Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Worek pucharów dla karateków z Biłgoraja

Dodał: red Data: 2022-06-16 13:12:33 (czytane: 1162)

Wczoraj (12 czerwca br.) w Lublinie odbył się XXX Puchar Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym. Biłgoraj reprezentowała liczna grupa z Klubu Karate Tradycyjnego Biłgoraj, która w sumie zdobyła 12 pucharów.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zdobyli Paulina Różańska, Gabriela Chmura i Michalina Ostasz. Drugie miejsce wywalczyli Weronika Pluta, Olga Skubis, Cyprian Mielniczuk. Na trzecim miejscu znaleźli się Nina Małysa, Marcal Misztal, Kornel Bartoszek, Michalina Szuper. Czwarte miejsce zajęła Róża Maińska.

W następny weekend zawodnicy z KKT Biłgoraj pojadą do Łodzi, aby wziąć udział w XXII Pucharze Polski Dzieci.