Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Workplace by Facebook - co to jest?

Dodał: red Data: 2019-12-12 09:41:47 (czytane: 2228)

Istnieje wiele kanałów komunikacji w firmach. Aby były one skuteczne, podnosiły wydajność oraz sprawiały, że pracownicy w firmie będą osiągać lepsze wyniki, musi być stworzony w odpowiedni sposób. Na potrzeby pracodawców odpowiedział Facebook, tworząc Workplace by Facebook. To rozbudowany system komunikacji wewnętrznej w firmie.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajMa on wiele przydatnych narzędzi, dzięki którym możliwa jest integracja wszystkich pracowników, nawet jeśli pracują oni zdalnie czy firma jest rozproszona w kilku miejscach na świecie.

Po co Mark Zuckerber stworzył drugiego Facebooka?
Workplace by Facebook jest platformą, która sprawia, że komunikacja wewnątrzfirmowa jest łatwa oraz przyjemna. Nie jest ona połączona z prywatnymi kontami użytkowników. Najprościej opisując, jest to Facebook dla firmy. Na tablicy znaleźć możemy treści, które publikują współpracownicy. Możemy porozumieć się z nimi na Messengerze. Przygotowana chmura pozwala na przesyłanie dokumentów w czasie rzeczywistym, do których pracownicy mają na bieżąco dostęp.

Współpraca między zespołami to podstawa

Jak czytamy na stronie https://flyonthecloud.com/pl/workplace-facebook/ platforma ta oferuje wiele udogodnień, które mają wspierać komunikację wewnątrz firmy. Zaliczyć do nich można między innymi czaty oraz grupy. Integracja między pracownikami odbywa się dzięki temu, że cały zespół może skutecznie pracować na znanym narzędziu, nie będąc jednocześnie online dla świata i nie prokrastynując, tylko wykonując swoje obowiązki. W przypadku większych przedsiębiorstw, możliwe jest tworzenie botów, które pozwolą na szybsze rozwiązywanie najczęściej powtarzających się problemów.

photograph_of_men_having_conversation.jpg

Działanie w czasie rzeczywistym przyspiesza pracę
System pozwala na działanie i komunikację między pracownikami w czasie rzeczywistym. Dzięki możliwości tworzenia wideokonferencji, możliwy jest również streaming konferencji czy spotkań co umożliwia obecność na nich większej liczby pracowników. Bycie live również ułatwia tworzenie szkoleń wprowadzających dla nowych pracowników czy tworzenie platform szkoleniowych dla kilku oddziałów firmy jednocześnie.

Ułatwienie onboardingu pracownika dzięki prostym narzędziom
Pracownicy adaptujący się do nowych zadań, firmy oraz współpracowników potrzebują narzędzi, które będą dla nich znajome oraz intuicyjne. Dzięki Workplace by Facebook onboarding pracownika przebiega zdecydowanie szybciej i w przyjemnej atmosferze. Sprawia, że pracownik nie czuje się zagubiony i dużo łatwiej przyswajać mu nowe procedury czy zapoznać się z misją firmy. System pozwala również w łatwiejszą integrację z innymi pracownikami między innymi przez grupy raz chat.

Proste rozwiązanie - łatwa komunikacja

Skąd pomysł na stworzenie tego rodzaju narzędzia? Workplace by Facebook jest odpowiedzią na popularnego Slacka, narzędzia wspomagającego komunikację w zespole. Dlaczego zatem facebook miałby być ciekawszym rozwiązaniem? Należy pamiętać, że z Facebooka korzystamy na co dzień. Jest to platforma, która jest nam dobrze znana, dlatego też w rozwiązaniu, które jest dla nam znajome, szuka się klucza do sukcesu platformy.

* Artykuł sponsorowany

Reklama.

Tagi: Workplace by Facebook   komunikacja wewnątrz firm   platforma komunikacji   internet

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.172.216.163

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Radość w pożegnaniu

Zastanówmy się razem, dlaczego to dobrze, że Jezus wstąpił do nieba!...

Rewitalizacja Placu Wolności w Biłgoraju. Film i zdjęcia z lotu ptaka (FOTO, VIDEO)

Trwają prace związane z rewitalizacją śródmieścia Miasta Biłgoraja....

Jest nowa dyrektor DPS dla Kombatantów w Biłgoraju

20 maja br. Zarząd Powiatu przyjął kandydaturę na stanowisko...

Renata Socha złożyła rezygnację z funkcji dyrektora MDK (AKTUALIZACJA)

Z informacji do których dotarł Portal bilgoraj.com.pl wynika,...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Ogłoszenia