Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Komornik już się zbliża…

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 216 razy)

Z każdej strony atakują nas reklamy zachęcające do wzięcia kredytu na bardzo korzystnych warunkach. Skuszeni łatwym pieniądzem, często ulegamy takim namowom nie zastanawiając się potem z czego spłacimy zaciągnięty dług. A wystarczy jedna zwłoka ze spłatą raty, aby rozpoczął się dramat trwający latami. więcej»

TAGI: komornik, windykacja, pożyczki, biłgoraj

Stypendia dla zdolnych i pracowitych rozdane

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1018 razy)

Stypendia dla gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów zostały przyznane. W roku szkolnym/akademickim 2015/2016 decyzją Komisji Stypendialnej 43 osoby otrzymały stypendia na łączną kwotę blisko 73 tys. zł. więcej»

TAGI: stypednia dla uzdolnionej młodzieży, biłgoraj fundacja flzb, stypendia biłgoraj, wsparcie dla zdolnej młodzieży

Głosuje się na człowieka i to, co sobą reprezentuje...

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1696 razy)

Szanowni Państwo, bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania i ew. zarzuty. W chwili obecnej prezentuje odpowiedzi na wybrane komentarze, które znalazły się na Portalu bilgoraj.com.pl pod artykułami traktującymi o mojej osobie. Zapewniam, do wszystkiego podchodzę profesjonalnie; jestem człowiekiem słownym i rzetelnym. Świadczy o tym m. in. grono szanowanych i poważanych osób, które mnie popiera. więcej»

TAGI: jakub banaszek, kandydaci do sejmu, wybory parlamentarne 2015, pis biłgoraj

II edycja Wrak Race Żelebsko (FOTO, WYNIKI)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 884 razy)

Przy słonecznej pięknej pogodzie rozegrana została II runda wyścigów złomów w Żelebsku. Wrak Race na specjalnie przygotowanym torze w dawnym kamieniołomie przyciągnął 10 kierowców i kilkuset kibiców. więcej»

TAGI: wrak żelebsko, wyścigi złomów, automobilklub biłgorajski, tor w żelebsku

Telewizja

76. rocznica sowieckiej agresji na Polski

Dożynki Powiatowe - Goraj 2015

Niezwykły koncert

Wrak Race Żelebsko 2015

I Charytatywny Biłgorajski Maraton ZUMBY

Józefów stawia na ekologię i turystykę

więcej

Sport

Biegowa niedziela w Biłgoraju

W niedzielę, 4 października 2015 roku odbyły się XXVII BIEGI OGÓLNOPOLSKIE „10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej”. Ładna pogoda pomogła w stworzeniu atmosfery sportowej oraz wysokiej frekwencji zawodów. Do biegów przystąpili zarówno amatorzy jak i zawodowcy. W biegu głównym (Nadrzecze - Biłgoraj) wystartowało 134 uczestników. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Seniorzy z Województwa Lubelskiego zjechali do Biłgoraja

Do Biłgoraja przyjechali seniorzy z Klubów Seniora PCK z Lublina, Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa, Hrubieszowa, Chełma i Kraśnika wraz z kierownikami regionów. Spotkał się z nimi m. in. Burmistrz Biłgoraja. więcej»

więcej

Polityka

Oświadczenie Agaty Borowiec w sprawie poparcia Forum Młodych PiS kandydatury Piotra Olszówki

8 października br. w Biłgoraju odbyła się konferencja prasowa Forum Młodych PiS. Obecni na niej poparli kandydaturę Piotra Olszówki do do Sejmu RP, co ciekawe członkiem Forum Młodych PiS w naszym Powiecie jest również Agata Borowiec - kandydatka PiS do Sejmu. Przedstawiamy jej komentarz do tej sprawy. więcej»