Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wyróżnienia dla olimpijczyków i laureatów konkursów przedmiotowych i artystycznych

Dodał: red Data: 2015-06-17 14:39:42 (czytane: 6832)

Ponad 170 uczniów oraz nauczyciele i wychowawcy szkół podległych Powiatowi Biłgorajskiemu otrzymali z rąk członków Zarządu Powiatu wyróżnienia za wzorową pracę i postawę.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj



dzien_olimpijczyka_bilgoraj.JPG


17 czerwca br. w auli LO im. ONZ w Biłgoraju odbył się Dzień Olimpijczyka w Powiecie Biłgorajskim. Władze Powiatu nagrodziły najlepszych uczniów oraz ich nauczycieli. -Dzień Olimpijczyka to nasze powiatowe podsumowanie osiągnięć w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, konkursach wiedzy i konkursach artsytycznych. Obecni są tu dziś uczniowie, którzy w kończącym się roku szkolnym zdobyli laury na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej - wyjaśniał Jan Koman kierownik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.

marian_tokarski_starosta.JPG


Samorząd powiatowy na uroczystości reprezentowali: Marian Tokarski Starosta, Jarosław Piskorski Wicestarosta oraz Adam Banak Członek Zarządu Powiatu. Byli także dyrektorzy ze wszystkich szkół i jednostek oświatowych podległych Powiatowi. W imieniu Zarządu wzorowym uczniom i nauczycielom ich osiągnięć w mijającym roku szkolnym gratulował Starosta Tokarski. Marian Tokarski przypomniał, że to systematyczna praca uczniów oraz poświęcenie i otwartość nauczycieli sprawia, że wyniki biłgorajskiej oświaty stawiają ją w  czołówce w Polsce.

Lista wyróżnionych uczniów:
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju:
1. Daria Podpora - II miejsce W Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna Nutka”;
2. Otylia Kobielarz - III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna Nutka”;
3. Magdalena Sokołowska - III miejsce duety disco dance, V miejsce solo disco dance, V miejsce duety hip hop, w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca ,,Zaplątane Kroki” Biłgoraj 2015 r., II miejsce duety juniorzy disco freestyle, I miejsce małe grupy disco freestyle w Wojewódzkim Turnieju Tańca ,,Karnawałowe Harce” ;
4. Zuzanna Małek - III miejsce duety disco dance, V miejsce solo disco dance w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca ,,Zaplątane Kroki” Biłgoraj 2015, III miejsce solo juniorzy disco freestyle, II miejsce duety juniorzy disco freestyle Wojewódzki Turniej Tańca ,,Karnawałowe Harce”;
5. Julia Buczek - IV miejsce solo disco dance w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca ,,Zaplątane Kroki” Biłgoraj 2015, II miejsce solo disco freestyle, I miejsce małe grupy disco freestyle w Wojewódzkim Turniej Tańca ,,Karnawałowe Harce”;
6. Kinga Paluch zdobywczyni (wraz z zespołem) I miejsca na wojewódzkim konkursie Zespołów Cheerladerkowych i Mażoretkowych – Kamień 2015 r., wyróżnienie wraz z zespołem na II Ogólnopolskim Festiwalu "Taneczne Inspiracje” Biłgoraj 2015 r. ;
7. Kinga Skubis zdobywczyni (wraz z zespołem) I miejsca na wojewódzkim konkursie Zespołów Cheerladerkowych i Mażoretkowych – Kamień 2015 r., wyróżnienie wraz z zespołem na II Ogólnopolskim Festiwalu "Taneczne Inspiracje” Biłgoraj 2015 r.;
8. Wiktoria Zań zdobywczyni (wraz z zespołem) I miejsca na wojewódzkim konkursie Zespołów Cheerladerkowych i Mażoretkowych – Kamień 2015 r., wyróżnienie wraz z zespołem na II Ogólnopolskim Festiwalu "Taneczne Inspiracje”;
9. Anna Obszańska - I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Taneczne Inspiracje” Biłgoraj 2015 r.;
10. Aneta Grabias - I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Taneczne Inspiracje” Biłgoraj 2015 r.;
11. Aleksandra Hasiak - I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Taneczne Inspiracje” Biłgoraj 2015 r.;
12. Karolina Rejman - nagroda w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Z pędzlem przez świat” – Eksplozja kultury – Inspiracje flamenco we Wrocławiu;
13. Anna Myszkowiak - II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Moje anioły” w Chodzieży;
14. Weronika Mazurek - II nagroda w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Tradycje Wielkanocne”, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym 'Autoportret” Grudziądz;
15. Marta Sołoducha - nagroda na XII Międzynarodowym Konkursie Plastyczny "Tęczowy Kalendarz” MDK w Tychach;
16. Gabriela Turczyniak - nagroda w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Rodzina, Rodzinne pasje”, Nagroda w IX Ogólnopolskim Biennale Plastycznym ,,Rok polski w tradycji i obyczajach”;
17. Marta Mendyk - nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Ptasi mieszkańcy z krainy wyobraźni”;
18. Maria Grasza - I miejsce Puchar i Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w tańcu towarzyskim, Grand Prix Polski w Tańcach Standardowych, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Milejów, Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych Sobótka koło Wrocławia – zdobycie klasy S w tańcach;
19. Marcin Gorczyca - Puchar i Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w tańcu towarzyskim, I miejsce Grand Prix Polski w Tańcach Standardowych, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Milejów, Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych Sobótka koło Wrocławia – zdobycie klasy S w tańcach.

rcez_bilgoraj.JPG


RCEZ:
1. Mateusz Woch - Finalista XXXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – grupa mechatroniczna, Finalista VIII Ogólnopolskiego Konkursu Mechanicznego oraz I miejsce zespołowo, Laureat Konkursu Matematycznego „Matematyka w Technice dla Technika”, Dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Igrzyska Wiedzy”;
2. Arkadiusz Węgrzyn - Finalista XXXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – grupa informatyczna, Dyplom I stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Igrzyska Wiedzy”, Dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Igrzyska Wiedzy”, II miejsce w IX Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” w zawodzie technik informatyk;
3. Karol Szpyra - Finalista XVI Olimpiady Techniki Samochodowej;
4. Marek Solak - finalista oraz I miejsce zespołowo w VIII Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym;
5. Arkadiusz Niedzielski - finalista oraz III miejsce zespołowo VIII Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym, dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Igrzyska Wiedzy”;
6. Łukasz Strzałka - I miejsce zespołowo w VIII Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym;
7. Mateusz Gajór - III miejsce zespołowo w VIII Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym, I miejsce w IX Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” w zawodzie technik mechatronik;
8. Dawid Gruszczyński – III miejsce zespołowo w VIII Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym;
9. Aleksandra Szymanik - I miejsce zespołowo w XV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego;
10. Hubert Nawrocki - I miejsce zespołowo w XV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego, Wyróżnienie w Ogólnopolskim Jesiennym Konkursie „Na strunach poezji”;
11. Krystian Lachowski - I miejsce zespołowo w XV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego, Wyróżnienie w Ogólnopolskim Jesiennym Konkursie „Na strunach poezji”;
12. Maciej Pukarowski - I miejsce zespołowo w XV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego;
13. Rafał Kaczor - wyróżnienie w Ogólnopolskim Jesiennym Konkursie „Na strunach poezji”;
14. Dariusz Rybak - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Jesiennym Konkursie „Na strunach poezji”;
15. Krystian Kwapisz - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Jesiennym Konkursie „Na strunach poezji”;
16. Karolina Pieczonka - I miejsce zespołowo w województwie w XIII Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej;
17. Agnieszka Szpakowska - I miejsce zespołowo w województwie w XIII Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej;
18. Patrycja Tutka - I miejsce zespołowo w województwie w XIII Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej;
19. Anna Wyroślak - I miejsce zespołowo w województwie w XIII Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej;
20. Agata Rataj - II miejsce zespołowo w XXII Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”;
21. Sandra Małek - II miejsce zespołowo w XXII Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”;
22. Agnieszka Okoń - finalistka etapu diecezjalnego XXV Olimpiady Teologii Katolickiej, II miejsce zespołowo w XXII Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”;
23. Piotr Harasiuk - dyplom I stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Igrzyska Wiedzy”, dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Igrzyska Wiedzy”, I miejsce w XI Regionalnym Konkursie Informatycznym „Dzień Bezpiecznego Komputera”;
24. Łukasz Kurant - dyplom I stopnia w Ogólnopolski, Konkursie Informatycznym „Igrzyska Wiedzy”;
25. Bartłomiej Paluch  - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Igrzyska Wiedzy”, dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Igrzyska Wiedzy”;
26. Marek Kupczak - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Igrzyska Wiedzy”;
27. Szymon Kargol - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Igrzyska Wiedzy”, dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Igrzyska Wiedzy”;
28. Konrad Kręt - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Igrzyska Wiedzy”;
29. Jakub Szumski - dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Igrzyska Wiedzy”
29. Jakub Szumski - dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Igrzyska Wiedzy”;
30. Artur Stasicki - dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Igrzyska Wiedzy”;
31. Daniel Mucha - dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Igrzyska Wiedzy”;
32. Michał Gawda - I miejsce w IX Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” w zawodzie technik elektryk;
33. Patryk Iwańczyk - I miejsce w IX Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” w zawodzie technik informatyk;
34. Mateusz Bryła - II miejsce w IX Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” w zawodzie technik informatyk;
35. Kamil Biernat - II miejsce w IX Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” w zawodzie technik elektryk;
36. Dawid Jargiło - II miejsce w IX Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” w zawodzie technik elektryk;
37. Rober Adamowicz - III miejsce w IX Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” w zawodzie technik elektronik;
38. Edyta Garbarz - wyróżnienie w IX Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” w zawodzie technik handlowiec;
39. Agnieszka Dziwura - I miejsce drużynowo w XV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego;
40. Paweł Iwańczyk - Wyróżnienie w IX Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” w zawodzie technik pojazdów samochodowych;
41. Karolina Makuch - wyróżnienie w zawodach okręgowych XX Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich;
42. Edyta Bogdanowicz - II miejsce X Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Mój dom, moja Ojczyzna, moja Europa – 2015”.

zsbio_bilgoraj.JPG


ZSBiO:
1. Klaudia Luchowska - Laureatka centralnego etapu XIX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności;
2. Kamil Bryła  - I miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta;
3. Natalia Bieg - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych na najlepszy esej, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kultury i Sztuki Ludowej „Skansen”;
4. Sylwia Paluch - wyróżnienie w II „Konkursie na esej z zakresu stosunków międzynarodowych i badań kulturoznawczych” organizowany przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie;
5. Anna Maria Zdunek - Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Młodzieży Szkolnej „O laur Wierzbaka”;
6. Ewelina Bielak - udział w etapie centralnym Olimpiady Policyjnej w Szczytnie;
7. Krzysztof Łokaj - Udział w finałowym etapie VIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki;
8. Robert Mazur - Udział w finałowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym
„Eureka”
9. Krystian Dziewa - Udział w finałowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym
„Eureka”;
10. Krzysztof Bień - udział w finałowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady „O Di;amentowy Indeks AGH” z matematyki
11. Rafał Dycha - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”;
12. Patrycja Lipińska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko - Planeta;
13. Aleksandra Kozak - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko - Planeta;
14. Agata Szabat - Udział w finale konkursu „Twoje europejskie wyzwania”, finalistka Konkursu „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”;
15. Patrycja Przybyłowicz - udział w finale konkursu „Twoje europejskie wyzwania”;
16. Magdalena Kołodziej - udział w finale konkursu „Twoje europejskie wyzwania”;
17. Eliza Golec - I miejsce w województwie i IV w kraju w Konkursie Alfik Matematyczny, laureatka II stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka;
18. Jolanta Osuch - Tytuł „taon” w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym
19. Jakub Buczko - laureat Turnieju Wojewódzkiego 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, I miejsce zespołowo w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej
20. Patryk Małysa - laureat V stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”;
21.Paweł Tyszko - IV stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka, wyróżnienie w konkursie Alfik Matematyczny, tytuł „kaon” w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym;
22. Patrycja Konopka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kultury i Sztuki Ludowej „Skansen"
23. Paulina Rój - finalistka wojewódzkiego etapu Konkursu „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekologicznej;
24. Paulina Kapuśniak - finalistka wojewódzkiego etapu Konkursu „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, finalistka konkursu „Szkoła marzeń”- nagroda – wycieczka do Senatu RP;
25. Bartosz Brzeziński - I miejsce zespołowo w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej;
26. Bartosz Burdzań - I miejsce zespołowow Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej;
27. Marcin Oleszczak - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy;
28. Artur Dzido - II miejsce w Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy;
29. Konrad Koman - II miejsce w VII Konkursie Slawistycznym w kategorii „Prezentacja grupowa”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym
„Eureka”;
30. Krystian Koman - II miejsce w VII Konkursie Slawistycznym w kategorii „Prezentacja grupowa”;
31. Ilona Rogowska - II miejsce  w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Przyroda jaką znam”;
32. Karolina Miksza - III miejsce  w VII Konkursie Slawistycznym;
33. Sylwia Podkościelna - laureatka Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus;
34. Marta Saj - laureatka Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus.

zso_bilgoraj.JPG


LO im. ONZ:
1. Katarzyna Sadowy - Laureatka XXV Olimpiady Teologii Katolickiej, II miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego;
2. Natalia Dziewa - Finalistka etapu centralnego Olimpiady Biologicznej;
3. Karolina Kaproń - Finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności;
4. Agata Wnuk - Finalistka XXV Olimpiady Teologii Katolickiej, Laureatka Zamojskiego Dyktanda;
5. Marcin Mydlak - Finalista XXV Olimpiady Teologii Katolickiej;
6. Dominik Bartoszewski - Laureat Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii;
7. Paweł Skubis - Wyróżnienie w kategorii „Uczeń Lider Innowacji 2015”;
8. Jolanta Rybak - Finalista XXX Olimpiady Ekologicznej, I miejsce w etapie rejonowym, III miejsce w województwie XXIII Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża;
9. Michał Dolina - I Nagroda w Międzynarodowym Konkursie „Bajka i legenda świata w życie nam się wplata”, I miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach XV Festiwalu Nauki w Krakowie, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Komputerowy Biathlon”;
10. Benedykt Król - Finalista  Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki;
11. Gabriela Fudala - I nagroda w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej pod hasłem „MÓJ LAS”;
12. Zuzanna Wujec - Finalista Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia
 I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju ALL-chemicznym na majlepszy plakat,
 I miejsce w etapie rejonowym, III miejsce w województwie XXIII Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża;
13. Aleksandra Grabowska - Finalistka XXV Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej GRAFKOM 2015;
14. Agata Hułas - Laureatka III Wojewódzkiego Konkursu Poprawności Językowej „Mówię i piszę po polsku”;
15. Sylwia Szcząchor - LaureatkaIII Wojewódzkiego Konkursu Poprawności Językowej „Mówię i piszę po polsku”;
16. Magdalena Małyszek - Finalistka VI Konkursu Matematycznego organizowanego przez Wojskową Akademię Techniczną, finalistka Konkursu Matematycznego organizowanego przez Politechnikę Warszawską, laureatka Konkursu Matematycznego organizowanego przez PWSZ w Zamościu;
17. Klementyna Kukiełka - Laureatka Zamojskiego Dyktanda;
18. Mateusz Bździuch - Finalista XIX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej; 
19. Dominika Gęborys - Laureatka Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez PWSZ w Zamościu;
20. Weronika Dziadosz - Laureatka Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez PWSZ w Zamościu;
21. Ilona Jastrzębska - Laureatka Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez PWSZ w Zamościu;
22. Magdalena Dębińska - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Piórem malowane 2014”,
 I miejsce w etapie rejonowym, III w województwie XXIII Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża;
23. Dominika Polak - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji i Prozy „Puszkiniana 2015”,
I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Rosyjskiej;
24. Monika Siembida - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju ALL-chemicznym na najlepszy plakat, I miejsce w etapie rejonowym, III w województwie XXIII Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża;
25. Piotr Wilczopolski - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju ALL-chemicznym na najlepszy plakat;
26. Paweł Wójcik - Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej;
27. Michał Buczek - II miejsce w Konkursie Historii Mówionej organizowanym przez UMCS;
28. Izabela Jabłońska - I miejsce w Międzydiecezjalnym Konkursie Wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II;
29. Justyna Łubiarz - Laureatka XIX Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Legionowej, laureatka
VI Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych;
30. Magda Koman - Laureatka VI Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych, I miejsce  oraz Nagroda Specjalna im. Marka Sochackiego, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna Nutka”,  II miejsce Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Śpiewający Słowik”;
31. Jakub  - Laureat VI Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych;
32. Wojciech Ziemichód - Laureat VI Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych;
33. Jakub Gąsiorowski - II miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego;
34. Jakub Pojasek - II miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego, I miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Wiedzy Morskiej „Polska Marynarka Wojenna, a Historia Wybrzeża Polskiego”;
35. Jakub Węgrzyn - I miejsce w etapie rejonowym, III w województwie XXIII Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża;
36. Marek Glinka - I miejsce w Ogólnopolskim Filmowym Konkursie „Filman 2015”;
37. Bartłomiej Sprysak - Ogólnopolski Konkurs Graficzny „Jak technologie zmieniają edukację”;
38. Martyna Okoń - I miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Wiedzy Morskiej „Polska Marynarka Wojenna, a Historia Wybrzeża Polskiego”.

zszio_bilgoraj.JPG


ZSZiO:
1. Natalia Turowska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Mody „Kreacje-Prowokacje”, Lider innowacji 2015, I miejsce w wojewódzkim VII Konkursie Slawistycznym;
2. Justyna Abramczyk - tytuł finalisty w etapie centralnym 
VII edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej;
3. Izabela Litkowiec - tytuł finalisty w etapie centralnym 
VII edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej;
4. Anna Kordjak - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie geograficznym „Geo – Planeta”;
5. Adrian Rycerz - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”;
6. Patrycja Bielak - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”;
7. Iwona Martysz - II miejsce w Konkursie Wiedzy o bł. Karolinie Kózkównej – „Wierność bł. Karoliny Kózki;
8. Drużynowo: Diana Bednarz, Karina Brytan, Ewita Broda, Karolina Iwańczyk, Anna Jargieło, Anna Grzyb, Magdalena Matyaszek - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Drugie życie elektrośmieci”.

zsr_bilgoraj.JPG


ZSR:
1. Damian Szeweńko – III miejsce w Regionalnym historycznym konkursie plastycznym  „Pamięć, ludzie, miejsca i wydarzenia – I wojna światowa na Ziemi Biłgorajskiej”.
2. Adrian Żarnoch  – wyróżnienie w Regionalnym historycznym konkursie plastycznym  „Pamięć, ludzie, miejsca i wydarzenia – I wojna światowa na Ziemi Biłgorajskiej”, wyróżnienie w Powiatowym konkursie plastycznym „Żyjmy na sportowo”;
3. Ewa Psiuk – II miejsce w Regionalnym historycznym konkursie plastycznym  „Pamięć, ludzie, miejsca i wydarzenia – I wojna światowa na Ziemi Biłgorajskiej”, II miejsce w Powiatowym konkursie plastycznym „Żyjmy na sportowo”;
4. Patryk Małysa – wyróżnienie w Konkursie literacko – plastycznym „Mój przyjaciel. Mój autorytet” organizowanym przez Książnicę Zamojską im. St. Kostki Zamojskiego w Zamościuł
5. Jakub Marczak – wyróżnienie w Konkursie literacko – plastycznym „Mój przyjaciel. Mój autorytet” organizowanym przez Książnicę Zamojską im. St. Kostki Zamojskiego w Zamościu;
6. Konrad Niedźwiedzki  – wyróżnienie w VIII Przeglądzie Poezji Recytowanej i Śpiewanej Osób Niepełnosprawnych organizowany przez WTZ w Biszczy, wyróżnienie w I konkursie czytelniczym dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej  „Kolory czytania” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną Miejsko - Powiatową dla Dzieci i Młodzieży Filii Nr 1;
7. Paulina Swacha  – II miejsce w Powiatowym konkursie plastycznym „Żyjmy na sportowo”;
8. Robert Śniosek – wyróżnienie w Powiatowym konkursie plastyczny „Żyjmy na sportowo”.

zespol_muzyczny_budowlanka.JPG


Powiatowe Gimnazjum:
1. Michał Jezierski - Laureat konkursu z historii organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, Finalista konkursu z geografii organizowanego przez LKO;
2. Ignacy Tarski - laureat konkursu z historii organizowanego przez LKO, laureat etapu wojewódzkiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”;
3. Damian Chołyst - laureat konkursu z języka angielskiego organizowanego przez LKO;
4. Katarzyna Sołoducha - laureatka konkursu z języka polskiego organizowanego przez LKO;
5. Magdalena Król - laureatka konkursu z języka polskiego organizowanego przez LKO;
6. Klaudia Janiuk - laureatka konkursu ortograficznego  organizowanego przez LKO;
7. Denis Myszak - laureat konkursu z języka niemieckiego organizowanego przez LKO;
8. Irmina Jaszczuk - Laureatka konkursu z biologii  organizowanego przez LKO;
9. Maciej Majcher - Laureat konkursu z fizyki organizowanego przez LKO, III miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Wiedzy Morskiej „Polska Marynara Wojenna, a Historia Wybrzeża Polskiego”;
10. Szymon Obara - finalista konkursu z języka angielskiego organizowanego przez LKO;
11. Karolina Kurys - finalistka konkursu z matematyki organizowanego przez LKO;
12. Dominika Adamowicz - finalistka konkursu ortograficznego  organizowanego przez LKO;
13. Aleksandra Bełz - Laureatka etapu wojewódzkiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”;
14. Bartosz Płecha - finalista  etapu wojewódzkiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”;
15. Paulina Skrok - Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku”;
16. Katarzyna Borowy - Finalistka Międzynarodowego Festiwalu Języka Rosyjskiego w Petersburgu;
17. Magdalena Kuraś - Laureatka Wojewódzkiego Jesiennego Konkursu Recytatorskiego;
18. Paulina Dybiak - III miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Wiedzy Morskiej „Polska Marynarka Wojenna, a Historia Wybrzeża Polskiego”.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: dzień olimpijczyka   nagrody za wyniki w nauce   biłgoraj   starostwo powiatowe

Zobacz także

Różnorodność nas uskrzydla. Fundacja "Krzyk" podsumowała projekt (FOTO)

Dodane: 2019-05-26 18:06 - Komentarze  (0)  czytane (326)

TAGI: fundacja pomocy dzieciom krzyk, różnorodność nas uskrzydla, podsumowanie projektu różnorodnośc nas uskrzydla, festyn różnoodności



Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.208.22.127

Maria (2015-06-19 17:09:14)

do abc - zapoznaj się kto to jest "finalista" i co to jest "udział w finale" i kiedy jest ktoś -laureatem , dopiero wtedy komentuj !!!! Brak wiedzy nie dodaje wielkości osobie komentującej, ani jej komentarzom.

abc (2015-06-19 16:44:05)

nie jest to to samo bo w olimpiadach liczących się można brać udział w finale ale nie zostać finalistą, błędna info proszę doczytać

(2015-06-19 16:04:03)

Uczeń biorący udział w etapie finałowym olimpiady i finalista olimpiady to to samo. Po prostu robiący to zestawienie w różnych szkołach ujęli to inaczej. Wydawałoby się, że dla wszystkich jest to jasne, ale ...

(2015-06-19 15:59:35)

Uczeń, który brał udział w etapie finałowym olimpiady i finalista to jest to samo. Po prostu robiący to zestawienie w różnych szkołach ujęli to inaczej.

(2015-06-19 15:55:08)

Jan (2015-06-19 13:36:36)

Tokarski zamówił następne tysiąc dyplomów. Będzie wręczał każdemu byle głosował na PSL, tak robi się wyborczy wynik. Co tam starania o jakiś zakład, czy fabrykę. Najlepiej żeby wszyscy młodzi i wykształceni wyjechali z Biłgoraja to on wioskowych meneli przekona do oddania na PSL głosu wciskając im w dłoń browara i porcję bigosu.

......... (2015-06-19 07:37:05)

Znam "Jara"--super gość.

(2015-06-18 21:02:38)

porządny gośc w tym zarządzie to jedynie Jarek Piskorski, wszyscy pozostali kosmos.... pora na zmiany i młodych ludzi bo szkoda powiatu i głowa boli od tej starej buty

............ (2015-06-18 11:34:21)

tacy laureaci jak szkoła ;ZSBiO wyróżnienia za udział, LO ONZ finaliści i laureaci
PO ROZWAGĘ RADZIE POWIATU I RODZICOM WYBIERAJĄCYM SZKOŁĘ DLA SWOICH DZIECI

CBA (2015-06-17 22:36:55)

Agata Borowiec (28 l.) zamieszkała w Warszawie – jest członkiem klubu radnych PIS. Zaoszczędziła 73 tys. zł i niedawno kupiła mieszkanie o pow. 51 mkw. (150 tys. zł). Ma działki inwestycyjno-budowlane: o pow. 0,27 ha i wartości 50 tys. zł, 0,72 ha (70 tys. zł), 0,84 ha (100 tys. zł), 0,98 ha (150 tys. zł), 0,88 ha (100 tys. zł), 0,17 ha (zabudowana budynkiem przemysłowym o pow. 1365 mkw. i wartości 300 tys. zł. Dzierżawi ośrodek spawalniczy z wyposażeniem o pow. 240 mkw. (650 tys. zł). Prowadzi działalność gospodarczą, tj. usługi spawalnicze, które przyniosły jej w ub. roku 50 tys. zł dochodu. Inne dochody: wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę w firmie konsultingowej – 111 tys. zł. Jeździ audi A3 (kupiony w styczniu 2015 r.) wartym 85 tys. zł. Na jego zakup zaciągnęła 12 tys. zł kredytu bankowego na 10 miesięcy

reklama sukcesu (2015-06-17 22:26:41)

No tak ... ale co 150 uściśniętych dłoni i fotek na portalach internetowych to nie te marne 15 czy 20 młodych osób osiągających autentyczny sukces, ale ... marketingowcy polityczni dawno już odkryli, że liczba uściśniętych dłoni przekłada sie bezpośrednio na popularność i liczbę głosów wyborczych.

(2015-06-17 22:17:40)

Dla włodarzy,, uczciwość,, to pojęcie względnie nie moralne.

Sukcesy? (2015-06-17 21:17:52)

Te wyróżnienia w "ogólnopolskich" konkursach i turniejach w Zamościach, Krasnobrodach i
w Biłgoraju to osiągnięcia warte nagradzania? A gdzie laureaci czy finaliści OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH? Wyróżnienie porządnymi nagrodami kilku uczniów z PRAWDZIWYMI sukcesami byłoby wlaściwsze i uczciwsze.

glosuje na kukiza, precz z psl (2015-06-17 17:14:17)

propaganda propaganda propaganda, jutro sportowa, to moze maryjan wystartuje w pazdzierniku a nie gnieenka, stworcie warunki tym dzieciom a nie dacie po dyplomie i mysliscie ze my slepi jestemy

(2015-06-17 16:27:06)

może zagłosują?

-mieszkaniec (2015-06-17 14:51:24)

Czy poza MDK nikt nie dostał wyróżnień?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia