Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Dożynki Powiatowe - Goraj 2015 (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1983 razy)

"Jeśli jest chleb i coś do chleba, to prócz wiary i miłości do życia niczego nie trzeba". W Gminie Goraj, 30 sierpnia br. - z udziałem reprezentantów wszystkich samorządów Gminnych Powiatu Biłgorajskiego - odbyły się Dożynki Powiatowe. Gospodarzami byli Starosta Biłgorajski i Wójt Gminy Goraj. Modlitwie przewodniczył bp Marian Rojek. więcej»

TAGI: dożynki 2015, dożynki powiatowu biłgorajskiego 2015, gmina goraj, powiatowe święto plonów

Niezwykły koncert (FOTO, VIDEO)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 854 razy)

Na zaproszenie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Rejonu Biłgorajskiego, w naszym Mieście gościła Orkiestra Koncertowa Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. W koncercie na placu przed BCK wysłuchać można było piosenki żołnierskie i rozrywkowe. więcej»

TAGI: koncert orkiestry wojska polskiego, śzżak rejon biłgoraj, orkiestra koncertowa reprezentacyjnego zespołu, zespół artystyczny wojska polskiego

Biłgoraj: Zmiana organizacji ruchu

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1583 razy)

Wykonawca budowy Obwodnicy miasta Biłgoraj w ciągu drogi woj. Nr 835 Lublin - Grabownica Starzeńska informuje, że od dnia 1 września 2015 roku od godziny 10:00 wprowadza tymczasową organizację ruchu polegającą na więcej»

TAGI: zmiana organziacji ruchu, obwodnica Biłgoraja, droga wojewódzka nr 835, inwestycje drogowe biłgoraj

Powiat i Miasto na 'dwóch kółkach'

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1117 razy)

O rowowych wycieczkach po szlakach Powiatu Biłgorajskiego, współpracy cyklistów z samorządem, kwestiach infrastruktury rowerowej oraz stowarzyszeniach zrzeszających miłośników "dwóch kółek" rozmawiamy z Mirosławem Późniakiem jednym z twórców "Rowerowej Klasy" w RCEZ. więcej»

TAGI: mirosław późniak, rowerowa klasa, cykliści biłgoraj, infrastruktura rowerowa biłgoraj

Telewizja

Dożynki Powiatowe - Goraj 2015

Niezwykły koncert

Wrak Race Żelebsko 2015

I Charytatywny Biłgorajski Maraton ZUMBY

Józefów stawia na ekologię i turystykę

Spotkanie graniczne w Bukowinie

więcej

Sport

Park do street workout powstał w Soli

Sportowy obiekt do ćwiczeń powstał podczas tegorocznych wakacji w miejscowości Sól w Gminie Biłgoraj. Street workout to aktywność fizyczna polegająca na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej i prostych urządzeń do wykonywania ćwiczeń opartych głównie o kalistenikę. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

76. rocznica wybuchu II wojny światowej (FOTO)

Z ceremoniałem wojskowym zabezpieczonym przez członków Jednostki Strzeleckiej Strzelec, przy oprawie muzycznej Chóru Męskiego Ziemi Biłgorajskiej "ECHO" i Biłgorajskiej Orkiestry Dętej im. Czesława Nizio, z udziałem mieszkańców Biłgoraja i władz samorządowych odbyły się uroczystości 76. rocznicy wybuchu II wojny światowej. więcej»

więcej

Polityka

Szkolenie z zakresu gospodarki niskoemisyjnej

31 sierpnia 2015 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biłgoraj odbyło się szkolenie z zakresu gospodarki niskoemisyjnej, prowadzone przez Włodzimierza Styka z firmy EuroCompass Sp. z o.o. Na szkolenie przybyli pracownicy Urzędu Gminy, przedsiębiorcy, radni, sołtysi oraz mieszkańcy Gminy Biłgoraj. więcej»