Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wspólne morsowanie morsów z Biłgoraja i Biszczy (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-02-26 15:36:06 (czytane: 4096)

Miłośnicy morsowania z Biłgoraja i Biszczy spotkali się 26 lutego br. na wspólnej zimowej kąpieli nad Zalewem Biszcza - Żary. Kilka osób po rozgrzewce weszło do lodowatej wody, w miejscu wyciętym specjalnie w lodzie na biszczańskim zbiorniku.

AGENT UBEZPIECZENIOWY HENRYK BAŃKOWSKI
,UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE;MAJĄTKOWE NAJWIĘKSZYCH FIRM UBEZPIECZENIOWYCH TAKICH JAK, UNIQA, RESO,WARTA, HDI ASEKURACJA, GENERALI, COMPENSA, MTU, WYPADKI KOMUNIKACYJNE,WYPADKI W PRACY,UPADKI NA CHODNIKU, WYPADKI W ROLNICTWIE ITD.

Chmielek 67. 23-412, Łukowa

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajZarówno w Biłgoraju jak i Biszczy działają kluby morsów, których członkowie odbywają systematyczne kąpiele w lodowatej wodzie, pierwsi w każdą sobotę i niedzielę nad Zalewem Bojary drudzy w niedzielę nad Zalewem Biszcza - Żary.

morsowanie_biszcza.JPG


-Krótkotrwałe kąpiele w zimnej wodzie, poprzedzone rozgrzewką są dla zdrowia zbawienne, nie tylko poprawiają samopoczucie czy podnoszą odporność, ale także przyczyniają się do likwidacji bólu zatok czy bólu uszu, są także bardzo dobre na układ krążeniowo - naczyniowy. Przyczyniają się także do utrzymanie dobrej sprawności ciała i zdrowia. To także promocja naszego zbiornika - przyznaje Piotr Cichórz dyrektor GOKSiR w Biszczy.

/bilgorajc.om.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 40

Tagi: morsy biłgoraj   morsy biszcza   morsowanie biszcza   zalew biszcza żary

Komentarze (7)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.227.48.147

Silk (2017-02-27 15:46:19)

Wow, była między morsami jakaś morświnka :(I)

Siedzę pod kocem (2017-02-27 11:38:11)

Zimno mi się robi od samego patrzenia jak oni się tam pluskają... Podziwiam i gratuluję odwagi!

(2017-02-27 07:09:32)

Jakim prawem miłośnicy zamrażania się w lodowatej wodzie krytykują innych, którzy nie podzielają ich kąpieli, ale też wcale nie są ani obżartuchami ani nie są uzależnieni od Internetu. Morsowanie jest tak samo "mądre" jak wysokogórskie wspinaczki.

do poniżej (2017-02-27 06:56:39)

Podziwiam za wytrwałość i odwagę w zażywaniu kąpieli przez tzw. "morsów". Gratuluję samodyscypliny.
Jest jednak jedno "ale" do wypowiedzi poniżej "powodzenia panie i panowie (2017-02-26 22:00:55)".
Co do tej beznadziejnej krytyki innych komentujących wasze hobby mają sympatycy PiS, których przy byle okazji stygmatyzujesz ?

powodzenia panie i panowie (2017-02-26 22:00:55)

a psychiatryk to był za darmo dla tych co siedzą przed telewizorami i komputerami , żrą chot-dogi i całe to g.... niane badziewie , żłopią piwsko i są zwolennikami Pis-u a potem myślą że będą zdrowsi od tych co lubią się kapać w zimnej wodzie. A g.. prawda ich zażre raczysko nieróbstwa.

(2017-02-26 21:01:03)

Lekarza od psychiatryka tam nie było?

(2017-02-26 17:04:46)

Szkoda, że dopiero teraz jak się ociepliło. Jak im nerki wysiądą albo inne organy, to na swój koszt niech się leczą (niefrasobliwe hobby).

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Bal maturalny uczniów ZSZiO

Koncert Maćka Miecznikowskiego w Soli

XI Solskie Kolędowanie 2018

Studniówka Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej

Bal maturalny uczniów ZSL

Bal maturalny uczniów ZSBiO

Konkursy

BIŁGORAJ: Kabaret JURKI w Biłgoraju
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wygraj wejściówki na biłgorajski występ Kabaretu Moralnego Niepokoju (WYNIKI)

Szanowni Państwo Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna "Art" zaprasza na premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek”....