Wiadomości - Aktualności

Plac budowy przekazany - rusza remont Zamojskiej, Kościuszki i Tarnogordzkiej

: red Data: 2012-06-14 16:50:19 (czytane: 3765)

13 czerwca br. wykonawcy został przekazany plac budowy pod modernizację dróg 858 i 835 w Biłgoraju. W najbliższych dniach ruszą roboty budowlane. Z burmistrzem Michałem Decem rozmawiamy o zakresie i harmonogramie prac oraz utrudnieniach komunikacyjnych podczas realizacji inwestycji. Zobacz VIDEO.

przebudowa_ul_kosciuszki.jpg


>>KLIKNIJ<< i oglądaj


/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: Michał Dec   droga 858   utrudnienia na drodze   inwestycja

Zobacz także

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.81.0.22

xxx (2012-06-17 07:21:46)

Wy już niczego nie budujcie, bo wszystko spieprzycie. Szkoda pieniędzy wyrzuconych w błoto. Dotrwajcie do końca kadencji, bo za to co dotychczas zrobiliście to i tak wypadniecie z tych urzędów facyjatą na bruk.

(2012-06-16 20:22:00)

Czytając komentarze, nasuwa się konkluzja, że najlepiej byłóby niczego nie robić, żeby niczego nie było ( jak mawia Kononowicz). Mordę drzeć i tak będą niektórzy, czy się coś buduje czy też nie. A tak na serio, głupawych wpisów poważni ludzie nie biorą pod uwagę i całe szczęście.

Jan (2012-06-16 18:31:32)

A ,,wyceniacze" tego wzrostu wartości tzn rzeczoznawcy od nieruchomości już teraz doznają ,,odruchu Pawłowa" i ślina im kapie na samą myśl o dużej kasie, która im przy tej okazji wpadnie. I już teraz grunt w urzędzie urabiają; tej pani kawkę i ciasteczka. Z innym do knajpy, żeby z gry nie wypaść i na zlecenie się załapać.

Jan (2012-06-16 18:26:18)

A jak już remont Kościuszki i Zamojskiej zrobią to nasza władza odczeka 1-2 lata i zleci wykonanie operatów szacunkowych o ile to wzrosła wartość nieruchomości przy tych ulicach i właściciele będą bulić opłatę adiacencką. Wtedy to szczena im opadnie. Mogli by już teraz kupić sobie ochraniacz na szczenę, bo ona może tak opaść,że o tą nową kostkę uderzy.

Kokosza (2012-06-16 16:52:14)

Kto w sejmie z posłow pochodzacych z Biłgoraja ma odwagę z trybuny nawoływac o pieniadze na drogi?Mamy takich?.No kto?

(2012-06-16 11:21:12)

Renato jak tak.Ci zal nauczycieli to przekazuj im czesc swojej wyplaty. Ja nie chce placic wysokich podatkow aby paru nauczycieli siedzialo na du... I nic nie robila bo dzieci nie ma

Renata (2012-06-16 10:34:08)

Dodaj do tego zwolnienia przedszkolanek i nauczycieli. Ludzi na bruk, dzieci głodne w domach.

Heniek (2012-06-16 08:53:53)

Z czego się cieszycie, podatki Roslan podniósł, firmy i sklepy w Biłgoraju upadają i wielki mi to sukces kawałek drogi.

Witt (2012-06-16 08:50:49)

Do ,,Diwy" Wyjechać-nigdy. Tu ktoś musi zostać, żeby pilnować popleczników, adoratorów i opryczników obecnej władzy. Choćby po to, żeby ich złodziejskie sprawki zapisać i potomnym przekazać, o tym jak to solidaruchy skumawszy się z lewicowymi mutantami wzięli się do okradania społeczeństwa obkładając ich 50 procentowymi podatkami, niczym najeżdżca zagraniczny albo jak Tatar jakiś XV-wieczny, którego diabelska maszyna czasu przeniosła w wiek XXI.Sama wyjedz, na bilet nie pożałuję grosza.

Mimi (2012-06-15 23:50:24)

Takie sukcesy a Mulawa lata po mieście i nawołuje ludzi żeby robili referendum o odwołanie burmistrza.

(2012-06-15 17:57:53)

TYLKO TRZY SPRAWY MOGĄ URATOWAĆ BIŁGORAJ OD MARAZMU I SZAROŚĆI TO ZALEW NA CZARNEJ ŁADZIE , MIASTECZKO KRESOWE , ORAZ NOWI INWESTORZY KTÓRZY STWORZĄ MIEJSCA PRACY. TE INWESTYCJE JUŻ DAWNO BY POWSTALY TYLKO NASZYM WŁODARZOM ZABRAKŁO CHARYZMY I WOLI.

(2012-06-15 12:16:07)

jak dużo do szczęścia nie potrzeba-zrobić ul.Nowakowskiego i p.Ania będzie zadowolona i przestanie w komentarzach do tego tematu powracać

zwolniono ok 20 przedszkolanek (2012-06-15 11:34:21)

Do "Wyborcy" (2012-06-15 11:32:51)

A mówiłam, że Nowakowskiego to moje wnuki się doczekają. To moje światełko w tunelu. Dalej mówię hurrraaa. Będzie asfalt na Nowakowskiego, a może doczekamy lepszej technologi i wtedy wszystkie ulice będą beee, a Nowakowskiego cacy. Już się cieszę i będę się cieszyć tą myślą przez najbliższe naście lat.

(2012-06-15 11:03:48)

z czego tu się cieszyć?dzisiaj 15-sty ZUS do płacenia a 25-go VAT!

diwa (2012-06-15 10:35:01)

Wciąż nie rozumiem ludzi, którzy biadolą jak to źle w b-ju czy się coś robi czy nie ....!!! Ludzie, cieszcie się z życia, zamiast marudzić, zacznijcie kochać swoje miasto, po przebudowie Kościuszki będzie jescze lepiej, trochę optymizmu i pogody ducha życzę!!!! A jesli jest Wam tak źle to "adios", jest tyle miast na swiecie np. Londyn ..... pozdro

co za plan? (2012-06-15 10:29:18)

Dlaczego nie ma ścieżek rowerowych?

15.06.2012. (2012-06-15 10:20:08)

Zdominował Dec Rosłana ? Czy będzie burmistrza wymiana.Oto jest pytanie.

mac (2012-06-15 09:59:09)

Super ze beda remontowac glowne ulice. Nie rozumiem tylko jak moze nie byc miejsca na sciezke rowerowa ale mam nadzieje ze z czasem pod naporem mieszkancow to miejsce sie znajdzie.
Obwodnica polnocna tez powstanie, trzeba pognac wladze wojewodzkie aby przyspieszyly sprawe obwodnicy poludniowej

jot e (2012-06-15 09:58:15)

Wiem że nieładnie,ale nie odbiega ona od dzisiejszej młodzieżowej normy.A jak dokładnie potrafią się wyrażać można łatwo się dowiedzieć czytając komentarze na którymkolwiek młodzieżowym portalu.Oczywiście ci co mają z "gagatkami" do czynienia od święta,myślą że większość to takie grzeczne aniołki co to:ę,ą.

s (2012-06-15 09:28:08)

Najgorzej w tym wszystkim,że głos zabierają ci co wogóle nie mają pojęcia o remontach,inwestycjach.Tylko chyba z nudów blebleble.....Opamiętajcie się albo przestańcie pisać brednie nalotniaki.Bo napewno normalni ludzie tego nie piszą i tak durnowato nie myślą!

do jot e (2012-06-15 09:06:53)

...no to ładnie Twoja wnuczka się odzywa... ładnych słów używa, nie śmiem pytać o wiek bo to nie ma znaczenia :)

jot e (2012-06-15 08:58:43)

Chyba jak mówi moja wnuczka:"kogoś poje..ło". Jak coś się w mieście pozytywnego dzieje,natychmiast podpinają się pod to posłowie,lub robią to za nich "usłużni",a jak coś "nie wyjdzie" - to oczywiście wina burmistrzów.Ja dla równowagi napiszę tak: wszelkie kłopoty w mieście to zaniechania posłów,a sukcesy to zaangażowanie burmistrzów i radnych.

(2012-06-15 08:42:43)

To zasługa zarówno burmistrzów, jak też wsparcie ze strony posłanki Tokarskiej i posła Żmijana.