Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Przewodniczący Rady Powiatu zapoznał radnych z wnioskiem o odwołanie Starosty. Procedura została rozpoczęta (VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 2452 razy)

Na 11 lutego br. zwołana została przez Przewodniczącego Rady Powiatu sesja, podczas której radni zapoznali się z wnioskiem, który 31 grudnia 2015 r. wpłynął do Przewodniczącego. Dotyczy on odwołania Starosty. Podczas sesji do wniosku odniósł się Starosta oraz wnioskodawcy. więcej»

TAGI: sesja rady powiatu, wniosek o odwołanie starosty, zapoznanie radnych z wnioskiem o odwołanie starost, marian tokarski

Ferie 2016, czyli jakie atrakcje dla dzieci i młodzieży

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 655 razy)

Już 15 lutego br. rozpocznie się dla uczniów szkół Województwa Lubelskiego, a więc i Powiatu Biłgorajskiego rozpoczną zimową przerwę semestralną. Publikujemy ofertę jaką na tegoroczne ferie przygotowały dla dzieci i młodzieży domu i ośrodki kultury i sportu. więcej»

TAGI: ferie 2016, oferta na ferie, ferie biłgoraj, zimowisko

Ksiądz z Powiatu Biłgorajskiego posłanym przez Papieża Franciszka jednym z 1 000 Misjonarzy Miłosierdzia

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 4720 razy)

Misjonarze Miłosierdzia zostali 10 lutego br. wysłani przez Papieża Franciszka. Uroczystość ich posłania odbyła się podczas uroczystości w Bazylice Świętego Piotra. Zadania Misjonarzy Miłosierdzia opisane są w bulli Misericordiae Vultus. więcej»

TAGI: ksiądz andrzej wąsek, misionarz miłosierdzia, biłgoraj, rok miłosierdzia

Hala Targowa i 'Baltona' sprzedana. Nowy właściciel chce tchnąć tam 'nowe życie'

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 4719 razy)

Rozmowy z biłgorajską Spółdzielnią Niewidomych „Tanew” trawy kilka tygodni w 2015 roku, w styczniu bieżącego roku zostały sfinalizowane i teren „Baltony” i Hali Targowej - na skrzyżowaniu ulic Komorowskiego i Bohaterów Monte Cassino wraz z budynkiem został sprzedany. więcej»

TAGI: baltona, hala targowa, moto-tech, sprzedaż baltony

Telewizja

Wniosek o odwołanie Starosty Biłgorajskiego

Studniówka w KLO im. Jana Pawła II - Tarnogród 2016

Studniówka w RCEZ - Janów Lubelski 2016

Studniówka w ZSZiO - Obsza 2016

Budżet Powiatu Biłgorajskiego na 2016 rok

Studniówka w ZSBiO - Obsza 2016

więcej

Sport

Turniej Halowej Piłki Nożnej Internatów Powiatu Biłgorajskiego (WYNIKI)

W dniach 9 - 10 lutego br. w hali ZSBiO w Biłgoraju odbył się - już po raz szósty - Turniej Halowej Piłki Nożnej Internatów Powiatu Biłgorajskiego. W turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące internaty: ZSBiO, ZSZiO, RCEZ, LO im. ONZ i Zespołu Szkół Leśnych. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Spotkanie z historią w Korytkowie Dużym

Wójt Gminy Biłgoraj, Związek Młodzieży Wiejskiej, GOK w Biłgoraju, OSP w Korytkowie Dużym i Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Korytkowie Dużym, zorganizowali "Spotkanie z historią". Impreza odbyła się 13 lutego 2016 roku w remizie w Korytkowie Dużym. więcej»

więcej

Polityka

List otwarty Jana Skroka do Ireny Gadaj

Z uwagą przeczytałem Pani Oświadczenie z dnia 8 lutego br. Wiem, że to Oświadczenie otrzymali wszyscy Radni, a więc można uznać, że ma ono charakter publiczny. Dlatego też moja odpowiedź ma charakter listu otwartego - napisał do Ireny Gadaj prezesa Zarządu BARR S.A. radny Jan Skrok. więcej»