Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

I Zaduszki Chłopskie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1195 razy)

Misterium o bł. Karolinie Kózkównie, Msza święta oraz modlitwa za zmarłych biskupów, kapłanów, rolników i poległych obrońców naszej Ojczyzny złożyły się na I Zaduszki Chłopskie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, które sprawowane były w Biłgoraju 23 listopada 2014 roku. więcej»

TAGI: zaduszki chłopskie, biłgoraj, parafia wniebowzięcia nmp w biłgoraju, misterium bł. karoliny kózkówny

Koncert charytatywny dla Szasty (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1031 razy)

23 listopada br. w sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury, odbył się „Koncert Charytatywny dla Szasty”. Podczas imprezy wystąpiły: Grupa Folklorystyczna „Pokolenia” oraz jej goście Zespół Tańca Ludowego „Tanew”, Zespół Zawierucha i Sitareczka. Podczas koncertu zbierano pieniądze na rehabilitacją Agnieszki Szozdy. więcej»

TAGI: koncert dla szasty, zespół tańca ludowego tanew, grupa folklorystyczna pokolenia, agnieszka szozda

Wygraj bilet na Kabaret Moralnego Niepokoju

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 941 razy)

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz AGENCJA ARTSTYCZNA ART serdecznie zaprasza Państwa na premierowy program „Jerzyk dzisiaj nie pije”. Weź udział w konkursie i wygraj wejściówkę! więcej»

TAGI: kabaret moralnego niepokoju, wygraj wejściówki, konkurs, biłgoraj

Spotkania Teatralne w Biłgoraju. Przedszkolaki prezentowały się już po raz 10. (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1104 razy)

Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne już od 10 lat odbywają się w Biłgoraju. Ich organizatorem jest Samorządowe Przedszkole Nr 1 w Biłgoraju. Na scenie BCK - za sprawą małych aktorów i ich wychowawczyń - pojawiły się bajkowe postacie, w tym Brzydkie Kaczątko, Dziewczynka z Zapałkami czy Jarzębinka. więcej»

TAGI: międzyprzedszkolne spotkania teatralne, przedszkolaki, teatr, spektakle teatralne przedszkolaków

Telewizja

Ryszard Rynkowski w Biłgoraju /fragent koncertu/

Cecyliańskie śpiewanie

Przedszkolaki zachęcają: Idz na wybory!

XIII Dzień Jesiennego Liścia

Kapela Podwórkowa "WYGIBUSY"

Znów wróciła kwestia Miejskiego Zespołu Szkół

więcej

Sport

Szósta kolejka - szósta przegrana

Rozgrywki II ligi piłki ręcznej mężczyzn, jak na razie to pasmo porażek szczypiornistów z Biłgoraja. Nasi zawodnicy w niedzielę 23 listopada br. przegrali szósty raz z rzędu. Tym razem ulegli 39 do 22 PR Grunwald Rudą Śląska. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. więcej»

więcej

Polityka

Razem zbudujmy przyszłość Biłgoraja

Drodzy Mieszkańcy Biłgoraja, zwracam się do Wszystkich: do tych którzy w pierwszej turze głosowania poparli moją osobę, do Państwa, którzy poparli innych Kandydatów na Urząd Burmistrza Biłgoraja – Andrzeja Łęckiego, Mirosława Lipińskiego, Stanisława Schodzińskiego, Stanisława Bąka, Jacka Piskorskiego uznając, że w Biłgoraju konieczna jest zmiana burmistrza o to, aby Państwo poszli na wybory i poparli moją kandydaturę w drugiej turze. więcej»