Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wypadek na drodze wojewódzkiej Nr 835 Lublin - Przemyśl

Dodał: red Data: 2020-05-26 14:38:28 (czytane: 3913)

Trzy osoby zostały poszkodowane w zdarzeniu drogowym, do którego doszło dziś w godzinach między 13:00, a 14:00 na drodze wojewódzkiej Nr 835. Auta zderzyły się na wysokości miejscowości Gromada w Gminie Biłgoraj.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolNa razie Policja nie podaje żadnych szczegółów. Wiadomo, ze doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala.

wypadek_gromada.jpg

Występują utrudnienia w ruchu. Odbywa się on wahadłowo.

/red./
Foto: Internet

Reklama.

Tagi: wypadek drogowy   gmina biłgoraj   policja biłgoraj   droga wojewódzka nr 835

Zobacz także

Udana akcja poboru krwi w Majdanie Starym

Dodane: 2021-01-24 16:52 - Komentarze  (0)  czytane (237)

TAGI: akcja poboru krwi, majdan stary, pck biłgoraj, honorowi dawcy krwiKomentarze (10)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.42.98

pielęgniarka (2020-05-26 18:36:03)

do J67 - łukasz Łobejko - szef psychiatryka w Radecznicy prosił o pilny kontakt - jak najszybciej. Zdrówka życzę!!!

J67 (2020-05-26 17:58:57)

Zakładam, że Minister Szumowski, będąc profesorem medycyny, zanim podwyższył 100-krotnie normy promieniowania, zapoznał się ze szlakami sygnałowymi uruchamianymi pod wpływem nadajników mikrofalowych i z tym jakie procesy one uruchamiają. Jednocześnie spodziewam się, że Minister Szumowski po wybuchu obecnej epidemii albo też poprzedniej – SARS, zapoznał się ze szlakami sygnalizacyjnymi wykorzystywanymi przez SARS CoV- 2 i podobne wirusy w infekowaniu komórek, wybudzaniu z latencji i agresywnym rozprzestrzenianiu się. Przypuszczam więc, że posiada tę wiedzę, na której i ja się opieram w załączonej publikacji.

Jak już zaznaczyłam. Informacje dotyczące powiązania pandemii COVID-19 z siecią 5G są obecnie oficjalnie cenzurowane zarówno w mediach głównego nurtu jak i w internecie. Nie potrzebujemy cenzurować pustych plotek. Cenzuruje się to czemu nie potrafimy zaprzeczyć, to co zagraża utrzymaniu władzy. W ten sposób gremia rządowe same wskazują, że ukrywają problem, który dobrze znają.

Proszę o nadanie biegu sprawie z należytym poczuciem odpowiedzialności w zaistniałej sytuacji, w której nieodpowiedzialnie wydane rozporządzenie decyduje o życiu wielu osób w nadchodzącej przyszłości.

Z poważaniem

dr Diana Wojtkowiak

J67 (2020-05-26 17:52:31)

Co powoduje długotrwałe chodzenie w maskach?

Problem zaczyna się już na początku gdzie nasza maseczka zbiera wszystkie drobnoustroje z otoczenie. Przez brak wentylacji tworzymy idealne warunki do rozwoju wszelkiego rodzaju bakterii na jej powierzchni. Następnie wszystko wdychamy – sami powodując choroby układu oddechowego !!!

Ograniczenie wydechu – jedna z podstawowych funkcji naszego ciała. Swobodny wydech służy do usunięcia ,,zużytego powietrza w którego skład chodzi dwutlenek węgla oraz inne zbędne gazy. Jeśli podczas wydechu mamy maseczkę, która utrudnia wymianę gazową zaczynamy wdychać to czego organizm chce się pozbyć. Innymi słowy zaczynamy sami siebie truć własnym oddechem.

Moi drodzy.

Nie zakładajcie masek swoim dzieciom, nie ubierajcie sobie podczas treningów, spacerów. Bądźmy świadomi i dbajmy o swoje zdrowie !

Co z Policją i mandatami?

Nie chodzę w maseczce i nie będę jej ubierał. Miałem kilka spotkań z ,,Panami od mandatów,,

Na początku tłumaczyłem im funkcjonowanie naszego ciała i jak bardzo nietrafionym nakazem jest noszenie maseczek.

Jednak po dwóch takich ulicznych wykładach ( mimo, że Panowie podziękowali za cenne informacje) szkoda mi mojego czasu. Przy kolejnych kontrolach zwyczajnie mówiłem, że nie mogę w masce oddychać i tyle.

Nikt nie ma prawa dać Wam mandatu za brak maseczki.

Bądźmy świadomi naszych praw i róbmy wszystko z głową !

Na czym polega nakaz?

Chodzimy w maskach – jeśli nie utrudniają oddychania !!!

Chodzimy w maskach żeby nie kaszleć na innych jak jesteśmy chorzy.

Proszę udostępniać – im więcej ludzi świadomych tym lepiej

Pozdrawiam i miłego weekendu 😉
Zdrówka dla wszystkich ! „
Waldemar Tomasiuk

do poniżej (2020-05-26 17:46:32)

Bardzo ciekawe artykuły. Dopisz jeszcze, że Ziemia jest płaska. Amen...!

j67 (2020-05-26 17:39:49)

KLUB INTELIGENCJI/ POLSKIEJ A NIE KATOLICKIEJ

j67 (2020-05-26 17:33:36)

to wszystko próbujemy zamknąć w teorii o zarazkach Ludwika Pasteura, która nigdy nie była udowodnioną.
ZARAZKI NIE POWODUJĄ CHORÓB. ONE SĄ ICH REZULTATEM. TO NIE JEST KWESTIA WIRUSA.

Chodzi o efekt, dlaczego komórki zbijają się w skrzepy ? Dlaczego to zrobiły ? Nie dlatego, że są zainfekowane, ale dlatego, żyją zanurzone w polu brudów. ( tu pokazane są w filmie zdjęcia skrzepów; w poniższym artykule jest zamieszczone zdjęcie skrzepu krwi nauczycielki po kilku godzinach pracy w polach elektromagnetycznych m.in. Wi-Fi ).
Płyny naszego ciała są zatrute przez to co:
JEMY, PIJEMY, ODDYCHAMY, W JAKIM ŚRODOWISKU ŻYJEMY, CO MYŚLIMY, CO CZUJEMY I W CO WIERZYMY !!!

A na szczycie tego wszystkiego żyjemy w zupie elektromagnetycznego zatrucia promieniowaniem i oczekujemy, że to przetrwamy. To dlatego, gdy ludzie jadą na wakacje, jadą na plaże. Smuci mnie to, że je teraz zamykają. To najlepsze lekarstwo, jakie teraz możesz zdobyć. Możesz chodzić, oddychać, gdy te fale się rozbijają, sól się wtedy unosi, wdychasz ją, a to jest najlepsze lekarstwo. Czym jest sól ? Sól odnosi się bezpośrednio do twojego ducha. Sól jest klejem, który powoduje, że ludzkie ciało połączone jest z ciałem subtelnym. Jeśli zabierzesz z diety sól – umrzesz. Jak możesz zabrać z diety sól, możesz ją ograniczyć i dodać w zamian cukier. przeczytaj cały artykul klub inteligencji katolickiej

J67 (2020-05-26 17:26:54)

„Gdy antybiotyk lub szczepionka wchodzi do ciała to zanieczyszcza krew. Krew wypycha je do największego organu w ludzkim ciele ( Interstitium), który został odkryty w ludzkim organizmie i uznany dopiero w czerwcu 2018 r. Czyli dopiero niecałe dwa lata temu medyczny świat zaakceptował, że istnieje organ większy od skóry, który zawiera płyn tkankowy, w przedziałach gdzie trzyma odpady. I może je usunąć poprzez naczynia limfatyczne, a następnie poprzez skórę i mocz.

Więc jak ktoś dostaje szczepionkę, czyli z truciznami, jak formaldehyd i aluminium, które działają jak anteny, przyciągając elektromagnetyczne trucizny, to trafiają do tych przedziałów na odpady. Także trafia tam wiele szkodliwych substancji, głównie kwasów z: antybiotyków, mięsa, kurczaka, wieprzowiny, wołowiny i ryb. Dlatego wielu ludzi rezygnuje z mięsa, ponieważ ono produkuje w organizmie kwasy: azotowy i mlekowy.

Kwasy wywołują efekt korony, uszkadzają błony komórkowe w połączeniu z innymi czynnikami takimi m.in. jak: antybiotyki i pola elektromagnetyczne pochodzące z 1G, 2G, 3G, 4G, 5G Wi-Fi i innych źródeł.

W rzeczywistości nie ma bezpiecznego pola energii tego typu, które nie miałoby wpływu na błony komórkowe. Jest to temat opublikowanych przeze mnie badań pt. „Wpływ promieniowania elektromagnetycznego na ludzkie komórki”.

Te trucizny nie koniecznie identyfikuje się w dużych ilościach, ani na żadnym wysokim poziomie, ponieważ są one wypychane do INTERSTITIUM, do tego nowego narządu, o którym wielu lekarzy nie wie i nie wie jak to mierzyć. Nie mają jeszcze narzędzi by zmierzyć chemiczne zatrucie, które się odbywa, ponieważ jest wypchnięte do INTERSTITIUM.

Komórki rozpadają się, ponieważ płyny międzykomórkowe biegną przez każdy organ, każdy system ciała i dlatego SEPSA jest wiodącą przyczyna chorób na świecie zabijając 100 tysięcy ludzi dziennie USUNEŁEM nazwiska bo blokuje komentarz

J67 (2020-05-26 17:21:26)

Więc co powoduje tę chorobę o objawach takich samych lub podobnych do grypy ? Odpowiedź, którą akceptują prawie wszyscy brzmi: WIRUS !!! Otóż jest to fundamentalne kłamstwo założycielskie całej powszechnie rozumianej wirusologii, jako wnikanie do organizmów z zewnątrz zarazków wirusowych poprzez: kichanie, kontakty, uściski dłoni bez rękawic, oddychanie bez maseczek itp.

Otóż WIRUS nie istnieje !!! Ani żywy ani martwy !!!. Później jednak przyznali się do kłamstwa, że żadnego żywego wirusa nie wyodrębnili.

Poprzedni artykuł omawia szeroko fikcję istnienia „wirusów” na podstawie spójnej logicznie i merytorycznie medycyny germańskiej W tekście zawarte jest przyznanie się do winy sfałszowania swoich wyników badań przez Ludwika Pas Te badania posłużyły na zbudowanie fundamentów obecnej medycyny rock Jak ją tworzono ? Co koncerny farmaceutyczne nie chcą abyś wiedział ? I jak wygląda statystyka w medy

„Wirus” to nie jest coś żywego, jest to wymaz w komórkach i jeżeli komórka jest zanieczyszczona, to wypuszcza taki płyn do spłukiwania. To nie jest żywa substancja. Ona zawiera genom, ponieważ każdy dotyk pozostawia ślad genetyczny.

Słowo „virus” oznacza truciznę”, a słowo „korona” opisuje promieniowanie pola, które czasem emitują wysokiego napięcia urządzenia KIK

J67 (2020-05-26 16:20:33)

Fałszywe oszustwo „HIV powoduje AIDS” jest ORYGINALNYM oszustwem Fauciego i od 36 lat jest jego pompą pieniędzy i bazą władzy. Używa dokładnie tych samych retorycznych sztuczek, których używał do sprzedaży „AIDS” do sprzedaży CoVida. To skomplikowana rzecz do wyjaśnienia ludziom, ponieważ Mit jest tak głęboko zakorzeniony.
Mit jest następujący: „HIV (który w rzeczywistości nigdy nie został wykryty u człowieka, tylko„ przypuszczalne ”przeciwciała przeciwko nim) powoduje AIDS

ciekawy (2020-05-26 15:20:56)

W jakich godzinach?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Inwestycje drogowe powiatu biłgorajskiego w latach 2019 - 2020 roku oraz plany na rok 2021

Okno małego ZUS znowu otwarte

Błogosławieństwo owsa i kamienowanie kapłana

Jasełka przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Biłgoraju

Jest budżet powiatu na 2021 rok

Tarcza antykryzysowa 6.0

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Psycholog radzi: Praca zdalna nie musi być koszmarem

Walka z koronawirusem spowodowała głębokie zmiany w wielu sferach naszego życia, również w sferze pracy. Dla niektórych z nas konieczność...