Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Warsztaty zawodowe dla uczniów gimnazjum

Dodał: red Data: 2017-12-12 13:47:13 (czytane: 1245)

W dniach 11 - 15 grudnia 2017 roku, w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbyły się warsztaty zawodowe dla uczniów gimnazjum. Jak informuje dyrektor ZSZiO Adam Balicki, weźmie w nich udział około 100 uczniów szkół gimnazjalnych. To z jednej strony promocja szkoły, z drugiej nauczania zawodowego.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajDla uczniów, którzy przybyli do ZSZiO przygotowano dziewięć tematycznych warsztatów, od tych poświęconych gastronomii, przez warsztaty fryzjerskie, kelnerskie, modowe, mechaniczne, handlowe, turystyczne na hotelarskich skończywszy.

adam_balicki.JPG

-Przede wszystkim są to warsztaty dotyczące zawodów, w których uczymy w szkole. Z jednej strony jest więc to promocja szkolnictwa wyższego i pokazanie w jaki sposób tych zawodów uczymy w szkole - zaznacza Adam Balicki dyrektor ZSZiO w Biłgoraju.

warsztaty_dla_gimnazjalistow.JPG

Gimnazjaliści mieli więc okazje zobaczyć szkolne pracownie, wziąć udział w zajęciach praktycznych i spróbować się podjąć wyzwań jakie stawia przed absolwentami ZSZiO przyszła praca w wyuczonym zawodzie.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: zszio w biłgoraju   warsztaty dla gimnazjalistów   kształcenie zawodowe   oświata biłgoraj

Zobacz także

40. rocznica wyboru Jana Pawła II na Papieża i Dzień Papieski w biłgorajskim 'Katoliku'

Dodane: 2018-10-17 10:48 - Komentarze  (0)  czytane (134)

TAGI: jan paweł ii, pontyfikat, dzień papieski, katolik biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.161.77.30

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia