Wiadomości - Aktualności

Pielgrzymi zawitali do Biłgoraja

: red Data: 2010-08-03 19:49:27 (czytane: 3834)

2 sierpnia br. pątnicy wyruszyli spod zamojskiej katedry, w ciągu 13 dni mają do pokonania 364 km. Na pielgrzymim szlaku, Bogu chcą powierzać swoje nadzieje, tęsknoty i lęki. Dziś zawitali do Biłgoraja, gdzie przyłączą się kolejne grupy pątników.

Niektórzy pierwszy raz, inni już po raz kolejny, wszyscy chcą 15 sierpnia pochylić się przed Jasnogórską Panią.

pielgrzymka_w_bilgoraju_film.jpg
Kliknij i oglądaj


- Ona nie jest zwykłym wędrowaniem. Pielgrzym wyrusza w drogę po to, aby na nowo uświadomić sobie cel ziemskiego życia i potwierdzić wobec innych tajemnicę własnego powołania. Pragnie umocnić się w wierze przez siłę rozmodlonej i radosnej grupy współpielgrzymów
- mówił bp Wacław Depo.

Pielgrzymi z Biłgoraja w trzech grupach z parafii Wniebowzięcia NMP, św. Jerzego i Marii Magdaleny wyruszą na pielgrzymi szlak jutro rano.

fotoreportaż


/red./

Zobacz także

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.239.40.250

-Sylwia (2010-08-08 20:28:25)

Przyłączam się do pozdrowień!!

-PIOTR (2010-08-07 21:46:53)

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH NA PIELGRZYMCE

-dołącz do nas, a pokonasz swoją słabość! (2010-08-07 21:06:31)

To nie idiota tylko człowiek który zazdrości innym że wierzą , że dla wiary są gotowi pokonywać wszelkie trudności, on tego nie potrafi i to go boli!

-. (2010-08-07 20:26:25)

idjota

- (2010-08-06 17:17:14)

No i ruszyła pisowska sekta

-KAA (2010-08-05 21:32:56)

czy ty masz jakiś problem z alkoholem, że ciągle widzisz tylko pijaństwo?, może zmień kolegów.

- (2010-08-05 17:39:25)

Turystów jest niewielu, kilku gówniarzy się może trafi- nie wiecej niż 5 % liczby pielgrzymów. A to, że całą pielgrzymkę przejedzie na stopa to już jego sprawa, nie spotkałem się też poza kilkoma przypadkami z upijaniem się po stodołach. Nieraz wypiło się piwko, nawet z gospodarzem i to wszystko.

-znawca (2010-08-05 17:05:20)

tak, tak, od babci kaska wysępiona, szczytny cel w oczach rodziny, a na trasie chlanie i r***nie i z brzuchami wracają.

-żałuj że nie byłeś! (2010-08-04 22:23:46)

oczywiście nigdy nie byłeś ale wszystko wiesz!

-RACJONALISTA (2010-08-04 22:17:03)

Wszystko ładnie, pieknie, szczytny cel tylko mało ludzi wie, że 80% młodizeży, która idzie na pielgrzymki idzie pić a nie się modlić!!!

-MONIKA (2010-08-04 20:01:48)

szczęśliwej drogi!

-kem (2010-08-04 09:51:51)

aż łza się w oku kręci, jak widzi się odchodzących pielgrzymów, poszedł by człowiek na pielgrzymi szlak, ale inne obowiązki nie pozwalają. wszystkim tym, którzy wyruszyli życzę wytrwałości i Bożej Opieki.

-sssssssss (2010-08-03 23:53:52)

cos cieniutko w tym roku

-ilu? (2010-08-03 22:05:00)

Ilu pielgrzymów idzie z poszczególnych parafii?