Wiadomości - Aktualności

PUP - oferty pracy

: NN Data: 2009-11-22 17:36:13 (czytane: 2892)

Na dzień 22 listopada br. PUP w Biłgoraju posiada oferty pracy na w/w stanowiska.


up_1.jpg

1.barman/ka - 1

2.blacharz -  2

3.elektromechanik – 1

4.elektryk – 4

5.fryzjer – 1

6.kasjer - 1

7.kasjer/sprzedawca - 1

8.kierowca kat. B - 1

9.kierowca kat. C+E – 3

10.kierowca kat. D – 1

11.kierownik pub-u – 1

12.mechanik maszyn szwalniczych - 1

13.mechanik samochodów osobowych – 2

14.mechanik/blacharz/lakiernik – 1

15.przedstawiciel handlowy  - 3

16.serwisant - 1

17.sprzedawca  - 3

18.sprzedawca materiałów budowlanych – 1

19.szklarz - 1

20.szwaczka - 1


OFERTY PRACY W RAMACH AKTYWNYCH FORM

1.sprzedawca – 2

2.tartacznik – 1

3.sprzedawca/monter stolarki budowlanej

4.sprzedawca - 1

OFERTY PRACY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

1.prasowaczka -1

2.szwaczka – 1

3.sprzątaczka - 2


/www.pupbilgoraj.pl/

Zobacz także

Komentarze (14)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.82.186.169

- (2009-11-28 18:34:35)

lol na produkcji 3k

jakbym w modelu nie byl to bym uwierzyl ale bylem i 1,5k to max jak na martenie operatorem jestes :)

- (2009-11-24 19:33:10)

No to super mają w Modelu

-Świąderr ma rację (2009-11-24 07:15:21)

Zarobki rzeczywiście marne.Powinni się sami dawno pozwalniać.

-bezrobotna (2009-11-23 20:02:14)

tragedia siedzia w tym urzedzie i nic nie robia oferty są ale dla swoich ludzi niech ich tam przesiledzi jakis urząd

-Swiąderr (2009-11-23 19:26:30)

w Modelu też bez rewelacji -na produkcji marne 3000- 3500zł
dobrze chociaż że premia roczna 6-7 tysi wpadnie raz do roku

-... (2009-11-23 10:08:29)

a w Modelu nie narzekają

-jabol (2009-11-23 09:21:48)

Fakt faktem,że jedne z najlepszych posadek są w .....Urzędzie Pracy........

-..... (2009-11-23 08:24:57)

no własnie dawać te oferty dla ludzi specjalnie z BRW, aby już nie narzekali że nie tam cienko zarabiają.

- (2009-11-22 22:10:58)

a gdzie oferty pracy dla tych co twierdzą że w BRW 1800 to mało ?

-slik (2009-11-22 21:00:05)

Te oferty są dzień 22 listopada (niedziela). Zapewne w poniedziałek większość z nich będzie nieaktualna!

-Prawyca (2009-11-22 20:53:59)

Chociaż ta troska na milę pachnie złośliwością-dzięki i za nią.Co prawda ta praca którą wykonuję zupełnie mnie zadawala a i jak to się mówi"do garka mam co włożyć".Raz jeszcze dziękuję i proszę dalej zachowywać mnie w łaskawej pamięci.Obiecuję,że będę się przypominał od czasu do czasu,a jak temat bę

-:D (2009-11-22 20:33:46)

Dla PRAWYCY?? Obawiam się, że niczego nie znajdą. TurboDymoMan zagarnął wszystkie ciekawe posadki :)

- (2009-11-22 20:04:16)

Ale Wy posiadacie ofert pracy, aż strach przeglądać tyle ich jest.

W szczególności dla osób niepełnosprawnych, Ci to na pewno przebierają w ofertach.

Ludzie co Wy tam robicie ?? Bierzecie pieniądze za siedzenie, picie kawy i obijanie się zamiast zająć się robotą.

- (2009-11-22 18:58:47)

a może dla prawycy coś byście znaleźli?