Strona startowa

Wiadomości - Nauka

WyMODELuj swoje marzenia (VIDEO)

Dodał: red Data: 2013-03-02 18:32:10 (czytane: 3247)

Chcesz realizować marzenia, a brakuje ci funduszy. Mamy dobrą informację, są do wzięcia duże pieniądze. Wystarczy, że chcesz się rozwijać. Więcej szczegółów w filmie poniżej. Kliknij, obejrzyj, prześlij znajomym - WARTO!

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgorajkonkurs_grantowy_wymodeluj_swoje_marzenia.jpg

Celem konkursu jest umożliwienie młodym ludziom, działalności na rzecz własnego rozwoju, dokształcenia, zrealizowania ciekawej inicjatywy, marzenia (np.: kurs językowy, udział w turnieju matematycznym, obóz naukowy, prowadzenie kampanii na rzecz ochrony środowiska, zakup pomocy naukowych, itd.). Łączna pula przeznaczona na granty to 10 tys. zł.

Regulamin konkursu "WyMODELuj swoje marzenia" dostępny jest >>TUTAJ<<

Karta zgłoszeniowa do konkursu "WyMODELuj swoje marzenia" dostępny jest >>TUTAJ<<

-Program adresowany jest do uczniów gimnazjum, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów (studia dzienne do 25 lat), uczęszczających do szkół na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec lub zameldowanych w powiecie biłgorajskim lub gminie Zwierzyniec - informuje Magdalena Murat z MODEL Opakowania Sp. z o. o. Wysokość pojedynczej dotacji może wynieść maksymalnie 2,5 tys. zł, a termin realizacji projektów to 1 maja - 30 września 2013 r. Termin składania wniosków upływa dnia 15 marca 2013 roku.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Reklama.

Tagi: konkurs grantowy   wymodeluj swoje marzenia   model opakowania   biłgoraj

Zobacz także

Płomień braterstwa (FOTO)

Dodane: 2019-08-15 14:16 - Komentarze  (2)  czytane (745)

TAGI: płomień braterstwa, harcerze, 13. drużyna starszoharcerska pochodni, biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.205.176.100

do qwerty (2013-03-03 15:42:09)

Model może i jest firmą szwajcarską, ale zarządzana jest na "polaczka". Czyli szybko sie dorobić kosztem pracownika. Jeden z szefów to nawet nie powinnien być pomocnikiem hydraulika, bo za duża odpowiedzialność i kompetencje są tam potrzebne.
Popytaj sie na mieście to sie dowiesz jak kobiety są zwalniane jeśli sie nie spodobają "koleżance" Ja...

as (2013-03-03 11:48:48)

Ja bym wygrał ale mi się nie chce :)

qwerty (2013-03-03 11:07:58)

Siedź dalej na dupie pol i narzekaj jak ci źle w tym kraju, a kasę zgarnie ktoś komu się chce. Widać, że Model to szwajcarska firma i bardzo dobrze, że organizuje takie akcje, bo jak widać po wpisie nijakiego pol największym problemem dużej części naszego społeczeństwa jest mentalność. Jak się ma taką jak pol to nigdy nic się nie osiągnie i można tylko narzekać.

pol (2013-03-02 22:16:31)

jakie marzenia za 2,5 możesz mieć?Tyle sa warte?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia