Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

'Cross Car Race' 2015 - I runda (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 664 razy)

Automobilklub Biłgorajski był organizatorem, rozegranej na biłgorajskim autodromie 19 kwietnia br., pierwszej rundy amatorskich wyścigów samochodowych "Cross Car Race" (CCR), a także wyścigów motocyklowych z cyklu "SuperMoto". Rundy rozgrywane były o Puchar Burmistrza Biłgoraja i prezesa Automobilklubu Biłgorajskiego. więcej»

TAGI: cross car country , wyścigi motocyklowe super moto, biłgoraj, autodrom biłgoraj

Czuwaj! Sól harcerzami stoi!

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1083 razy)

-Chcielibyśmy serdecznie podziękować parafianom za ofiarność i życzliwość w stosunku do nas. Dzięki dobrym sercom udało nam się zebrać pieniądze na dofinansowanie mundurów - mówiła w imieniu harcerzy starsza ochotniczka Anna Szabat. więcej»

TAGI: harcerstwo, parafia św. michała archanioła w soli, zuchowie, harcerze z soli

XII Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej (FOTO, VIDEO, WYNIKI)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 938 razy)

Już po raz dwunasty w Biłgoraju odbył się - organizowany przez Samorządowe Przedszkole Nr 3 w Biłgoraju - Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej. W tym roku na scenie zaprezentowało się ponad 80 przedszkolaków w występach zespołowych i solowych. Występy artystów oceniało jury. więcej»

TAGI: międzyprzedszkolny festiwal piosenki dziecięcej, samorządowe przedszkole nr 3, przedszkola biłgoraj, oświata biłgoraj

XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej 'Das Festival of the songs' (FOTO, WYNIKI)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 976 razy)

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych klas IV - VI i uczniów gimnazjów. Jego głównym celem jest motywowanie uczniów do nauki języków obcych, wspieranie w rozwijaniu kompetencji językowych oraz stworzenie uczniom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności językowych i zdolności wokalnych. więcej»

TAGI: festiwal piosenki obcojęzycznej, biłgoraj, szkoła podstawowa nr 5 , das festival of the songs

Telewizja

Festiwal przedszkolaków cz. 1 - Biłgoraj 2015

Festiwal przedszkolaków cz. 2 - Biłgoraj 2015

Festiwal przedszkolaków cz. 3 - Biłgoraj 2015

75. rocznica Zbrodni Katyńskiej

Misterium Męki Pańskiej - Biłgoraj 2015

Andrzej Duda w Biłgoraju /fragment wystąpienia/

więcej

Sport

XXI Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej Dzieci

W dniach 17 - 19 kwietnia 2015 roku w miejscowości Ciechanów odbył się XXI Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej Dzieci pod patronem Honorowego Prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce prof. dr hab. Janusza Czerwińskiego. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Czuwaj! Sól harcerzami stoi!

-Chcielibyśmy serdecznie podziękować parafianom za ofiarność i życzliwość w stosunku do nas. Dzięki dobrym sercom udało nam się zebrać pieniądze na dofinansowanie mundurów - mówiła w imieniu harcerzy starsza ochotniczka Anna Szabat. więcej»

więcej

Polityka

Gmina Biłgoraj zdobyła II Nagrodę w ogólnopolskim konkursie 'Przyjazna Wieś'

„Przyjazna Wieś” to konkurs organizowany przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych. W połowie kwietnia w Warszawie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród. więcej»