Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Motocykliści z Biłgoraja i Stalowej Woli rozpoczęli sezon (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1485 razy)

Mszą świętą w sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju i poświęceniem motocykli, motocykliści z Biłgoraja i Stalowej Woli zainaugurowali tegoroczny sezon. Modlitwom przewodniczył ks. Waldemar Miśkiewicz, były wikariusz biłgorajskiej parafii św. Marii Magdaleny, a uczestniczyło w nim około 30 motocyklistów. więcej»

TAGI: otwarcie sezonu motocyklowego, kościół św. marii magdaleny, kmm cygnus, biłgoraj

Gra miejska harcerek ZHR (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1877 razy)

Zbrodnia Katyńska była tematem przewodnim gry miejskiej, którą w Biłgoraju zorganizowali harcerki Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej z Soli. Do wspólnej rozgrywki zaprosili swe koleżanki z Tarnogrodu oraz wszystkie młode osoby, które rozważają wstąpienie do ZHR. więcej»

TAGI: zhr, harcerze biłgoraj, harcerze z soli, gra miejska harcerzy

'Uczone białogłowy' na scenie BCK (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1621 razy)

Teatr Poezji i Piosenki BCK przygotowali kolejną premierę teatralną. Zaprezentowali komedię Moliera „Uczone białogłowy”, której reżyserii podjęła się Maryla Olejko. Premiera spektaklu odbyła się 21 kwietnia, na 23 kwietnia zaplanowano spektakl specjalny, z którego dochód przeznaczony zostanie na płytę nagrobną Alicji Kubackiej - Bazan. więcej»

TAGI: spektakl uczone białogłowy, teatr poezji i piosenki, aktorzy amatorzy, bck biłgoraj

Biłgoraj: Kto rozpoznaje oszusta?

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 2502 razy)

Biłgorajscy policjanci poszukują mężczyzny, który 6 marca br. dokonał oszustwa na tzw. „wnuczka”. 81-letnia mieszkanka Biłgoraja myśląc, że pomaga swojemu wnuczkowi, przekazała oszustowi 6 tys. zł. Policjanci prowadząc postępowanie w tej sprawie zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać sylwetkę oszusta. więcej»

TAGI: policja poszukuje oszusta, metoda na wnuczka, policja biłgoraj, oszustwo biłgoraj

Telewizja

V Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej - Filip Mielech

Koncert dla Kasi Szcząchor

Mannequin Challenge w ZSZiO

Sportowy Dzień Kobiet - Biłgoraj 2017

Zumba fitness charytatywnie i na sportowo dla Krzyśka Klimeckiego

Bal studniówkowy ZSZiO

więcej

Sport

Kolejne podium dla Marcela Surmacza

Kolejna runda ROTAX MAX CENTRAL EASTERN EUROPE TROPHY odbyła się w miniony weekend. Kierowcy spotkali się na torze Speedworld w austriackim Brucku. W walce o punkty nie zabraknąć pochodzącego z Tarnogrodu Marcela Surmacza. Kierowca jadący w barwach KMS Europe stanął na III stopniu podium JUNIOR MAXA. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

'Mój świat'

Julia Kudełka i Weronika Kuziak z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia zostały docenione w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pn. "Mój Świat". W sobotę, 22 kwietnia 2017 r., w Dzielnicowym Domu Kultury "Bronowice" w Lublinie miała miejsce uroczystość podsumowania tej w prestiżowej imprezy. więcej»

więcej

Polityka

Zebranie sprawozdawcze Rady Osiedla 'Śródmieście'

Na ukończeniu jest seria zebrań Rad Osiedlowych Miasta Biłgoraj. 24 kwietnia odbyło się zebranie Rady Osiedla "Śródmieście", uczestniczyli w nim mieszkańcy, radni i przedstawiciele władz Miasta. Spotkanie prowadził przewodniczący Rad Osiedla "Śródmieście" Sebastian Adamczuk. więcej»