Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wigilijne przedstawienie

Dodał: red Data: 2016-12-26 15:36:50 (czytane: 2719)

W noc Wigilii Bożego Narodzenia wierni, którzy przyszli do Kościoła Chrystusa Króla Wszechświata w Biłgoraju, by razem cieszyć się z narodzin Zbawiciela, mogli przed rozpoczęciem "Pasterki" obejrzeć przedstawienie przygotowane przez dzieci i młodzież.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajJednym z bohaterów był młody człowiek, który modląc się robił wyrzuty Panu Bogu: -Boże, dlaczego się przede mną ukrywasz? Próbuję Cię szukać, ale nigdzie Cię nie ma. Jedyne co znajduję to cierpienie, nienawiść, zazdrość i oszustwa. Wszystko, tylko nie Twoją miłość. Czy Ciebie obchodzi moje cierpienie?! Lekarstwem na jego ból i cierpienie okazały się wiara, nadzieja i miłość, które zachęcały go do ufności Panu Bogu.

jaselka_bilgoraj.jpg


Św. Józef i brzemienna Maryja poszukując noclegu spotykali na swej drodze ludzi, którzy, jak 2 tyś. lat temu, odmawiali im schronienia i odsyłali do sąsiadów. Miłość? Więcej jest obojętności niż miłości. Kto dziś myśli o innych? Nie ma miłości. Ciągłe zabieganie, nie ma czasu dla siebie nawzajem. Miłość?  To są tylko piękne słowa. Rzeczywistość jest inna! - te smutne słowa ukazały całą prawdę o dzisiejszym świecie, w którym coraz trudniej doszukać się miłości.

Reklama.

W kolejnej scenie mogliśmy zobaczyć rodzinę przygotowującą się do wieczerzy wigilijnej. Pięknie nakryty stół, pod choinką prezenty i nagle ktoś puka do drzwi i zakłóca świąteczny spokój. No nie! Znowu jakiś mężczyzna z kobietą. Czego chcecie? Tylko szybko bo ciasto w piecu , a tyle jeszcze przygotowań. Jeżeli nie macie na hotel to idźcie do opieki społecznej.. Przecież to nie pustynia  ale cywilizowane miasto.

jaselka_bilgoraj_2.jpg


Taką odpowiedź usłyszał proszący o pomoc mężczyzna z kobietą i malutkim dzieckiem na rękach. W wigilijną noc zepsuł im się samochód, ale nie mogli liczyć na żadną pomoc.

/Barbara Maksymiec/

Tagi: przedstawienie wigiijne   jasełka   boże narodzenie   biłgoraj

Zobacz także

Rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę (FOTO)

Dodane: 2020-07-06 11:47 - Komentarze  (1)  czytane (262)

TAGI: biłgorajska pielgrzymka rowerowa, rowerem na jasną górę, pielgrzymka na jasną górę, pielgrzymka rowerowa biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.168.111.204

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Osuchy 1944. Droga Krzyżowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Osuchach

Program chodnikowy powiatu biłgorajskiego

Wsparcie dla samorządów powiatu biłgorajskiego z tarczy antykryzysowej 4.0

Raport o stanie powiatu biłgorajskiego za 2019 rok

#ChalengePomagam biłgorajskich krwiodawców

Marszałek Elżbieta Witek w Biłgoraju

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Radny pyta o udział Miasta w Programie 'Mieszkanie Plus'

Podczas grudniowej sesji rady Miasta Biłgoraj odbyła się dyskusja o udzielę Miasta Biłgoraj w rządowym Programie "Mieszkanie Plus'....