Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Poznaj kandydatów w wyborach samorządowych 2014 - ruszyła platforma wyborcza

Dodał: dnia - Komentarze  (0)  (czytane 700 razy)

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada br. To od NAS zależy jaki będzie ich wynik, kto przez najbliższe 4 lata będzie decydował o losach naszego Powiatu, Miasta czy Gminy. Z myślą o mieszkańcach naszego województwa uruchomiliśmy PLATFORMĘ WYBORCZĄ pod adresem wybory.bilgoraj.com.pl więcej»

TAGI: platforma wyborcza, wybory samorządowe 2014, wybory.bilgoraj.com.pl, prezentacja kadydatów

Godziny nabożeństw na cmentarzach Powiatu Biłgorajskiego

Dodał: dnia - Komentarze  (0)  (czytane 1254 razy)

1 i 2 listopada gromadzimy się na cmentarzach, przy grobach bliskich, którzy poprzedzili nas w drodze do Ojca. W modlitewnym skupieniu będziemy polecać Bogu ich dusze. Na życzenie internautów publikujemy godziny nabożeństw w Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. więcej»

TAGI: listopadowe refleksje, nabożeństwa na cmentarzu, godziny nabożeństw, wszytskich świętych biłgoraj

Srebrny jubileusz Chóru Męskiego Klucz z Majdanu Starego (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze  (4)  (czytane 3275 razy)

Już 25 lat Chór Męski "Klucz" z Majdanu Starego jest ambasadorem kulturalnym nie tylko Ziemi Majdańskiej, czy Gminy Księżpol, ale całego Powiatu Biłgorajskiego. W srebrnym jubileuszu razem z solenizantem świętowali jego przyjaciele, w tym poseł Genowefa Tokarska, Wójt Lech Rębacz i Chór z Milówki. więcej»

TAGI: chór męski klucz z majdanu starego, gmina księżpol, jubileusz, 25-lecie choru klucz

Biłgoraj XXI - program wyborczy dla Miasta Biłgoraj

Dodał: dnia - Komentarze  (0)  (czytane 5322 razy)

Biłgoraj XXI to społeczna inicjatywa samorządowa działająca na terenie miasta od 2006 roku. Związana jest z ideą budowy Miasteczka na Szlaku Kultur i zawsze w swoim programie traktuje to jako priorytet. Jesteśmy przekonani, że Miasteczko na Szlaku Kultur może stanowić katalizator drobnej przedsiębiorczości firm działających w branży turystycznej. więcej»

TAGI: biłgoraj xxi, fundacja biłgoraj xxi, wybory samorządowe 2014, rada miasta biłgoraj

Telewizja

Listopadowe refleksje

Dzień Twórcy Kultury 2014

'Królowej Anielskiej Śpiewajmy" - koncert chórów w Goraju

Wystąpienie wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi

Driftingowe zakończenie sezonu

50-lecie Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju

więcej

Sport

Grand Prix Polski w Pływaniu

W miniony weekend w Krakowie odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Polski w Pływaniu. W imprezie tej brali udział najlepsi zawodnicy i zawodniczki naszego kraju. Największa gwiazdą tych zawodów był aktualny Mistrz Świata na 200 metrów stylem grzbietowym Radosław Kawęcki oraz żywa legenda polskiego pływania Paweł Korzeniowski. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

XII Jesienne Spotkanie Przyjaciół Bibliotek Powiatu Biłgorajskiego

Już po raz dwunasty bibliotekarze, nauczyciele ze szkół podstawowych i gimnazjów oraz bibliotek publicznych a także uczniowie (ogółem ponad 130 osób) z terenu naszego powiatu uczestniczyło w Jesiennym Spotkaniu Przyjaciół Bibliotek Powiatu Biłgorajskiego. więcej»

więcej

Polityka

Ostatnia sesja IV kadencji Rady Powiatu

31 października br. - poprzedzona Msza św. - odbyła się w sali konferencyjne Starostwa Powiatowego Biłgoraju, ostatni sesja IV kadencji Rady Powiatu. Była ona okazją do podziękowań i podsumowania minionych czterech lat. więcej»