Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Wypadek w centrum Biłgoraja. Zderzenie dwóch osobówek i 'skoszona latarnia'. Są ranni (FOTO, AKTUALIZACJA)

Dodał: dnia - Komentarze  (22)  (czytane 5019 razy)

W niedzielę 20 lipca br. około godziny 22:00, w centrum Biłgoraja na ulicy Kościuszki (vis a vis Sądu Rejonowego) doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym udział brały dwa samochody osobowe. Z naszych informacji wynika, że jeden z kierowców i pasażerka jednego z aut trafili do szpitala. więcej»

TAGI: wypadek drogowy, biłgoraj, policja, zdarzenie drogowe

Mała miejscowość - wielkie święto, czyli Dni Nadrzecza!

Dodał: dnia - Komentarze  (2)  (czytane 1515 razy)

Nadrzecze to niewielka miejscowość położona w lasach między Gromadą a Korytkowem, w Gminie Biłgoraj nad rzeką Biała Łada. Choć miejscowość niewielka, to słynie z gościnności i otwartości mieszkańców. Każdy może się o tym przekonać uczestnicząc m. in. w Dniach Nadrzecza. Zobacz FOTOGALERIĘ. więcej»

TAGI: dni nadrzecza, gmina biłgoraj, stowarzyszenie moje nadrzecze, dni miejscowości

Pokazy modelarskie połączone z rodzinnym piknikiem (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze  (0)  (czytane 839 razy)

Modelarze z dwóch województw Lubelskiego i Podkarpackiego prezentowali się podczas VII Pikniku Modelarskiego, który 20 lipca br. odbył się w Biłgoraju. Licznie gromadzona widownia mogła podziwiać zarówno modele latające jak i kołowe oraz gąsienicowe. więcej»

TAGI: piknik modelarski, klub modelarski w biłgoraju, lok biłgoraj, modele latające

'Razem możemy więcej' (FOTO, WYNIKI)

Dodał: dnia - Komentarze  (1)  (czytane 648 razy)

W dniu dzisiejszym, 20 lipca, w ramach „VI Dni Nadrzecza” i „Razem Możemy Więcej XI” odbył się wyścig na wózkach inwalidzkich na trasie Nadrzecze - Majdan Gromadzki i z powrotem. Wyścig został zorganizowany przez Stowarzyszenie Integracyjno - Rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych „SIRON” w Biłgoraju oraz Stowarzyszenie „Moje Nadrzecze. więcej»

TAGI: razem możemy więcej, wyścigi na wózkach, siron biłgoraj, niepełnosprawni biłgoraj

Telewizja

Dzień Miodu i Pieroga - Biszcza 2014

Zlot motocyklowy Biłgoraj - Roztocze 2014

XX konkurs Piosenki Partyzanckiej w Aleksandrowie

Cult Style Lubelszczyzna - Frampol 2014

Urwanie chmury nad Biłgorajem

70. rocznica Biwty pod Osuchami

więcej

Sport

Występy naszych pływaków na Mistrzostwach Polski Juniorów

W miniony weekend (18 - 20 lipca br.) w Gorzowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich w pływaniu. Rywalizacja toczyła się na pływalni 50-metrowej. Nasz region reprezentowali Patrycja Kościk i Adrian Misiarz trenujący w biłgorajskiej Sparcie. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Spotkania z Kulturą - Obsza 2014

W minioną niedzielę, 20 lipca, odbyły się Spotkania z Kulturą. Impreza na granicy Województw Lubelskiego i Podkarpackiego jest wydarzeniem, podczas której co roku spotykają się licznie zgromadzeni mieszkańcy Obszy, Starego Dzikowa i goście. Spotkania z Kulturą organizowane wspólnie przez GOK z Obszy i Starego Dzikowa były już XXIX edycją imprezy. więcej»

więcej

Polityka

Oświadczenie Burmistrza Miasta Biłgoraj

Od pewnego czasu w lokalnych mediach elektronicznych, w tzw. komentarzach, za które właściciele portali internetowych nie ponoszą odpowiedzialności, pojawia się coraz więcej informacji nieprawdziwych, pomawiających osoby publiczne i pracowników Urzędu Miasta o korupcję lub inne czyny naruszające prawo. więcej»