Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Bal studniówkowy w LO im. ONZ w Biłgoraju (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 13468 razy)

Tegoroczni maturzyści z LO im. ONZ w Biłgoraju 14 stycznia br. bawili się na balu studniówkowym. Tradycyjnie zgromadzili się w swojej szkole, aby tu przeżyć studniówkę. Był polonez, życzenia od wychowawców, dyrekcji i rodziców. Od uczniów popłynęły słowa wdzięczności dla nauczycieli i rodziców za trud wychowania i wykształcenia. więcej»

TAGI: studniówka lo im. onz, bal studniówkowy, biłgoraj, studniówka onzt biłgoraj

By dzieci podczas ferii się nie nudziły. Oferta zajęć

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1629 razy)

Dwa tygodnie odpoczynku od lekcji, zajęć domowych, odpytywania - międzysemestralna przerwa w zajęciach lekcyjnych ma dać uczniom i nauczycielom czas na zregenerowanie sił przed kolejnym półroczem nauki. By dzieci w ferie nie nudziły się w domu, publikujemy listę zajęć jakie dla nich na ten czas przygotowano. więcej»

TAGI: ferie 2017, zajęcia podczas ferii, zimowiska, ferie bez nudy biłgoraj

Semestralny koncert uczniów PSM I stopnia w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1180 razy)

12 grudnia br. w sali widowiskowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Biłgoraju odbył się koncert semestralny uczniów kształcących się w placówce w roku szkolnym 2016/2017. Obok dzieł klasyków usłyszeć można było utwory współczesne i melodie ludowe. więcej»

TAGI: państwowa szkoła muzyczna w biłgoraju, koncert semestralny, biłgoraj, oświata biłgoraj

Jest nowy Starosta i Przewodniczący Rady Powiatu (AUDIO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 4275 razy)

Zaskoczenia nie było, sprawdziły się nasze informacje, 10 stycznia br. Rada Powiatu wybrała nowego Starostę i Zarząd Powiatu. Po tym jak Kazimierz Paterak zastąpił Mariana Tokarskiego, Przewodniczącym Rady Powiatu został Piotr Majcher. więcej»

TAGI: rezygnacja mariana tokarskiego z funkcji starosty, wybór starosty biłgorajskiego, wybór zarządu powiatu biłgorajskiego, kazimierz paterak

Telewizja

Bal studniówkowy w LO im. ONZ w Biłgoraju

XVI Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Koncert kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej

Spotkanie opłatkowe Rady Powiatu w Biłgoraju

Koncer kolęd Zespołu Kanaan Plus

Starosta o budżecie Powiatu Biłgorajskiego na 2017 rok

więcej

Sport

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze Łady 1945 Biłgoraj

11 stycznia 2017 roku, w sali konferencyjnej OSiR w Biłgoraju odbyło się walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze, w którym uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia Łada 1945 Biłgoraj, zawodnicy i kadra szkoleniowa seniorskiej drużyny Łady oraz sympatycy Klubu. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Rekordowa suma na rzecz dzieci i seniorów

W tym roku do biłgorajskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęła rekordowa suma 44 972,51 zł. Padł także rekord zebranej kwoty przez jednego wolontariusza. Największą sumę zgromadziła Zuzanna Buczek z Biłgoraja, która wraz z babią podczas całodziennej kwesty zebrała 4 557,23 zł. więcej»

więcej

Polityka

Czy biłgorajska prawica się zjednoczy? Są pierwsze 'jaskółki'?

15 stycznia odbył się opłatek członków i sympatyków PiS Ziemi Biłgorajskiej. Uczestniczyli w nim posłowie Piotr Olszówka i Sławomir Zawiślak, ale to wystąpienie Mirosława Późniaka pełnomocnika powiatowych struktur "Polski Razem" jednego z twórców Prawicy Biłgorajskiej przyciągnęło najwięcej uwagi. Przedstawił prostą receptę. więcej»