Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Misterium Męki Pańskiej po raz drugi w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze  (23)  (czytane 2029 razy)

Kilkutysięczna publiczność, stroje, rekwizyty, konie i przejmująca gra blisko dwustu aktorów złożyła się na inscenizację Misterium Męki Pańskiej, która odbyła się 16 kwietnia br. w Biłgoraju. Przedsięwzięcie z inicjatywy ks. Leszka Boryło wyreżyserowała Renata Socha. więcej»

TAGI: misterium męki pańskiej, biłgoraj, inscenizacja meki pańskiej, droga krzyżowa

XI Międzyprzeszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze  (12)  (czytane 1142 razy)

Już po raz jedenasty, Samorządowe Przedszkole Nr 3 w Biłgoraju zorganizowało Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej, w którym wzięły udział przedszkolaki z Biłgoraja, Frampola i Zwierzyńca. na scenie BCK zaprezentowało się blisko trzydzieści podmiotów muzycznych. więcej»

TAGI: festiwal przedszkolaków, międzyprzedszkolny festiwal pisenki dziecięcje, biłgoraj, samorządowe przedszkole nr 3 w biłgoraju

74. rocznica zbrodni katyńskiej i 4. rocznica katastrofy smoleńskiej

Dodał: dnia - Komentarze  (38)  (czytane 1630 razy)

Zarząd Powiatowy PiS w Biłgoraju był organizatorem rocznicowych uroczystości, które 10 kwietnia br. odbyły się w Biłgoraju. Oddano cześć i honor, polskim oficerom zamordowanym w Katyniu oraz polskiej delegacji z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim na czele, która zginęła a katastrofie TU-154. więcej»

TAGI: katastrofa smoleńska, zbrodnia katyńska, biłgoraj, rocznica

Co z nocną i świąteczną opieką w Tarnogrodzie?

Dodał: dnia - Komentarze  (16)  (czytane 1054 razy)

Podczas kwietniowej sesji Rady Miejskiej w Tarnogrodzie dyskutowano nad przywróceniem świadczenia w Gminie Tarnogród nocnej i świątecznej opieki medycznej. W obradach poza radnymi i władzami Tarnogrodu uczestniczyli także Starosta Biłgorajski, etatowy członek Zarządu Powiatu i poseł Sławomir Zawiślak. więcej»

TAGI: gmina tarnogród, arion szpitale, nocna i świąteczna opieka medyczna, zabezpieczenie medyczne w poiwecie biłgorajskim

Telewizja

BIŁGORAJ: Misterium Męki Pańskiej

Festiwal Przedszkolaków 2014 - część I

Festiwal Przedszkolaków 2014 - część II

BIŁGORAJ: Cross Car Race

Koncert Pieśni Pasyjnych w Korytkowie Dużym

Wiceprzewodnicząca PiS Beata Szydło w Biłgoraju

więcej

Sport

BIŁGORAJ: 'Wiosenne Szkolne Biegi Przełajowe' (WYNIKI)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego i Ludowy Klub Sportowy „Znicz” w Biłgoraju byli organizatorami Otwartych Mistrzostw Biłgoraja w Biegach Przełajowych pn. "Wiosenne Szkolne Biegi Przełajowe". więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Męka Pańska - fragmenty inscenizacji (VIDEO)

Dla tych wszystkich Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w Misterium Męki Pańskiej, które odbyło się w Biłgoraju 16 kwietnia br. prezentujemy materiał VIDEO zawierający najważniejsze momenty inscenizacji ostatnich dni życia Chrystusa. więcej»

więcej

Polityka

NFZ nie udziela informacji w sprawie ew. nieprawidłowości w biłgorajskim szpitalu

Na dobro toczącego się w zamojskiej Prokuraturze postępowania powołuje się Lubelski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, odmawiając podania szczegółów na temat kontroli, której wyniki miałyby być podstawą do działań Prokuratury i Policji. więcej»