Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wymieniasz walutę? Sprawdź jak zrobić to najkorzystniej!

Dodał: red Data: 2016-03-25 15:02:09 (czytane: 1907)

Od dziś możesz oszczędzać nawet kilkaset złotych – już w momencie zawarcia jednej transakcji a to wszystko dzięki wymianie przez Internetowy Kantor www.KantorEkspert.pl. Wymiana walut przez Internet stała się coraz bardziej powszechna zarówno w kraju, jak i na świecie.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajPolacy coraz częściej wymieniają waluty za pośrednictwem kantorów internetowych. Korzystają z nich przedsiębiorstwa rozliczające się w walucie, kredytobiorcy oraz osoby pracujące za granicą. Zamiast udawać się z gotówką do kantorów stacjonarnych w poszukiwaniu korzystnego kursu wystarczy wykonać transakcję z kantorem przez serwis do wymiany walut za pomocą przelewów. Kantor internetowy zapewnia bezpieczeństwo oraz daje gwarancję najlepszych kursów, które aktualizowane są, co 30 sekund według rynku Forex.

kantor_ekspres_biznes.jpg


Jak to działa?
Aby wymieniać walutę po najlepszych kursach wystarczy się zarejestrować https://kantorekspert.pl/rejestracja i posiadać tylko dwa rachunki bankowe, z czego jeden złotówkowy. Transakcje są natychmiastowe – a środki z przewalutowania trafiają na twoje konto w zaledwie kilka minut. Wejdź na kantor internetowy i dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów.

kantor_ekspres_biznes_1.jpg


Internetowy kantor to bezpieczeństwo
Właścicielem i operatorem Kantoru Online KantorEkspert.pl, jest Kantor Wymiany Walut ul. Kopernika 27 Biłgoraj. Kantor o wieloletnim doświadczeniu, posiadający aktualny certyfikat RZETELNEJ FIRMY, który jest świadectwem wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej. Kantor online dokonuje transakcji i wysyła przelewy swoim klientom, już prawie 2 lata. Działamy w oparciu o wpis do rejestru działalności kantorowej prowadzonego przez NBP pod numerem NBP NR 6562/2008. Dodatkowe informacje na temat kantoru mogą Państwo przeczytać na naszej stronie wymiana walut.

Reklama.

Kantor online to same korzyści:
- najwyższy kurs
- najniższy spread
- super promocja przy pierwszej transakcji
- komfort i wygoda – dokonujesz transakcji z każdego miejsca na ziemi
- szybki czas realizacji zleconej transakcji (najszybciej obsłużony klient zaledwie 2 minuty)
- 100 % bezpieczeństwa – gwarancja, że twoje pieniądze są we właściwym miejscu
- brak ukrytych kosztów.

kantor_ekspert_bilgoraj__3_.jpg


Kantor internetowy - ciekawe funkcje
“Czekam na Kurs” - jeżeli nie chcesz lub nie masz czasu śledzić kursów walut a chcesz kupić lub sprzedać walutę po korzystnym dla Ciebie kursie to ta funkcja jest dla Ciebie. Wystarczy, że podasz ilość waluty, jaką chcesz wymienić i wskażesz kurs oczekiwany, a transakcja zrealizuję się dla Ciebie automatycznie, gdy tylko kurs zostanie osiągnięty.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wymianą walut zapraszamy do naszego kantoru lub  prosimy o kontakt e-mail: kontakt@kantorekspert.pl lub tel: (+48) 78 000 88 50.

* Artykuł sponsorowany

Tagi: kantor wymiany walut   biłgoraj   wymiana walut   kantor ekspres

Zobacz także

Dlaczego balustrady są tak ważnym elementem domowej przestrzeni?

Dodane: 2019-05-25 21:47 - Komentarze  (0)  czytane (162)

TAGI: balustrady, dom i ogród, biłgoraj, schodyTelewizja

"Spontaniczna Motomajówka" czyli kilkuset motocyklistów na ulicach Biłgoraja

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

"Zwycięska Polska". Koncert patriotyczny Jana Pietrzaka

Misterium Męki Pańskiej - Biłgoraj 2019

XVI Międzyprzedszkolny Festiwal

79. rocznica zbrodni katyńskiej

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ważny wybór szkoły

Wiosna się zbliża, a więc coraz bliżej też do ostatecznego wyboru kierunku dalszego nauczania przez uczniów 3 klas gimnazjów. Przedstawiamy...