Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Myśliwi świętowali

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1234 razy)

Specjalna wystawa w Muzeum Ziemi Biłgorajskiej, Msza święta i okolicznościowe spotkanie połączone z wręczeniem odznaczeń - tak przebiegało święto myśliwych, które 11 października br. odbyło się na Ziemi Biłgorajskiej. Wśród gości byli przedstawiciele Okręgowej Rady Łowieckiej, Lasów Państwowych, przedstawiciele kół łowieckich z okolicy oraz poseł Genowefa Tokarska. więcej»

TAGI: święty hubert, myśliwi biłgoraj, święto myśliwych, hubertus biłgoraj

Oświadczenie Andrzeja Koziny

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1809 razy)

Przewodniczący Forum Młodych PiS Powiatu Biłgorajskiego Andrzej Kozina publikuje oświadczenie, w którym odnosi się do oświadczenia Agaty Borowiec i sytuacji w biłgorajskim Forum PiS. więcej»

TAGI: andrzej kozina, oświadczenie, forum młodych pis, agata borowiec

50 lat biłgorajskiego 'Elektryka' (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1946 razy)

9 października 2015 roku odbyły się w Biłgoraju uroczystości związane z jubileuszem Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej, szkoły, która przez 50-leciem była kuźnia kadr, które stanowiły i stanowią o rozwoju Polski. W uroczystości udział wzięli m. in. byli nauczyciele i absolwenci 'Elektryka', który swą historię rozpoczął 1 września 1965 roku. więcej»

TAGI: jubileusz 50-lecia elektryka, zsme w biłgoraju, rcez w biłgoraju, oświata biłgoraj

Jedni wieszają gdzie popadnie, inni zrywają

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 848 razy)

Kampania wyborcza nabiera coraz większego tempa, kandydaci odwiedzają targowiska i spacerują uśmiechnięci po ulicach ściskają ręce i rozdają ulotki. Poza kampanią osobistą kandydaci bombardują potencjalnych wyborców także banerami z płotów i ogrodzeń. więcej»

TAGI: kampania wyborcza, kandydaci do sejmu, wybory parlamentarne 2015, policja biłgoraj

Telewizja

76. rocznica sowieckiej agresji na Polski

Dożynki Powiatowe - Goraj 2015

Niezwykły koncert

Wrak Race Żelebsko 2015

I Charytatywny Biłgorajski Maraton ZUMBY

Józefów stawia na ekologię i turystykę

więcej

Sport

Powitali jesień na rowerach

W niedzielę, 11 października 2015 roku odbył się rajd rowerowy ,,Powitanie Jesieni” zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju wspólnie z PTTK o/Biłgoraj. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Biblioteki bardziej dostępne dla niepełnosprawnych

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnogrodzie i Publiczna Biblioteka w Biłgoraju realizuje projekt „Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomyąh i słabowidzących – Edycja 2015” przez współudziale Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Larix” im. Henryka Ruszczyca. Projekt jest dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. więcej»

więcej

Polityka

Różyński 'czarnym koniem' w wyścigu do Sejmu?

Biłgoraj i Powiat Biłgorajski potrzebuje stabilizacji i ciężkiej pracy, aby mógł nadal się rozwijać - mówi w rozmowie zbilgoraj.com.pl Wójt Gminy Biłgoraj i kandydat na posła z ramienia PSL. Z Wiesławem Różyńskim rozmawiamy o kierunkach i możliwościach rozwoju naszego Regionu, o sytuacji mieszkańców wsi i małych miejscowości, a także o zadaniach, które stoją przed przyszłym parlamentarzystą Ziemi Biłgorajskiej. więcej»