Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Warszawa i Oświęcim

Dodał: red Data: 2020-12-21 15:21:57 (czytane: 2105)

Intensywny weekend mieli zawodnicy biłgorajskiej Sparty. Młodsi pływacy uczestniczyli w warszawskich zawodach „Od młodzika do Olimpijczyka”, starsi zaś stratowali w Oświęcimiu (Bijemy Rekordy pod patronatem Pawła Korzeniowskiego).

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolBardzo mała ilość organizowanych zawodów sprawiła, że te które się odbyły zostały bardzo mocno obstawione i kwalifikowali się na nie najlepsi z rankingu.Koniec roku to okres ustanawiania rekordów oraz kwalifikacji do kadr wojewódzkich i kraju. Wszystko to sprawiło, że o wysokie lokaty na przedświątecznych zawodach było naprawdę trudno.

„Spartanie” postarali się i 5 krotnie stawali na podium. W Oświęcimiu na trzecim jego stopniu uplasowali się Paweł Bury (50 dowolny - 26.86), Nataniel Kobak (200 dowolny - 2:14.90), Kinga Cich (100 grzbietowy - 1:11.08). Również trzecie miejsca ale w stolicy zajęli Marcel Jonczak (100 grzbietowy - 1:15.49) i Kornel Kulanin (100 motyl - 1:17.53). Mimo bardzo dobrej postawy i wartościowym rekordom życiowym na tuż za podium, an czwartych pozycjach znalazły się Julia Duńko, Martyna Łyczak i Patrycja Pieczykolan.

rwks_sparta.jpg

Swój cel osiągnęli Marcel i Nataniel, którzy swoimi startami zakwalifikowali się do kadry województwa lubelskiego.  Były to ostatnie zawody biłgorajskich pływaków w tym roku kalendarzowym.  Mimo trudności związanych z pandemią  „Spartanie” trenowali i osiągali wartościowe wyniki. Świadczą o tym rekordy klubu, których od stycznia w różnych kategoriach wiekowych padło 81.

Zawodnicy, trenerzy i działacze klubu RWKS SPARTA życzą wszystkim szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku.

/Adam Osuch/

Reklama.

Tagi: zawody pływackie   rwks sparta biłgoraj   sport biłgoraj   zawody sportowe

Zobacz także

Świetnie w lidze

Dodane: 2021-03-06 18:35 - Komentarze  (1)  czytane (536)

TAGI: zawody pływackie, rwks sparta biłgoraj, sport biłgoraj, liga wojewódzkaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.231.166.56

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia