Wiadomości - Kultura, rozrywka

Rodzinnie, zdrowo na sportowo

: red Data: 2012-07-15 21:01:22 (czytane: 3701)

Od rajdu rowerowego rozpoczął się festyn rodzinny pn. Rodzinnie, zdrowo na sportowo, który 15 lipca br. zorganizowało na Autodromie Stowarzyszenie Zrównoważonego Rozwoju i Przedsiębiorczości Społecznej w Biłgoraju. Zobacz FOTOGALERIĘ!!

Rajd rowerowy wyruszył spod jednego z hipermarketów przy ul. Komorowskiego, by po ok. 15 kilometrach osiągnąć swą metę na biłgorajskim Autodromie przy ul. Motorowej. Tam na uczestników rodzinnego festynu czekały kolejne atrakcje.

rodzinnie_zdrowo_na_sportowo.jpg


Warsztaty rzeźby, wyrobów artystycznych, lepienia garnków, plac zabaw dla dzieci, stoiska promocyjne, strefa miłośników koni, mini zoo, konkurencje sprawnościowe dla niepełnosprawnych oraz konkurs charytatywny to tylko niektóre z nich.

Reklama.

Tradycyjnie już funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju znakowanie rowery i przeprowadzili konkurs o bezpieczeństwie drogowym, a druhowie z  KP PSP w Biłgoraju prezentowali umiejętności strażackie. Był także pokaz strzelania sportowego w wykonaniu Wojskowego Klubu Sportowego "TECHNIK" z Zamościa, a porady z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej przybliżyli uczniowie Medycznego Studium Zawodowe.

fotoreportaż


Impreza zakończyła się dyskoteka "pod chmurką" z zespołem Face Love.


/bilgoraj.com.pl/

Zobacz także

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.234.75.144

Sfrustrowana (2012-07-16 19:10:23)

Smutne są wypowiedzi typu "żydka", ponieważ miasto powinno skoordynować imprezy skoro im patronuje. A teraz nic się nie będzie działo jak zwykle przez następne pół roku, a przepraszam będzie poezja śpiewana .... Może pora się dogadać między sobą ????

kokoko (2012-07-16 17:54:57)

Bardzo fajna imprezka-dobry pomysł na spedzenie czasu dla rodziny. Świetny pomysł z kózkami!

Jakbyś był "Żydek", to nie byłbys takim idiotą. (2012-07-16 11:19:45)

Każdy ma prawo zorganizować imprezę jaką chce i kiedy chce. Każda jest potrzebna. "Dni Singera" były znakomite. Przyszło dużo Biłgorajan. Każda impreza miała swoich widzów. Szkoda, że nie można było być na wszystkich. Idiotom piszącym bzdury na forum na pohybel.

żydek (2012-07-16 07:44:47)

Nie odciągniecie ludzi od prawdziwej Kultury to jest Dni Singera robienie w tym samym czasie tego piknku to jaja ! Jeszcze piknik modelarski i dni Nadrzecza itp. Tak nie moża organizatorzy myślicie że jesteście cwani ale nie jesteście tylko mali isłabi

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...