Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Stypendia dla zdolnych i pracowitych rozdane

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 964 razy)

Stypendia dla gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów zostały przyznane. W roku szkolnym/akademickim 2015/2016 decyzją Komisji Stypendialnej 43 osoby otrzymały stypendia na łączną kwotę blisko 73 tys. zł. więcej»

TAGI: stypednia dla uzdolnionej młodzieży, biłgoraj fundacja flzb, stypendia biłgoraj, wsparcie dla zdolnej młodzieży

Głosuje się na człowieka i to, co sobą reprezentuje...

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 1666 razy)

Szanowni Państwo, bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania i ew. zarzuty. W chwili obecnej prezentuje odpowiedzi na wybrane komentarze, które znalazły się na Portalu bilgoraj.com.pl pod artykułami traktującymi o mojej osobie. Zapewniam, do wszystkiego podchodzę profesjonalnie; jestem człowiekiem słownym i rzetelnym. Świadczy o tym m. in. grono szanowanych i poważanych osób, które mnie popiera. więcej»

TAGI: jakub banaszek, kandydaci do sejmu, wybory parlamentarne 2015, pis biłgoraj

II edycja Wrak Race Żelebsko (FOTO, WYNIKI)

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 858 razy)

Przy słonecznej pięknej pogodzie rozegrana została II runda wyścigów złomów w Żelebsku. Wrak Race na specjalnie przygotowanym torze w dawnym kamieniołomie przyciągnął 10 kierowców i kilkuset kibiców. więcej»

TAGI: wrak żelebsko, wyścigi złomów, automobilklub biłgorajski, tor w żelebsku

Dzieci i młodzież uczcili swego patrona

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 809 razy)

18 września w kościele parafialnym Trójcy Przenajświętszej Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju odbyły się uroczystości związane z osoba św. Stanisława Kostki - patrona dzieci i młodzieży. Była uroczysta Msza święta i montaż słowno - muzyczny w wykonaniu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży "Serce". więcej»

TAGI: biłgoraj, święty stanisław kostka, parafia wniebowzięcia nmp w biłgoraju, ksm biłgoraj

Telewizja

76. rocznica sowieckiej agresji na Polski

Dożynki Powiatowe - Goraj 2015

Niezwykły koncert

Wrak Race Żelebsko 2015

I Charytatywny Biłgorajski Maraton ZUMBY

Józefów stawia na ekologię i turystykę

więcej

Sport

Biegowa niedziela w Biłgoraju

W niedzielę, 4 października 2015 roku odbyły się XXVII BIEGI OGÓLNOPOLSKIE „10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej”. Ładna pogoda pomogła w stworzeniu atmosfery sportowej oraz wysokiej frekwencji zawodów. Do biegów przystąpili zarówno amatorzy jak i zawodowcy. W biegu głównym (Nadrzecze - Biłgoraj) wystartowało 134 uczestników. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Seniorzy z Województwa Lubelskiego zjechali do Biłgoraja

Do Biłgoraja przyjechali seniorzy z Klubów Seniora PCK z Lublina, Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa, Hrubieszowa, Chełma i Kraśnika wraz z kierownikami regionów. Spotkał się z nimi m. in. Burmistrz Biłgoraja. więcej»

więcej

Polityka

Biłgorajskie Forum Młodych PiS poparło Olszówkę

-Wspieramy całą listę Prawa i Sprawiedliwości z Okręgu Nr 7, jedna w sposób szczególny popieramy kandydaturę Piotra Olszówki - mówił podczas konferencji Andrzej Kozina radny Rady Powiatu i przewodniczący lokalnych stryktur młodzieżówki PiS. więcej»