Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wybory do Parlamentu Europejskiego już w najbliższą niedzielę 26 maja

Dodał: red Data: 2019-05-24 14:47:04 (czytane: 874)

W niedzielę lokale wyborcze będą otwarte w godzinach od 7:00 do 21:00. W tym czasie każdy uprawniony do głosowania obywatel będzie mógł oddać swój głos. Głosujemy przez postawienie znaku "X" w kratce obok nazwiska kandydata. W Województwie Lubelskim będzie można oddać głos na jeden z ośmiu komitetów.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj



Pomimo tego, że lista Nr 8 Komitetu Wyborczego Ruch Prawdziwa Europa - Europa Christi została wyrejestrowana, będzie jednak umieszczona na kartach do głosowania.W przypadku oddania głosu na listę Nr 8 co do ważności głosu są dwie zasady:
1. głos uznaje się za ważny, jeżeli wyborca postawił znak „X” przy nazwisku kandydata z unieważnionej listy i przy nazwisku kandydata z innej (ale tylko jednej) listy. Głos taki traktuje się jako oddany na kandydata z listy, której rejestracja nie została unieważniona,
2. głos uznaje się za nieważny, jeżeli wyborca postawił znak „X” wyłącznie przy nazwisku kandydata z listy, której rejestrację unieważniono.

wybory_do_pe.jpg

Listy komitetów wyborczych i kandydaci:
I KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy:
1. TUMANOWICZ Witold Sławomir - działacz społeczny;
2. PEJO Bartłomiej Artur - samorządowiec;
3. OSADCZY Włodzimierz - historyk;
4. WIŚLIŃSKA Natalia Anna - politolog;
5. CHOJNACKA Magdalena - technik rachunkowości;
6. TYLUS Małgorzata Aneta - technik rachunkowości;
7. MARCINIUK Agnieszka Monika - pracownik kancelaryjny;
8. MEKLER Rafał technik informatyki;
9. JANULEWICZ Paweł Rafał - nauczyciel akademicki;
10. KASPRZAK Krzysztof Grzegorz - historyk.   

II KW Wiosna Roberta Biedronia:
1. BUJAK Zbigniew - politolog;
2. PAWŁOWSKA Monika Jolanta - specjalista do spraw międzynarodowej polityki handlowej;
3. KITLIŃSKI Tomasz - wykładowca akademicki;
4. IWUŁA Barbara Małgorzata - przedsiębiorca;
5. PIETRASIEWICZ Szymon Eliasz - animator kultury;
6. BRYZEK Paulina Anna - przedsiębiorca;
7. WIŚNIEWSKI Krzysztof Łukasz - specjalista marketingu internetowego
8. JASEK - KOSOBUCKA Justyna - spedytor;
9. GRZEGORCZYK Paweł Marian - dziennikarz;
10. WALASEK Marcin - przedsiębiorca.

III KKW Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni:
1. HETMAN Krzysztof Andrzej - politolog;
2. MUCHA Joanna - ekonomista;
3. HAIDAR Riad - lekarz;
4. MAZUR Artur - dyrektor generalny;
5. LISOWSKA Bożena Grażyna - przedsiębiorca;
6. KARPIŃSKI Włodzimierz Witold - inżynier chemik;
7. ŻMIJAN Stanisław - inżynier budowy dróg;
8. ĆWIK Sławomir - prawnik;
9. SZMIDT Anna - nauczyciel;
10. WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja - dziennikarz.

IV KW Prawo i Sprawiedliwość:
1. KRUK Elżbieta Małgorzata -  historyk;
2. MAZUREK Beata - socjolog;
3. SOLIS Tomasz Piotr - rolnik;
4. BARSZCZEWSKA Barbara Aldona - lekarz medycyny;
5. SZULOWSKI Krzysztof - lekarz weterynarii;
6. ZAWIŚLAK Sławomir - historyk;
7. STANISŁAWEK Andrzej Józef - lekarz medycyny;
8. REWERA Witold - wykładowca uniwersytecki;
9. SZAŁACHWIEJ Ewa - magister inżynier zootechniki;
10. DUSZEK Marcin Kamil - poseł zawodowy.

V KKW Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej:
1. DŁUGOSZ Magdalena Anna - nauczyciel akademicki;
2. ROCZON Mateusz Maciej - specjalista do spraw stosunków międzynarodowych;
3. ZABRATAŃSKA Katarzyna Edyta - socjolog;
4. KACZYŃSKI Gabriel Jan - przedstawiciel handlowy;
5. REBEJKO Jolanta - sprzedawca;
6. LEWANDOWSKI Marian- nauczyciel chemii;
7. TABOR Magdalena Aleksandra - inżynier do spraw przemysłu i produkcji;
8. WARZOCHA Tomasz Piotr - tłumacz;
9. ZELENT Magdalena - kulturoznawca;
10. FURMANIAK Szymon - bibliotekarz.

VI KWW Kukiz15:
1. SACHAJKO Jarosław - ekonomista, przedsiębiorca;
2. GOGÓŁKA Robert Mirosław - przedsiębiorca;
3. BERECKA Barbara; rolnik, przedsiębiorca;
4. KUNC Joanna - kierownik ds prawnych i administracyjnych;
5. MARKIEWICZ Jarosław Szczepan - przedsiębiorca;
6. WSZELAKA Małgorzata Anna - rolnik, przedsiębiorca;
7. WIELICZKO Mariusz - przedsiębiorca;
8. KOZIOŁ Zdzisława Konstancja - nauczyciel;
9. ORDECKI Piotr - przedsiębiorca;   
10. WILBIK Marek - przedsiębiorca.

VII KWW Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski (listy w 6 okręgach):
1. WOCH Marek Marian - prawnik;
2. FUTERA Joanna Monika - przedsiębiorca;
3. MAZUR Agnieszka Monika - przedsiębiorca;
4. SOWA Justyna - nauczyciel;
5. SZWAJEWSKA Małgorzata Anna - przedsiębiorca;
6. ZIĘTEK Maria - administratywistka;
7. PIETROSIŃSKI Marcin Jakub - prawnik;
8. IWANIAK Paweł - radca prawny;   
9. ZIELIŃSKI Piotr - przedsiębiorca;
10. POPIELEC Przemysław - dziennikarz.

VIII KW Ruch Prawdziwa Europa - Europa Christi - KW Ruch Prawdziwa Europa - Europa Christi wycofał się z wyborów.

/bilgoraj.com.pl/
Foto: pixabay.com

Reklama.

Tagi: wybory do europarlamentu   eurowybory   parlement europejski   biłgoraj

Zobacz także

Radni udzielili Burmistrzowi Biłgoraja absolutorium

Dodane: 2019-06-13 16:34 - Komentarze  (7)  czytane (581)

TAGI: sesja absolutoryjna, rada miasta biłgoraj, absolutorium, wykonanie budżetu za 2018 rok



Komentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.215.161.19

ciekawy (2019-05-26 07:01:17)

A co w tym takiego fajnego?

(2019-05-24 21:09:31)

Ale fajnie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Ludowa muzyka, ginące zawody i puszczanie wianków, czyli Festiwal Sztuki Ludowej "Biłgorajska nuta"

W Dylach k/Biłgoraja odbyła się kolejna edycja Festiwalu Sztuki...

"Przyjaciele Oblubieńca" zjechali do Górecka Kościelnego (FOTO)

Kilkaset osób formujących się we wspólnocie "Przyjaciele Oblubieńca"...

Podsumowano projekt "Edukacja Rowerowa 2.0"

Przejazd rowerowy zakończył i podsumował projekt „Edukacja...

Gęsi biłgorajskie trafiły do Soli

160 sztuk piskląt gęsi biłgorajskiej w tym tygodniu trafiło do Soli...

Walne Zgromadzenie w Spółdzielni Mieszkaniowej

W Spółdzielni Mieszkaniowej "Łada" w Biłgoraju, ruszyły Walne...

Uprawomocniła się decyzja Wojewody. Pomnik Jóżefa Dechnika zniknie z centrum Biłgoraja

Właśnie uprawomocniła się decyzja Wojewody Lubelskiego z 4 lutego...

Ogłoszenia