Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wiosenny turniej piłkarek

Dodał: red Data: 2018-04-14 18:47:34 (czytane: 1116)

Dziewczęta z RWKS Sparta Biłgoraj wzięły udział w I Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej Saparta Cup o Puchar Starosty Biłgorajskiego. Turniej odbył się w kwietniu w Nadrzeczu k/Biłgoraja, wzięło w nim udział 6 zespołów z dwóch województw Świętokrzyskiego i Lubelskiego.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajReklama.

Oprócz dwóch drużyn gospodarzy turnieju, grały zespoły: AZS PSW Biała Podlaska, KSP Kielce, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Dubler Opole Lubelskie. Mecze były okazją do rozpoczęcia sezonu wiosennego, miały na celu przygotowanie drużyn do rywalizacji w ligach wojewódzkich oraz turniejów strefowych.

Zwycięzcą turnieju okazała się być RWKS Sparta Biłgoraj pokonując nieznacznie drugie w turnieju KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, trzecie miejsce zajęło AZS PSW Biała Podlaska, a czwarte Dubler Opole Lubelskie.

Po zakończeniu wszystkich gier nastąpiło zakończenie turnieju i wręczenie nagród. W każdym zespole wyróżniono po 1 zawodniczce oraz dokonano wyboru najlepszej bramkarki, strzelczyni oraz bramkarki turnieju.

pilkarki_bilgoraj_turniej.jpg

Wyróżnienia:
Furmanek Zuzanna - RWKS Sparta Biłgoraj 2004;
Ogrodnik Natalia - KSP Kielce;
Jurak Joanna - UKS Dubler Opole Lubelskie;
Różnowicz Milena - AZS PSW Biała Podlaska;
Zawolik Maja - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski;
Staszczak Magdalena - RWKS Sparta Biłgoraj 2005.

Najlepsza Bramkarka - Brewczyńska Agnieszka (AZS PSW Biała Podlaska).
Najlepsza Strzelczyni - Raczkiewicz Wiktoria (RWKS Sparta Biłgoraj 2005)
Najlepsza Zawodniczka - Szewczak Elżbieta (RWKS Sparta Biłgoraj 2005).

Gospodarze turnieju pragną podziękować Staroście Biłgorajskiemu Kazimierzowi Paterak za objęcie patronatem I Wiosennego Turnieju Piłki Nożnej oraz ufundowanie pucharów, dyplomów i statuetek dla drużyn i zawodniczek.

/ToF/

Tagi: piłka nożna   rwks sparta biłgoraj   i wioseny turniej piłkarek   sport biłgoraj

Zobacz także

RWKS Sparta Biłgoraj zaprasza dziewczęta na zajęcia z piłki nożnej

Dodane: 2018-09-13 11:40 - Komentarze  (0)  czytane (404)

TAGI: piłka nożna dziewcząt, rwks sparta biłgoraj, sport biłgoraj, treningi piłkarskie biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.198.103.13

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Sport seniorski na równi pochyłej?

Na profilu jednego z członków Zarządu klubu Łada 1945 Biłgoraj pojawił się tekst oceniający - dość dobitnie - działalność władz Miasta Biłgoraj w przedmiocie sportu seniorskiego w Mieście. -Uważam, że w ostaniach latach Biłgorajski sport cofnął się w rozwoju, nadmienię jedynie iż Rada Miasta przez wiele lat swojego niedziałania na rzecz rozwoju sportu, na czele z Komisja Sportu, zniszczyła grupy seniorskie - czytamy. więcej»

Ogłoszenia