Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Rowerowa pielgrzymka z Biłgoraja dotarła do Krasnobrodu (NOWE FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1031 razy)

1 lipca 2015 roku, sprzed kościoła św. Jana Pawła II w Biłgoraju, grupa ponad 20 pielgrzymów wyruszyła do Krasnobrodu w pielgrzymce na uroczystości jubileuszu 50-lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Krasnobrodzkiej. Grupę prowadził ks. Krzysztof Maj. więcej»

TAGI: pielgrzymka do krasnobrodu, rowerowa pielgrzymka, sanktuarium w krasnobrodzie, parafia św. jana pawła ii w biłgoraju

Samorząd powiatowy w latach 1999 - 2015 (VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 297 razy)

Jubileusz 25-lecie Samorządności w Polsce był okazją do podsumowania działalności nie tylko samorządów gminnych, ale i samorządu powiatowego, który reaktywowany został w 1999 roku. Publikujemy, przygotowany w Wydziale Funduszy Strukturalnych, Rozwoju Powiatu i Inwestycji Starostwa Powiatowego materiał VIDEO. więcej»

TAGI: powiat biłgorajski, jubileusz 16-lecia powiatu, reaktywowanie powiatu biłgorajskiego, 25-lecie samorządności

Stanisław Mazur majorem

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 810 razy)

Minister Obrony Narodowej Rzeczpospolitej Polskiej, awansował kapitana Stanisława Mazura do stopnia majora Wojska Polskiego. Decyzję z wiosny br., przekazano 28 czerwca 2015 roku, podczas 71. rocznicy bitwy nad Sopotem. więcej»

TAGI: stanisłąw mazur, armia krajowa, biłgoraj, awans oficerski

71. rocznica Bitwy pod Osuchami (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 2251 razy)

28 czerwca br. w miejscowości Osuchy w Gminnie Łukowa odbyły się rocznicowe uroczystości związane z 71. rocznicą partyzanckiej bitwy nad Sopotem. Wzięli w niej udział żyjący uczestnicy bitwy, ich rodziny, przedstawiciele związków kombatanckich, poczty sztandarowe oraz reprezentanci Wojska Polskiego i władz państwowych i samorządowych. więcej»

TAGI: 71. rocznica bitwy pod osuchami, bitwa nad sopotem, gmina łukowa, największa bitwa partyzancka

Telewizja

Powitanie lata - Tarnogród 2015

Sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Biłgoraj za 2014 rok

Informacja z działalności ARION ZOZ za 2014 r.

Gminne zawody sportowo - pożarnicze w Gminie Józefów

Zlot Kapel Podwórkowych - Biłgoraj 2015

Konfrontacje Chóralne "Tobie śpiewamy Ojczyzno"

więcej

Sport

Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkoatletyce

Na rozegranych w Białej Podlaskiej Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkoatletyce (28 - 30 czerwca br.) kolejny bardzo udany występ zanotowali zawodnicy biłgorajskiego ZNICZa. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Miłośnicy tuningu zjechali do Frampola (FOTO)

Na to wydarzenie czekał każdy fan dobrego tuningu, nie ważne czy to "GERMAN" "CULT" JDM" czy "STANCE" wszyscy, na zorganizowanej po raz drugi we Frampolu imprezie pod nazwą Cult Style Lubelszczyzny znajdą coś dla siebie. więcej»

więcej

Polityka

Zarząd powiatowy PSL rekomendował dwóch kandydatów na jesienne wybory parlamentarne

Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Lubelskiego nominował z grona swych członków dwóch kandydatów na posłów, którzy w jesiennych wyborach parlamentarnych będą reprezentować Ziemię Biłgorajską. -Rekomendacja została udzielona dwóm naszym członkom, osobom doświadczonym, kompetentnym i znanym - informuje Marian Tokarski więcej»