Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wiertnice geotechniczne i do studni głębinowych - różnice

Dodał: red Data: 2020-10-16 15:03:11 (czytane: 371)

Nowoczesne wiertnice geotechniczne i przeznaczone do studni głębinowych to urządzenia charakteryzujące się doskonałymi parametrami użytkowymi. Pozwalają na sprawne tworzenie odwiertów w trudno dostępnych miejscach, również twardym podłożu skalistym.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajMaszyny oferowane przez firmy takie jak Staltechnika umożliwiają bezinwazyjne wykonywanie otworów i pionowych przepustów, które mogą być wykorzystane do montażu instalacji czerpania wody. Znajdują również zastosowanie w pracach budowlanych i wydobywczych.

Profesjonalne wiertnice do studni głębinowych
Charakterystyczną cechą profesjonalnych wiertnic do studni głębinowych jest fakt, iż projektujący je inżynierowie tworzą je z myślą o ograniczonym spektrum specjalistycznych robót ziemnych. Są one przeznaczone głównie do wykonywania odwiertów o małych średnicach, wewnątrz których można umieścić elementy do budowy studni głębinowych. Do pozostałych prac lepiej wykorzystać maszyny geotechniczne.

Informacje na temat nowoczesnych urządzeń tej klasy można znaleźć pod adresem http://staltechnika.pl/. Warto zaznaczyć, że sprzęt może być zamontowany na podbudowie pojazdu ciężarowego z napędem terenowym, dzięki czemu możliwe jest sprawne dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Atestowane rozwiązania umożliwiają wydajną i bezpieczną pracę w niekorzystnych warunkach środowiskowych.

wiertnice_geotechniczne.jpg

Innowacyjne konstrukcje wiertnic geotechnicznych
Pionowe wiertnice geotechniczne to innowacyjne konstrukcje wykorzystywane w dużo szerszym spektrum zastosowań niż maszyny przeznaczone do budowy studni głębinowych. Charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem eksploatacji i łatwością obsługi. W jakich obszarach się je stosuje?

- Tworzenie zabezpieczeń antyerozyjnych osuwisk oraz skarp.
- Prowadzenie instalacji geotermalnych i hydrotechnicznych.
- Wydobywanie surowców i wykonywanie ekspertyz geologicznych.

Profesjonalne rozwiązania wiertnicze są niezastąpione w przypadku konieczności przeprowadzanie szybkich i precyzyjnych badań przepuszczalności gleby oraz poziomu wód gruntowych. Umożliwiają pobieranie próbek na głębokości nawet kilkuset metrów. Są również stosowane podczas budowy wielopiętrowych konstrukcji budowlanych.

* Artykuł sponsorowany

Reklama.

Tagi: wertnice geotechniczne   narzedzia   studnie głębinowe   wiercenie

Zobacz także

Biłgoraj liderem dobrych praktyk w kategorii oświata i wychowanie

Dodane: 2020-10-27 12:34 - Komentarze  (2)  czytane (116)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.215.62.41

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Koncert zakończył warsztaty muzyczne

Biłgoraj uczcił ofiary sowieckiej agresji na Polskę

Powiatowe święto plonów

I Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Przygotowanie szkół powiatowych do nowego roku szkolnego w stanie epidemii

Pokazy wyszkolenia kawaleryjskiego

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Rekord zakażeń w powiecie biłgorajskim. Najwięcej w całym województwie

Najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemicznej, związanej z koronawirusem w województwie lubelskim i na Ziemi Biłgorajskiej. Codziennie...