Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wybory Zarządu naszego Okręgu PiS za nami. Mamy trzech reprezentantów

Dodał: red Data: 2016-11-26 23:03:41 (czytane: 4731)

W Zamościu, 26 listopada br. odbyły się wybory Zarządu Prawa i Sprawiedliwości w Okręgu Nr 7. Poseł Sławomir Zawiślak został prezesem, za jego kandydaturą głosowało 228 - delegatów, 57 było przeciw, a 8 wstrzymało się od głosu. Powiat Biłgorajski w Zarządzie reprezentować będzie trzy osoby.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolPodczas głosowania do Zarządu weszli reprezentanci naszego Powiatu: Ryszard Szponar, Michał Mulawa i Tomasz Książek. Funkcje Członków Zarządu Okręgowego Okręgu nr 7 Chełm Prawa i Sprawiedliwości pełnić będą także Komitet Chełm grodzki - Anna Pańczyk, Komitet Chełm ziemski - Jerzy Kwiatkowski, Komitet Hrubieszów - Jan Bak, Anna Kusiak - Janiec, Radosław Maksymowicz, Komitet Krasnystaw - Lucjan Cichosz, Grzegorz Lipa, Henryk Młynarczyk, Komitet Tomaszów Lubelski - Leszek Kodymowski, Tomasz Zieliński, Komitet Włodawa - Wiesław Holaczuk, Katarzyna Wojtal, Elżbieta Wołoszun, Komitet Zamość grodzki - Andrzej Olborski, Dariusz Zagdański, Komitet Zamość ziemski - Lucjan Bednarz oraz Sebastian Paul.

wybory_zarzadu_okregu_pis.jpg


Oprócz w/w 20 osób w skład Zarządu Okręgu wejdą także wszyscy reprezentanci Okręgu w Radzie Politycznej Prawa i Sprawiedliwości tj. parlamentarzyści - członkowie PiS oraz Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego i reprezentujący Komitet Chełm . W sumie Zarząd Okręgowy PiS będzie liczył 27 osób.  Na funkcję Członka Regionalnej Komisji Rewizyjnej z Okręgu nr 7 Chełm Prawa i Sprawiedliwości wybrany został Jan Fila - Komitet Tomaszów Lubelski.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: wybory zarzadu pis   okręg nr 7   prawo i sprawiedliwość   polityka

Zobacz także

Wojewoda nakazał usunięcie pomnika Józefa Dechnika

Dodane: 2018-06-19 16:07 - Komentarze  (19)  czytane (2599)

TAGI: pomnik józefa dechnika, biłgoraj, józef dechnik, usunięcie pomnika józefa dechnikaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.255.17

anonimowo - rzeczowo (2016-11-30 08:34:03)

Co do oceny szans formacji politycznej w kontekście obecnego środowiska działaczy biłgorajskiego PiS-u pełna zgoda.
Znam osoby, które pracują w zupełnie odmiennych profesjach od ukończonego kierunku studiów (wykształcenia), sprawdzając się na powierzonych przez pracodawcę stanowiskiach. Tutaj stawiam kropkę. Pozdrawiam

CzAd (2016-11-29 19:15:16)

Nie proszę Pana, nie ma mowy o żadnej stygmatyzacji zawodów, profesji, etc.
Jest jedynie moja stanowcza reakcja na bezczelność zachowań przedstawicieli biłgorajskiego PISu.
Poczuli chłopcy chwilę, która w ich mniemaniu może się nie powtórzyć i zachowują się bardzo paskudnie, odpowiednio do politycznych korzeni, z których wyrośli.
I to bardzo boli, zniechęca i przeraża w kontekście wyborów samorzadowych.
Bo nastroje społeczne dają podstawę wierzyć w bardzo dobry wynik, może nawet historyczny, a co za tym idzie szansę na autentyczne zmiany. Oni jednak zdają się być modelowymi oportunistami, dla których najważniejsze jest Teraz K..... My!
Pam Furlepa może się starać o posadę trenera Legii Warszawa, nic nam do tego.
Ale ze swoim wykształceniem On chce być dyrektorem ZUS. ? Bo go kiedyś Świętej Pamięci Piętak zrobił dyrektorem KRUS? To istne kuriozum! Czy o takie "wyśrubowane" standardy nam chodzi?

Panie CzAdzie (2016-11-29 16:33:09)

Być może,że nie jest Pana intencją obrażanie kogokolwiek prócz Furlepu, Mulawy, Szponara i im podobnych.
Co do oceny w/w mam podobne zdanie.
Lecz stygmatyzjue Pan przy okazji innych z racji wykształcenia i zawodu.

logik (2016-11-29 15:46:51)

znam wiele nazwisk zasiadających w gremium, ale nigdy nie były to tuzy intelektualne. Niestety nie oddam już głosu na PiS, bo partia nie ma... kadr z mocnym zapleczem intelektualnym. Pytam czy dalej wybierać będziemy po SN (Książek), czy sięgać będziemy po ludzi z wykształceniem wyższym.

CzAd (2016-11-29 14:57:00)

Szanowny Panie anonimowy Trenerze,
Po pierwsze, nie jest moją intencją obrażanie kogokolwiek, ani tych, którzy mają takie wykształcenie, ani tych ,którzy "nie poprzestali". Nie zgadzam się jedynie z oceną jednego z wpisów dotyczacych Mulawy i jemu podobnych. Jednak różne mogą być kryteria, którymi kieruje się opiniujacy.
Po wtóre, nie neguje przygotowania Pana Furlepy do "trenerki" - to co jakiś czas weryfikują kibice i działacze klubów prowadzonych. Jednak zdobyte przez niego wiadomości i umiejętności z zakresu anatomii, biomechaniki, fizjologii, psychologii, taktyki, metodyki i medycyny sportu nijak się mają do wymagań stawianych kandydatowi przez Zarząd ZUS i nie są przydatne do objęcia stanowiska o jakie się ubiegał.
Aż tyle i tylko tyle, bez zbędnej analizy tego "co autor miał na myśli".

Tomek (2016-11-29 10:36:38)

A co w ZUS ? Zróbcie jeszcze Furlepe dyrektorem ZUS i tacy wasi reprezentaci w okręgu to przegracie wszystkie wybory.

Trener (2016-11-29 07:46:52)

Panie anonimowy CzAd
Nie ma Pan bladego pojęcia jaką wiedzę z zakresu: anatomii, biomechaniki, fizjologii, psychologii, taktyki, metodyki i medycyny sportu, etc., powinien posiadać trener. Dlatego tak duże pieniadze otrzymują wysoko wykwalifikowani trenerzy sportowi oraz wielu instruktorów, rehabilitantów zajmujących sie sportem i zawodnikami.
Trochę kultury i szacunku dla każdego zawodu, gdzie jest wielka odpowiedzialność za dużego i małego sportowca !

do CzAD (2016-11-29 07:33:59)

Facet zagalopowałeś w tej ocenie obrażasz wiele osób, które kończyły podobne uczelnie i na tym nie poprzestały. Jak dokładnie się rozejrzysz to zauważysz, że są osoby nie związane z polityką, które sprawdzją się na stanowiskach Prezesów dużych firm (w Biłgoraju również) z tożsamym wykształceniem jak niejaki Pan F.

CzAd (2016-11-29 04:21:51)

Do wpisu Bilgoraj:
Same intelektualne tuzy, nie ma co domniemywac inaczej.
Mulawa - absolwent politologii na UMCS. Kierunek niezwykle "oblegany" ze wzgledu na niezwykle wysrubowane, wielostopniowe postepowanie kwalifikacyjne lol.
Obowiazuje konkurs swiadectw maturalnych, pod uwage brane sa dwa przedmioty
(do wyboru: jezyk obcy, wiedza o spoleczenstwie, historia, geografia etc.)
Olszowka - absolwent uczelni z siedziba w Rykach, z filia w Bilgoraju, brak slow na jakikolwiek komentarz
Furlepa - absolwent AWF,
Posel Zawislak popelnia katastrofalny blad... I to nie jest tylko jego sprawa

Henio (2016-11-28 21:52:03)

Słaby kandydat i nie mieszka w naszym powiecie ... hmm to jak Borowiec i Olszowka;)

Marek (2016-11-28 19:18:14)

Mulawa? Nie róbcie sobie żartów. Słaby kandydat i nie mieszka w naszym powiecie.

Biłgoraj (2016-11-28 18:49:13)

Gratulacje dla Pana Michała Mulawy to bardzo dobrze wykształcony i przygotowany do pełnienia tej funkcji człowiek. Jest wspaniałym aktywnym radnym sejmikowym, ma sporo sukcesów mimo że jest w opozycji. Jesteśmy dumni z takiego radnego BRAWO!!!

Oli (2016-11-28 11:11:47)

Z takim zarządem kolejne wybory przegrane. Faktycznie Mulawa tu od dawna nie mieszka i jakim prawem go wybierają? I po co? Popytajcie w Tarnogrodzie ludzi. Taki nie powinien być w PiS a co mówić o jakiś zarządach.

effi (2016-11-28 10:55:44)

Pani poseł i pan Zbigniew spuścili swoje kundle ze smyczy to dosc prostackie.

mefi (2016-11-28 10:53:55)

pan poseł i pan Zbigniew spuścili swoje kundle ze smyczy to dosc prostackie

Tomek (2016-11-27 18:48:41)

Tym wyborem Mulawy to ośmieszacie się.
On nie mieszka w powiecie. Niech w Lublinie go wybierają.

Jan (2016-11-27 17:12:47)

Ale cyrk. PIS-lamskie matoły wybrali Mulawę do zarządu niby z powiatu biłgorajskiego a on mieszka i pracuje poza powiatem. Następny ,,działacz" to Szponar, człowiek który nadaje się na ciecia w rozlatującym się bloku z ,,Alternatywy 4'' No I Książek Tomasz. Weteran przyjaźni Polsko-Radzieckiej. Ostatnie wybory do rady miasta Biłgoraj przegrał z potomkiem chłopa małorolnego jednym głosem. Ten wygrany to M. Klecha dyr LO im ONZ przyssany do stołka i do kasy w ZUS-ie niczym cielak do krowiego cycka. Może nawet ten Książek dochrapał by się do rady miasta ale polazł do sklepu z ekskluzywną odzieżą, znaczy do szmateksu i zwędził płytę z muzyką /wtajemniczeni głoszą, że to była płyta z marszami Armii Czerwonej./ Ale podpatrzyła go ekspedientka i wezwała policmajstrów i ci potraktowali go mandatem. Wykpił się chorobą i niepamięcią. Zapomniał co włożył do kieszeni. Zapewne to on do tej kieszeni tej płyty nie wkładał tylko Alzheimer mu ją podrzucił. Więc następne wybory samorządowe PIS-zarządzany przez tę trójcę na pewno wygra tak jak wybory prezydenckie wygrał niejaki gajowy Komorowski, czego im z całego serca życzę.

Jan (2016-11-27 17:10:48)

Ale cyrk. PIS-lamskie matoły wybrali Mulawę do zarządu niby z powiatu biłgorajskiego a on mieszka i pracuje poza powiatem. Następny ,,działacz" to Szponar, człowiek który nadaje się na ciecia w rozlatującym się bloku z ,,Alternatywy 4'' No I Książek Tomasz. Weteran przyjaźni Polsko-Radzieckiej. Ostatnie wybory do rady miasta Biłgoraj przegrał z potomkiem chłopa małorolnego jednym głosem. Ten wygrany to M. Klecha dyr LO im ONZ przyssany do stołka i do kasy w ZUS-ie niczym cielak do krowiego cycka. Może nawet ten Książek dochrapał by się do rady miasta ale polazł do sklepu z ekskluzywną odzieżą, znaczy do szmateksu i zwędził płytę z muzyką /wtajemniczeni głoszą, że to była płyta z marszami Armii Czerwonej./ Ale podpatrzyła go ekspedientka i wezwała policmajstrów i ci potraktowali go mandatem. Wykpił się chorobą i niepamięcią. Zapomniał co włożył do kieszeni. Zapewne to on do tej kieszeni tej płyty nie wkładał tylko Alzheimer mu ją podrzucił. Więc następne wybory samorządowe PIS-zarządzany przez tę trójcę na pewno wygra tak jak wybory prezydenckie wygrał niejaki gajowy Komorowski, czego im z całego serca życzę.

CzAd (2016-11-27 16:40:41)

KSM - Ksiazek, Szponar, Mulawa, czyli straszno I strasznie smutno w tym "naszym" bilgrajskim PISie.
Odpowiedzialny za wybory samorzadowe bedzie mial bardzo trudna misje, osiagnac dobry wynik z takimi "czlonkami zarzadu" sila rzeczy w pewien sposob odpowiedzialnych za przyszly ksztalt list wyborczych. Nastroje spoleczne umozliwiaja wrecz bezproblemowe zdobycie wiekszosci w Radzie Powiatu Bilgorajskiego. Skonczy sie na 4ech badz 5ciu mandatach. Znajac tych "dzialaczy" I tak bedzie to odtrabione jako sukces.
Wspomniany juz "tercet", doliczamy jeszcze Olszowke, Furlepe I mamy pelny obraz degrengolady z karierowiczami w rolach glownych.
W wielu komitetach, partiach, stronnictwach "dzialali" juz Ci panowie, czlonkostwo laczyla jedna idea, mozna ja okreslic krotko - "co mi to da"

. (2016-11-27 16:31:04)

Dlaczego nie wybrali Beaty Strzałki do zarządu okręgu ?

Mac (2016-11-27 15:56:23)

Słaby ten PiS i tyle w temacie. W prosty sposób dają rozgrywać się lewicy i PSL.

(2016-11-27 14:33:14)

Biłgorajski PiS jak wiadomo podzielony, zdecydowanie lepiej wpisuje się grupa lepiej wykształcona , która dba o sprawy naszego powiatu, na co są dowody, choćby osiągnięcia posłanki Borowiec w kwestiach inwestycyjnich i innych.
Jej oponenci niestety kompromitują się hejtami i brakiem konkretnych osiągnięć na rzecz dobra wspólnego.

(2016-11-27 14:20:51)

Z naszego terenu mamy trójkę posłów, i jak do tej pory obie posłanki (p. Borowiec i p. Tokarska ) dobrze spełniają obowiązki posleskie, dla dobra naszego terenu, zgadnijcie kto ich opluwa, hehehe.

J56 (2016-11-27 13:30:28)

Teraz PiS będzie stał wysoko albo jeszcze wyżej. Jest to spowodowane tym, że w zarządzie regionu znalazł się niejaki Ryszard Szponar z Tarnogrodu a o drugim już nie wspomnę.

(2016-11-27 13:18:00)

Beata Strzałka ta radna z powiatu też kandydowała do zarzadu okręgu i przegrała w głosowaniu. Nie weszła nawet do zarządu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Spotkanie z wiceministrem sprawiedliwości (FOTO, VIDEO)

Mieszkańcy Powiatu Biłgorajskiego spotkali się z wiceministrem sprawiedliwości. W Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju na konferencji z Michałem Wójcikiem zgromadziło się kilkadziesiąt osób. Rozmawiano o reformie wymiar sprawiedliwości w Polsce. Spotkanie zorganizowało biuro poselskie poseł Agaty Borowiec. więcej»

Konkursy

BIŁGORAJ: Kabaret JURKI w Biłgoraju

bilgoraj.com.pl poleca

Tymczasowy areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował środek zapobiegawczy...

Zabytkowe auta i motocykle na zlocie w Biłgoraju (FOTO)

W 8. Biłgorajski Zlotu Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich,...

Kosiniak - Kamysz w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

Ponad 100 osób spotkało się z liderem Polskiego Stronnictwa Ludowego,...

Ewangelia zaufania i spokoju

-Musimy być przekonani, że nie robimy nic, tylko pomagamy, w dziele,...

Powołano 74 nowych lektorów (FOTO)

O byciu lektorem świadczy nie tylko ten strój, ale świadczy sposób...

Biłgoraj Business Class. Pilotażowy program podsumowany (FOTO)

Sukcesem okazała się realizacja programu promującego wśród młodzieży...

Ogłoszenia