Wiadomości - Kultura, rozrywka

Gmina Biłgoraj: Turniej Wsi - Okrągłe 2011 (FOTO)

: red Data: 2011-06-06 00:18:17 (czytane: 6956)

Integracja mieszkańców Gminy, aktywizacja życia społeczno - kulturalnego oraz wspólne spędzenie czasu w duchu rywalizacji sportowe i kulinarnej - to główne cele organizowanego od lat Turnieju Wsi. W tym roku impreza utrzymana była w cygańskiej konwencji. Nie zabrakło stoisk kulinarnych, konkursów sprawnościowych i kolorowego korowodu. Organizatorem VII Turnieju Wsi - Okrągłe 2011 był Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju.

Reklama.

Zobacz także

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.198.52.8

-cheap backlinks (2014-07-18 10:55:05)

8xujYW Great article.Really looking forward to read more. Really Great.

-take a look at it! (2013-10-24 08:26:52)

mivbcg A round of applause for your blog article. Fantastic.

-LOL (2011-06-08 17:55:43)

C*** was obchodzi, czy wójt z Gromady.. Cy z skąd.. Każdy miał równe szanse..A że wasze Wsie nie umia się normalnie zorganizować to już wasz problem.. i bardzo prosze nie obarżaĆ Wójta i wszystkich mieszkańców Gromady!
I jak słusznie <obserwator> zauważył to Gromada od kilku lat już wygrywa, nawte

-obserwator (2011-06-08 00:04:01)

Śledzę wyniki Turnieju wsi od kilku lat. Jestem zmuszony powiedzieć że jesteście niesprawiedliwi, bo Gromada wygrywała gdy wójt był z Dereźni, ale oczywiście nikt o tym nie pamięta tylko wszyscy piszą, że wójt im ustawia miejsce

- (2011-06-07 22:52:15)

Moim zdaniem piszecie głupoty. Chyba każdy przyzna że Gromada i BMKI były NAJLEPSZE

-fan (2011-06-07 19:55:35)

dajcie spokój temu wujtowi

-radny (2011-06-07 15:06:54)

nic nie bylo ustalone , Sól zajeła sprawiedliwie 1 miejsce ,bo biora sie za wojta ze wszystkie imprezy ciagnie na gromade w tym roku mniej imprez w gromadzie bedzie

-moim zdaniem (2011-06-07 12:15:56)

wójt powinien dostać odznaczenie,
za długa przerwa od ostatniego medala

-dalej wybierajcie takiego wójta (2011-06-07 09:36:49)

-bolek (2011-06-06 23:04:28)

...to straszne jak zostały potraktowane inne miejscowości, te konkurencje sprawnościowe to były prawdziwe cygańsko -oszukańskie, przecież najważniejsze to był wiejski stół no i oczywiście parada i to powinno zadecydować, a nie to że ktoś nie został dobrze przeszkolony z użytkowania stopera !!!

-qwqwqwqwq (2011-06-06 21:20:37)

No i może zawody strażackie też były z góry ustalone :D
BARANY!!!!!!!!!

- (2011-06-06 20:39:08)

więcej zdj z konkurencji !

-slik (2011-06-06 18:48:49)

Hje, hje, hje, a piszta se co chceta. Najlepszą "cyganką" i tak była Andżela z Nadrzecza hje, hje, hje ... :)

-JA82 (2011-06-06 16:50:42)

Wstydzilibyście się pisać taki banialuki Po pierwsze wójt nie dał ani złotówki na organizację tego stoiska czy stroi które każdy zakupił na swój koszt. Po drugie dla świętego spokoju wójt nakazał aby Gromada odpuściła w tym roku i nie startowała wcale niestety dla was NIEDOWIARKÓW zebrała się grupa

-inteligent (2011-06-06 16:47:30)

i wszystko wiemy

-mariano (2011-06-06 16:46:54)

oj Wiesiu szykujes bata na siebie

-iza (2011-06-06 13:59:45)

1 iejsce powinna uczciwie zajać Sól , bo wygrała zrecznosciowe zawody i wszystko ieli bardzo pyszne , ale widocznie skad jest wojt ten wygrywa od ostatnich paru lat

-kiszka (2011-06-06 12:52:30)

wstyd ten konkurs - GROMADA I WÓJT i wszystko jasne....

-obserwator (2011-06-06 12:48:00)

Komisja nie miała pojęcia o potrawach tradycyjnych, skoro kawior to jest nasze tradycyjne danie, no może w Gromadzie dziadków stać było nataki rarytas.Zob. regulamin konkursu.

-BYŁ (2011-06-06 09:48:23)

PSEUDO- KOMISJO ZA ILE DALIŚCIE SIĘ K...
KILKA RAZY ZMIENIAĆ WYNIKI WSTYDDDD!!!!!!!