Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Udział w zorganizowanej grupie przestępczej i zatrzymanie 23 osób (VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 3919 razy)

Nasze informacje o zatrzymaniu w dniu 26 stycznia 2015 roku dwóch pracowników Starostwa Powiatowego w Biłgoraju potwierdza dziś oficjalnie Romuald Sitarz z Prokuratury Rejonowej w Zamościu. Policjanci zatrzymali łącznie 23 osoby, 5 z nich postawiono zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. więcej»

TAGI: starostwo powiatowe w biłgoraju, grupa przestępcza, wydział komunikacji, korucja

Radni uchwalili budżet dla Biłgoraja na 2015 rok

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 963 razy)

28 stycznia br. odbyła się tzw. budżetowa sesja Rady Miasta Biłgoraj. Radni podjęli uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej i w sprawie uchwały budżetowej na 2015 rok. O dochodach i wydatkach planowanych na rok 2015 mówił Roman Żuk skarbnik Miasta Biłgoraj (foto). więcej»

TAGI: budżet miasta bilgoraj, skarbnik miasta biłgoraj, uchwała budżetowa, uchwalenie budżetu miasta

TYLKO u NAS: Członek Zarządu Powiatu Dariusz Wolanin złożył rezygnację z funkcji

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 3624 razy)

W drugiej połowie stycznia br. radny Rady Powiatu w Biłgoraju Dariusz Wolanin (foto) złożył rezygnację z funkcji Członka Zarządu. Związane jest to z zapisami ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne. więcej»

TAGI: dariusz wolanin, zarząd powiat w biłgoraju, powiat biłgorajski, rada powiatu w biłgoraju

Na świąteczną i discopolową nutę dla chorej Patrycji (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1465 razy)

25 stycznia br., w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy odbył się - zorganizowany przez Wójta Gminy Biszcza i GOKSiR w Biszczy oraz parafię rzymskokatolicką - charytatywny koncert dla Patrycji, zagrali m. in. Czadomen, Tex, Meffis, Kacper Leśniewski oraz Sylwia Łuszczek. więcej»

TAGI: gmina biszcza, koncert dla patrycji, disco polo, koncert kolęd

Telewizja

Budżet Powiatu na 2015 rok. Wystąpienie Starosty

Koncert charytatywny w Biszczy

Studniówka KLO 2015

Studniówka ZSBiO 2015

Chóralny koncert kolęd w Majdanie Starym

Festiwal 'Gaudium' /koncert laureatów/

więcej

Sport

Biała Szkoła w Alpach

LO im. ONZ jako jedyna szkoła w Powiecie Biłgorajskim realizuje autorski program „Biała Szkoła” w Alpach. W dniach 3 - 11 stycznia 2015 roku, grupa 30 uczniów z Powiatowego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ uczestniczyła w wyjeździe do Val di Fiemme. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Koncert kolęd we Frampolu

Po raz siedemnasty do Frampola zawitały chóry z Powiatu Biłgorajskiego. W ostatnią niedzielę stycznia br. odbył się koncert kolęd, który spotkał się z dużym zainteresowaniem słuchaczy licznie przybyli do kościoła św. Jana Nepomucena we Frampolu. więcej»

więcej

Polityka

Alfred Sobótka w miejsce Dariusza Wolanina

Po rezygnacji radnego Dariusza Wolanina z funkcji członka Zarządu Powiatu, które zostało złożone na ręce Starosty 20 stycznia br., skład Zarządu - z rekomendacji Mariana Tokarskiego - uzupełnił Alfred Sobótka (foto), były Wójt Gminy Turobin, radny dwóch kadencji Rady Powiatu. więcej»