Wiadomości - Turystyka

Wierzyłem, że się uda

: red Data: 2010-11-22 15:58:30 (czytane: 4195)

Na chwilę po opublikowaniu wyników wyborów samorządowych, rozmawiamy z Wiesławem Różyńskim, który otrzymał 70, 67% głosów, tym samym kolejny raz obejmując funkcję Wójta Gminy Biłgoraj.

wieslaw_rozynski__2_.jpgGrażyna Pudełko: Gratulujemy. Otrzymał Pan bardzo dużo głosów. Spodziewał się Pan takiego wyniku?
Wiesław Różyński: 70% głosujących to świetny wynik i wielka radość. Wierzyłem, że się uda. Przy tej okazji chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za udział w wyborach, oddane na mnie głosy i powierzone zaufanie. Obiecuję nikogo nie zawieść.

A jak ten wynik porówna Pan z efektami z przed 4 lat?
Wynik głosowania jest dużo wyższy. O ile pamiętam dwa razy. Mam nadzieje, że to dowód na to że te 4 lata pracy wykorzystałem prawidłowo i efektywnie.

A jak ocenia Pan kampanię wyborczą?
Moją dewizą od zawsze był kontakt z ludźmi. Moja kampania sprowadzała się głównie do jeżdżenia po miejscowościach gminy, spotkaniach z mieszkańcami i długimi rozmowami. Czasem nieprzyjemnymi ale jednak najczęściej przychylnymi. Uważam, że każdy gospodarz gminy powinien dać szansę przedstawić się jej mieszkańcom i wsłuchiwać się w ich problemy.

A za co po powrocie do pracy zabierze się Pan jako wójt w pierwszej kolejności?
Rzeczy jest bardzo dużo. Przede wszystkim to przygotowanie do budżetu. Muszę zwołać radę, która przecież po wyborach będzie w zmienionym składzie. Poza tym spotkanie z załogą, może jakieś podsumowanie i do pracy.

A plany na najbliższe 4 lata?
Chciałbym kontynuować rozpoczęte wcześniej zadania i pisać nowe wnioski. To dotyczy przede wszystkim przebudowy ośrodków kultury, remiz, doposażenia młodzieży: świetlice, boiska. Młodzi ludzie muszą mieć gdzie spędzać wolny czas. I to jest nasze zadanie.

Bardzo dziękujemy.


/redakcja/

Zobacz także

Komentarze (35)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.166.110.247

-top seo guys (2013-10-26 11:11:09)

HhkSDj Great, thanks for sharing this article.Really looking forward to read more. Really Great.

- (2010-12-19 13:15:22)

jaką radę Pinokju chcesz zwołać? jaja sobie robisz?

- (2010-12-19 13:14:07)

ciekawe co powiedzą wyborcy z Korczowa i Smólska , obie szkoły do likwidacji a w planie rozbudowa wysypiska

-krzych (2010-11-25 20:45:31)

gratulacje panie wójcie,tak trzymać.jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził a pan i tak dogadza większości

-pracownik z gminy (2010-11-25 18:41:56)

wystawiac mlodego łebola z gromady to parodja , aby zwiekszyc swoje poparcie bo wiadomo ze na gowniarza nikt nie zaglosuje a szuprowi obrobic tylek i posada na 4 lata pijackie znowu jest

-????????????? (2010-11-25 18:07:36)

JAK MOZNA NIE WIEZYC JAK NIE MA KANDYDATOW I JEST SIE FAŁSZYWYM I POSTEPNYM CZŁOWIEKIEM

-interesant (2010-11-25 11:22:52)

Panie Wójcie !!!
PROSZĘ więcej rozmawiać z ludźmi, a nie tylko sprawy służbowe gonią albo "Dziugo" siedzi w gabinecie.

-obserwator (2010-11-24 21:11:02)

kto z wójtem może startować na równi.Kto może się więcej zasłużyc z pieniędzy gminy i kto może więcej obiecać z gminnego niż wójt. Wszyscy widzieli, że cała gmina biegała z listami i afiszami Różynskiego. Zobaczcie zresztą, w całym powiecie tylko jeden przegrał.Lecz to już nawet nie oto chodzi, cho

-trudne (2010-11-23 21:35:48)

No to się naobiecywało!!!!!!!!!
Ciekawe jak finanse to wytrzymają. programy niektóre się wyczerpały .........

-gminny (2010-11-23 20:14:08)

Może ktoś wie dlaczego większość radnych startowała obecnie z PSL o co kaman?????????

-Wola (2010-11-23 19:34:54)

Gratulacje Panie wójcie,teraz czekamy na dokończenie szosy

-podludek (2010-11-23 18:13:39)

"Moją dewizą od zawsze był kontakt z ludźmi".Szkoda tylko, że niektórych traktuje jak podludzi a to jest takie zaraźliwe, że się pewnie niedługo w tym rozdzielaniu pogubi.

-XZY (2010-11-23 17:37:21)

z tymi imprezami co tydzien na gromadzie to przesada panie wójcie , sa tez inne wioski wieksze od gromady , a co tydzien w gromadzie faktycznie to juz sie długo ciągnie

-EWA (2010-11-23 17:08:21)

TEN WOJ SIE NIE SPRAWDZA WCALE NAOBIECUJE INNYM A I TAK WSZYSTKO ZROBI NA GROMADZIE

-a czemu pan tak strasznie chleje ?? wiecznie nachlany w gminie nic nie załatwi bo cały czas juz musi gdzies jechac (2010-11-23 17:06:06)

podstepem doszłes do władzy , załatwiłes borowskiego , a tego młodziaka wystawiłes specja;nie z gromady zeby było wiecej kandydatów , jakby borowski kandydował to bys był na samiutkim dole , wszystykie imprezy robisz na gromadzie w lecie co niedziela jakies festyny i inne pierdoły i tam pchasz pieni

- (2010-11-23 15:10:58)

boisko boiskiem ale nowa nikta zabudowy tak bardzo obiecana kiedy pan zacznie inwestycje?

- (2010-11-23 15:08:53)

no niech Pan pamieta o boisku dla dzieci z Soli dos juz tego asfaltu ! dobrze Pan wie ze Sol jest najwieksza wioska w gminie i jakby nie my to nie wiem czy dzis byłby Pan taki usmiechniety

-RODZIC (2010-11-23 11:43:21)

a moe by tak w Korczowie boisko dzieciom Pan wzbudowal,bo nam Rodzicom jest wstyd i zal jak dzieciaki na lekcje w+fu ida prze wies i zanim zrobia rozgrzewke to musza juz wracac,prosze o tym pomyslec!!!

-Akuku (2010-11-23 09:20:48)

Boisko w Dereźni ? Niech Pan Szuper buduje za poparcie hahaha !!!

-RAPY DYLAŃSKIE (2010-11-23 09:01:01)

Gratulacje:) Czekamy trzymając za słowo na świetlicę i boisko dla dzieci:) o drodze nie wspominając:)

- (2010-11-23 08:17:45)

Gratulacje

- (2010-11-23 08:13:33)

a kiedy boisko przy szkole w derezni? dzieci nie maja boiska!!!

- (2010-11-23 08:11:50)

Podlesie na Pana tez głosowało, kiedy im Pan zrobi droge?