowych, czy chociażby kartingowców. Czy te wyróżnienia burmistrza nie są trochę na wyrost?

obserwator (2015-03-02 23:10:41)

Widzieli ile jest śmieci z rana przy parkingu Zalewu gdzie gromadzi TAK SIĘ DUŻO MŁODZIEŻY!!

........ (2015-03-02 22:22:28)

PIEKNA KATEGORIA czynny działacz społeczny zaangażowany w - zbieranie składek, pozyskiwanie dotacji i dbanie o własną kieszeń

lollii (2015-03-02 22:03:03)

3 miesiące to oni są oficjalnie stowarzyszeniem jak napisali. Grupa istnieje dłużej. To po pierwsze, teraz po 2 gdzie tutaj Mat. M odbiera jakąś nagrodę? Bo ja go nie widzę i nigdy nie słyszałam żeby cokolwiek odebrał. Po 3 polecam zajrzeć do nich na treningi, tam widać ile osób na nie uczęszcza i jakie jest zainteresowanie. W okresie letnim widziałam tłumy na placu nad zalewem. Po 4 wiem że fascynują się każdą dziedziną sportu, nie zamykają się tylko w jednej strukturze ale również biegają i grają zespołowo więc to że nie przyciągają sportowo to lekkie nie porozumienie jak dla mnie. I ludzie którzy tutaj się wypowiadają są albo nie doinformowani o pewnych rzeczach albo przemawia tutaj jakaś typowa Polska zazdrość? zawiść? Nie potrafię tego pojąć. Ważne że młodzież chce ćwiczyć zamiast łazić po ulicach i pić alkohol czy palić papierosy. Wielki plus dla nich za przyciąganie i namawianie do takiej formy spędzania wolnego czasu.

Workout (2015-03-02 21:52:20)

Sport powinien łączyć a nie dzielić i przykro mi że w ten sposób musi być to obrócone w Polsce, zawiść i zazdrość zawsze bedzie górowała taki naród :). Bez odbioru

Silk (2015-03-02 21:15:44)

Kibicowi Łady który tak psioczy na workout powiem tak. Oni istnieją dopiero 3 miesiące i już mają osiągnięcia. Łada istnieje od 70 lat (!) i czym może się pochwalić? To pytanie retoryczne i wszyscy znamy odpowiedź, która nie wygląda najlepiej :(I)

Natasch (2015-03-02 20:59:26)

Brawa dla tych od biegania! Street coś tam nie przyciąga do uprawiania sportu tak jak bieganie i miasto powinno postawić na tych truchtaczy i ludzi z kijkami, bo to zdrowe i tanie sporty dla każdego!!!! Zobaczcie ile ludzi wieczorami na budowlance i na ulicach!!

tylko ŁADA! (2015-03-02 20:45:10)

To całe workaut nieważne jest żeby tyle o nim dyskutować. Sami o sobie piszą że istnieją od 3 miesięcy a juz mistrzów Polski się dorobili obciach całkowity. Nie w porzo jest tylko żeby Łada najstarszy klub w Biłgoraju płaciłaza obiekty, których kiedyś była właścicielem, a taki nioby sport miał darmochę. Prywata na osirze się szerzy panie burmistrzu.

kibic (2015-03-02 19:23:51)

płacą dyrektorowi do kieszeni!

Workout (2015-03-02 17:56:06)

Płacimy - pozdrawiam

Kola (2015-03-02 17:55:31)

"Żołnierze wykleci" Kolejny mit. Żołnierze AK , który nie wykonali rozkazu rozwiązania AK, złamali przysięgę. Rzeczywiście byli to w większości patrioci. Samobójcy z wojskowego punktu widzenia. Byli tez i zwykli bandyci co mordowali i rabowali jak za" dobrych okupacyjnych czasów". Teraz wszystkich wrzucono do jednego worka pt. Żołnierze wykleci- to jest profanacja honoru patriotów. Kiedy to wreszcie wytłumaczy się młodzieży bez kłamstw!

123 (2015-03-02 17:37:19)

Skoro Mat. M nie jest waszym członkiem to z jakiej racji odbierał nagrody w BCK.

112 (2015-03-02 16:42:06)

Jeżeli jesteście stowarzyszeniem to ciekawe czy płacicie z obiekty osir na ktorych ćwiczycie tak jak np Łada czy dyrektorek daje wam za darmo

Workout (2015-03-02 14:36:12)

Mistrzostwa Europy w Pradze w których brał udział Szymon miały charakter oficjalny ESWC Mistrzostwa Świata w Rydze, w których brał udział Marszal WSWC

MACIEK (2015-03-02 14:17:07)

Jaki oficjalne stowarzyszenie o nazwie KS SWB które istnieje dopiero od 3 miesięcy zamierzamy wspólnie ze społecznością z innych miast w Polsce dążyć do rejestracji w Polskim Związku Sportowym. Jak już wcześniej powiedziałem jeszcze 2 lata temu nie było takowych miejsc do rozwoju w SW. Teraz już są, teraz jest już rozgrywanych wiele zawodów. MP w Rzeszowie cieszyły się bardzo dużą popularnością, były rozgrywane pod patronatem miasta. W telewizji/prasie też było głośno o tym. Większe miasta nie mają problemu z czymś takim a wręcz przeciwnie wykładają ręce do młodzieży i dają im szanse. Wiele zawodów rozgrywanych jest pod marką znanych firm w Polsce i takowe firmy zgadzają się bez problemu na współpracę gdyż wiedzą że są z tego same zalety. Wszystko rozwija się prężnie i chcemy doprowadzić do tej rejestracji. Na chwilę obecną jak już wcześniej wspomniałem cieszymy się i dziękujemy za to że ktoś widzi jaką pracę wkłada się w rozwój młodzieży jak i pomoc wielu ludziom. Cieszymy się że byliśmy w stanie promować NASZĄ GRUPĘ JAK I MIASTO na arenie międzynarodowej w Czechach czy na Łotwie. Jak i na wielu zawodach w kraju .Jeżeli chodzi o Mateusza. M to on nie jest członkiem naszej grupy a jedynie przychodził na treningi do nas ku ścisłości.

Były uczeń "oxfordu" (2015-03-02 13:59:20)

Chodziłęm do jednej klasy z "mistrzem Europy" (he, he, he) w stret workut Mat. M. Jakoś trudno go zkojarzyć z walką z patologią i zdrowym stylem życia jak tu piszecie o sobie.

kibic (2015-03-02 13:51:09)

Zgadzam się, że "trener personalny" nie musi mieć formalnych uprawnień, bo zgodnie z U.oS."obowiązkiem trenersko-instruktorskim w zakresie prowadzenia zajęć zorganizowanych w zakresie sportu są objęte wyłącznie związki sportowe oraz kluby sportowe uczestniczące we współzawodnictwie organizowanym przez polski związek sportowy". Nie przekonujecie mnie, bo jakim cudem rozgrywacie Mistrzostwa Polski i zdobywacie medale i tytuły skoro nie uczestniczycie "we współzawodnictwie organizowanym przez polski związek sportowy" (bo takowego nie ma), czyli NIE MOŻE być oficjalnych Mistrzostw Polski w Street Workout.

MACIEK (2015-03-02 13:30:10)

Jeżeli chodzi o uprawnienia instruktorskie do Street Workoutu to nie ma takiego czegoś, natomiast są tzw uprawnienia trenera personalnego, trenera kulturystyki czy fitness. Trener prowadzący daną osobę w SW gdy posiada jedno z takich uprawnień to, to wystarcza gdyż każdy wie że są to treningi z własną wagą ciała. Dyscyplina jest z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularna w naszym kraju. Odnośnie wypowiedzi jakiegoś tam studenta AWF w którymś z komentarzy. Tak wiele elementów wywodzi się z gimnastyki ale twoja wiedza na temat SW jest znikoma, gdyż głównym celem są ćwiczenia takie jak podciągania, pompki, przysiady, podskoki, pompki na poręczach. Nie jeden Street Workoutowiec połknął by kolokwialnie mówiąc takiego gimnastyka w rywalizacji wytrzymałościowo- siłowej na drążku, poręczach czy w innych ćwiczeniach. SW TO NIE GIMNASTYKA!! Ćwiczenia w SW kształtują zarówno charakter ale również cechy motoryczne i ogólną funkcjonalność organizmu. Osoby które nigdy nie spróbowały takiego rodzaju ćwiczeń a jest "jeszcze" trochę takich, nie zdają sobie sprawy jaki to jest ciężki chleb do zgryzienia przy treningach czy rywalizacjach na zawodach. Nam chodzi oto żeby młodzież jak i ludzie starsi, bez względu na płeć skorzystali z takiej aktywności gdyż jest ona o stokroć zdrowsza niżeli przerzucanie ciężarów na siłowniach w takim wieku. Chodzi nam o promocję zdrowia, przeciwdziałanie patologiom a nie sprzeczanie się że to jest takie czy owakie, że to nie jest sport, że nigdy nikt o tym nie słyszał więc leci ogólny "hejt" Teraz mieliście okazję usłyszeć! Cieszy nas że coraz głośniej jest o tym w naszym kraju, że władze innych miast dają szanse na rozbudowę specjalistycznych placów do ćwiczeń dla młodych, dają szanse na rozwój młodzieży w tym kierunku. Przed założeniem grupy nie mieliśmy takich warunków i tak jak było napisane ćwiczyliśmy na przysłowiowych "bramkach, trzepakach, latarniach" Teraz dzięki władzom naszego miasta mamy szanse na dalszy, szybszy rozwój! Już nie długo będzie o tej społeczności jeszcze głośniej, zapewniamy Was. A teraz dajmy szanse ludziom spędzać wolny czas w takiej formie aktywyności fizycznej jakim jest Street Workout i uszanujmy każdy start naszych miejscowych zawodników na arenie krajowej i międzynarodowej. Cieszymy się że możemy promować nasze miasto BIŁGORAJ gdzie jeszcze jakiś czas temu wśród młodzieży/ społeczności w naszym kraju miasteczko nasze nic im nie mówiło. Leciały drwiące pytania, a to gdzieś na Ukrainie? ALbo typowe przejęzyczania typu jesteście z Białograju? Teraz każdy wie gdzie jest Biłgoraj, że warto tu przyjechać i miło spędzić czas nie tylko na sportowo. I OTO NAM CHODZI LUDZIE RÓWNIEŻ. Gościliśmy wielu młodych ludzi z większych miast które miło spędziły czas w naszym mieście. A dzięki czemu? Dzięki STREET WORKOUT który łączy ludzi. Jest to przyszłość dla młodzieży. POLECAM SPRÓBOWAĆ, poczytać regulaminy zawodów a wtedy się wypowiadać kto za co powinien być wyróżniany.

kibic (2015-03-02 12:59:02)

Coś tu mi nie pasuje. To jakim cudem nagrodzony został TRENER (nawet nie jakaś tam instruktorzyna), cyt. "...który doprowadził zawodników street workout w różnych konkurencjach do zdobycia medali złotych, srebrnych i brązowych w MP". I kto te MP (Mistrzostwa Polski?) organizował, skoro nie ma Polskiego Związku Street Workout.

Nigdzie (2015-03-02 12:30:46)

Nie ma takiej dyscypliny sportu, nie ma związku więc i nie ma komu robić kursy trenerskie i instruktorskie i nadawać uprawnienia.

kibic (2015-03-02 12:15:21)

Gdzie można zdobyć uprawnienia trenerskie Street Workoutu?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy

Polecamy

Rowerzyści dotarli do Częstochowy i pokłonili się Królowej Polski

Na początku tygodnia, z Biłgoraja i Księżpola wyruszyły rowerowe...

Wskazówki przy zakupie pralki

Chcesz kupić pralkę i nie wiesz, na jakie parametry zwrócić szczególną...

Inwestycje w drogi wojewódzkie w powiecie biłgorajskim. Będzie remont odcinka Tarnogród - Obsza (AUDIO)

Dziś w Tarnogrodzie odbyła się konferencja prasowa z udziałem...

77. rocznica pacyfikacji Łukowej (FOTO, AUDIO)

W pierwszą niedzielę lipca mieszkańcy Łukowej wspominają wysiedlenie...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Ogłoszenia