Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Symbolika prochu - środa popielcowa

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 415 razy)

Po okresie karnawału, wesołości przychodzi czas zadumy, refleksji i pokuty. Naznaczają nam prochem ziemi w środę popielcową znak krzyża, znak Syna Człowieczego. więcej»

TAGI: środa popielcowa, wielki post, biłgoraj, symbolika prochu

Hala Targowa i 'Baltona' sprzedana. Nowy właściciel chce tchnąć tam 'nowe życie'

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 4304 razy)

Rozmowy z biłgorajską Spółdzielnią Niewidomych „Tanew” trawy kilka tygodni w 2015 roku, w styczniu bieżącego roku zostały sfinalizowane i teren „Baltony” i Hali Targowej - na skrzyżowaniu ulic Komorowskiego i Bohaterów Monte Cassino wraz z budynkiem został sprzedany. więcej»

TAGI: baltona, hala targowa, moto-tech, sprzedaż baltony

Podsumowanie 2015 roku w sporcie i kulturze (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1590 razy)

22 tys. zł na sport i 21 tys. zł na kulturę - tyle z budżetu Miasta Biłgoraj zostało przeznaczone na nagrody pieniężne dla sportowców i działaczy kultury, z racji "Podsumowanie 2015 roku w sporcie i kulturze". Uroczysta gala - z udziałem Burmistrza i przedstawicieli Rady Miasta - odbyła się 7 lutego w BCK. więcej»

TAGI: sport biłgoraj, kultura biłgoraj, podsumowanie roku 2015, gala dla sportowców

Studniówka w KLO im. Jana Pawła II (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 2973 razy)

6 lutego br. uczniowie klas trzecich Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. papieża Jana Pawła II świętowali bal maturalny. Studniówka odbyła się w Tarnogrodzie. Po części oficjalnej i polonezie zabawa trwała do białego rana. więcej»

TAGI: studniówka klo, katolickie liceum biłgoraj, bal maturalny, studniówka biłgoraj

Telewizja

Studniówka w KLO im. Jana Pawła II - Tarnogród 2016

Studniówka w RCEZ - Janów Lubelski 2016

Studniówka w ZSZiO - Obsza 2016

Budżet Powiatu Biłgorajskiego na 2016 rok

Studniówka w ZSBiO - Obsza 2016

XV Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek - Biłgoraj 2016

więcej

Sport

Nie idzie seniorom, za to sukcesy odnoszą najmłodsi szczypiorniści MKS-u. Powalczą oni o awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski

Jak informują przedstawiciele Klubu, po eliminacyjnych turniejach w Puławach, Janowie Lubelskim i Zamościu młodzi zawodnicy biłgorajskiego MKS-u zakończyli pierwszą rundę Ligi Wojewódzkiej Chłopców. Chłopcy zmagania w swojej grupie zakończyli na drugim miejscu, co dało awans do dalszej fazy rozgrywek. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Zaplanuj wakacje na sportowo

Wakacje to czas, w którym dziecko jest niejako zmuszone do spędzania większej ilości czasu w domu. Szczególnie dotkliwe jest dla tych pociech, które wykazują wysokie zainteresowanie sportem oraz różnymi innymi aktywnościami na świeżym powietrzu. więcej»

więcej

Polityka

Kto, i ile dostał?

Zobacz jakie organizacje i stowarzyszenia otrzymają w 2016 roku pieniądze z budżetu Miasta Biłgoraj. Sprawdź także jakie to będą kwoty. Burmistrz Miasta Biłgoraj ogłosił wyniki konkursu na realizację zadań publicznych w 2016 roku przez organizacje pozarządowe. więcej»