Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Nie będzie łączenia szkół. Radni zdecydowali o wygaszaniu gimnazjów

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 3022 razy)

Podczas lutowej sesji Rady Miasta Biłgoraj radni podjęli zaproponowaną przez Burmistrza Miasta Biłgoraj uchwały w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego wprowadzonego ustawą prawo oświatowe. Uchwała zgłoszona przez opozycje w RM odpadła. więcej»

TAGI: rada miasta biłgoraj, reforma oświaty, miasto biłgoraj, sieć szkół

Zumba fitness charytatywnie i na sportowo dla Krzyśka Klimeckiego (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 4290 razy)

19 lutego br. w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju odbył się charytatywny maraton Zumby, z którego dochód przeznaczono na leczenie Krzysztofa Klimeckiego, znanego w środowisku biłgorajskim pasjonatowi historii, członkowi grupy rekonstrukcji historycznej. więcej»

TAGI: zumba fitnes, charytatywny maraton zumby, zosia badach, krzysztof klimecki

Harcerski Dzień Myśli Braterskiej w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 2557 razy)

24 z funkcjonujących 28 drużyn harcerskich i zuchowych Hufca Tomaszów Lubelski, pod który podlegają powiaty Biłgorajski, Tomaszowski i Janowski zgromadziło się na Dniu Myśli Braterskiej, który odbył się 19 lutego br. w Biłgoraju. Rozpoczął się od Mszy świętej sprawowanej w kościele Wniebowzięcia NMP. więcej»

TAGI: dzień myśli braterskiej, harcerze biłgoraj, uroczystości hercerskie biłgoraj, zhp biłgoraj

Studniówka ZSZiO (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 8571 razy)

18 lutego br. młodzież maturalna Zespołów Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawiła się na balu studniówkowym, który odbył się w jednym z lokali w Janowie Lubelski. Był polonez, podziękowania, życzenia i zabawa do białego rana. więcej»

TAGI: studniówka zszio, bal maturalny, matura 2017, studniówka biłgoraj

Telewizja

Zumba fitness charytatywnie i na sportowo dla Krzyśka Klimeckiego

Bal studniówkowy ZSZiO

"Inspiracje studniówkowe" pokaz mody i wizażu w ZSZiO

Budżet obywatelski 2017 - prezentacja projektów

Bal studniówkowy ZSBiO

Bal studniówkowy RCEZ

więcej

Sport

Medale biłgorajskich pływaków na ogólnopolskich zawodach pływackich

Dwa dni trwały sportowe zmagania w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar MOSIR Kielce. Impreza zgromadziła 291 zawodników i zawodniczek z 22 klubów. Biłgorajską Spartę reprezentowało 38 osób z czterech roczników (2008, 2007, 2006, 2005), w których toczyła się rywalizacja na kieleckiej pływalni MOSiR. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Przepraszam co Pan tu robi? (FOTO)

Absurdalne dialogi, błyskotliwe riposty, popkulturowa erudycja i sytuacje, w które bohaterowie zapędzają się z coraz większym entuzjazmem, to wszystko było w spektaklu „Przepraszam, co Pan tu robi?”. Komedię można było obejrzeć we czwartek, 23 lutego w BCK. więcej»

więcej

Polityka

Rewitalizacja Miasta Biłgoraj w projektowaniu i wdrażaniu

23 lutego br. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Biłgoraj odbyło się, trzecie już spotkanie konsultacyjne odnośnie rewitalizacji Biłgoraja. Jego tematem była rewitalizacja Miasta w projektowaniu i wdrażaniu. Uczestniczyli w nim przedstawiciele władz samorządowych, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych. więcej»