Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

71. rocznica Bitwy pod Osuchami (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1622 razy)

28 czerwca br. w miejscowości Osuchy w Gminnie Łukowa odbyły się rocznicowe uroczystości związane z 71. rocznicą partyzanckiej bitwy nad Sopotem. Wzięli w niej udział żyjący uczestnicy bitwy, ich rodziny, przedstawiciele związków kombatanckich, poczty sztandarowe oraz reprezentanci Wojska Polskiego i władz państwowych i samorządowych. więcej»

TAGI: 71. rocznica bitwy pod osuchami, bitwa nad sopotem, gmina łukowa, największa bitwa partyzancka

Co dalej z imprezami na Autodromie? (AUDIO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 886 razy)

Radny Michał Furlepa, podczas czerwcowej sesji Rady Powiatu poruszył temat biłgorajskiego Autodromu, pytał m. in. o możliwość realizacji imprez z bogatego kalendarza Automobilklubu Biłgorajskiego. Odniósł się także do odwołanego wyścigu motocykli zabytkowych, który miał się odbyć w połowie czerwca br. w Biłgoraju. więcej»

TAGI: michał furlepa, marian tokarski, rada powiatu, autodrom biłgoraj

Młode wilki z biłgorajskiego będą szturmować listy parlamentarne PiS?

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1550 razy)

Andrzej Kozina czy Piotr Olszówka radni Rady Powiatu Biłgorajskiego wykazują się dużą aktywnością podczas sesji. Zgłaszają interpelację, które wytykają rządzącej w powiecie koalicji potknięcia i w obrazowy sposób wskazuję na zaniedbane obszary, poruszają także - jak ostatnio radny Kozina - kwestie polityki będącej w kompetencji rządu czy Sejmu RP. więcej»

TAGI: andrzej kozina, piotr olszówka, michał mulawa, wybory parlamentarne 2015

Witajcie wakacje, żegnaj szkoło! (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1122 razy)

Po 10 miesiącach wytężonej nauki i pracy, uczniowie wszystkich typów szkół, 26 czerwca br. zakończyli rok szkolny 2014/2015. Dzień zakończenia roku szkolnego był okazją do podsumowań i życzeń. Przed uczniami dwumiesięczny okres letniego wypoczynku. więcej»

TAGI: zakończenie roku szkolnego, zsbio w biłgoraju, rok szkolny 2014/2015, oświata biłgoraj

Telewizja

Powitanie lata - Tarnogród 2015

Sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Biłgoraj za 2014 rok

Informacja z działalności ARION ZOZ za 2014 r.

Gminne zawody sportowo - pożarnicze w Gminie Józefów

Zlot Kapel Podwórkowych - Biłgoraj 2015

Konfrontacje Chóralne "Tobie śpiewamy Ojczyzno"

więcej

Sport

Gminne zawody sportowo - pożarnicze w Zaniach (FOTO, WYNIKI)

Dwadzieścia osiem drużyn seniorskich i dwie drużyny młodzieżowe rywalizowało w gminnych zawodach sportowo - pożarniczych, które rozegrane zostały w miejscowości Zanie w Gminie Księżpol, 28 czerwca br. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Powitanie lata w Tarnogrodzie

Tarnogrodzki Ośrodek Kultury zaprosił 28 czerwca br. na powitanie lata z zespołami TOK. Na scenie letniej nacieszyć można było i oczy i uszy, były bowiem występy wokalne i taneczne, przygotowano także atrakcje dla dzieci. Specjalnie dla Państwa mamy z tej imprezy materiał VIDEO i galerię zdjęć. więcej»

więcej

Polityka

Rada Gminy udzieliła Wiesławowi Różyńskiemu absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu

29 czerwca br., odbyła się w Gminie Biłgoraj sesja absolutoryjna. Radni - po zapoznaniu się ze sprawozdaniem finansowym wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy za 2014 rok - głosowali nad jego przyjęciem i udzieleniem Wójtowi Gminy Biłgoraj absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy. więcej»