Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

W ONZ-cie polała się krew

Dodał: red Data: 2019-06-11 13:37:45 (czytane: 1097)

Blisko 40 osób oddało krew podczas akcji honorowego krwiodawstwa, która odbyła się dziś w I LO im. ONZ w Biłgoraju. Wśród tych, którzy podzielili się krwią z potrzebującymi byli głównie uczniowie ONZ-tu i Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajZbiórkę krwi poprzedziło spotkanie, podczas którego młodzi ludzie mogli dowiedzieć się wszystkiego co dotyczy honorowego oddawania krwi. Akcje w biłgorajskich szkoła odbywają się cyklicznie, zawsze także dopisuje podczas nich frekwencja. -Ja wczoraj rozpoczęłam osiemnasty rok życia, i przyznaję, że bardziej cieszyłam się na dzisiejszy dzień kiedy mogę oddać krew niż na samą osiemnastkę - przyznaje uczennica klasy II I LO im. ONZ w Biłgoraju, Katarzyna Wolanin. Jak przyznaje cały rok szkolny aktywnie działała w szkole, a oddanie krwi jest dobrym akcentem zakończenia roku szkolnego. -Mogę pomóc osobom potrzebującym i podzielić się tym co najcenniejsze krwią, która ratuje życie czy pomaga wrócić do zdrowia - podkreśla.

akcja_poboru_krwi_onz.JPG

Oddanie krwi poprzedzają badania, wypełnienie ankiety i opinia lekarza, który zawsze jest na miejscu. Wśród honorowych dawców krwi znalazł się także Wojciech Fedec: -To przede wszystkim chęć pomocy innym. Ja już szkołę średnią skończyłem, a właśnie rok temu kiedy jeszcze się tutaj uczyłem oddałem po raz pierwszy krew. Wówczas zdecydowałem się na honorowe krwiodawstwo. Jestem zdrowym człowiekiem w ten sposób mogę pomóc tym, którzy o zdrowie walczą.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: akcja poboru krwi   biłgoraj   i lo im. onz w biłgoraju   honorowi dawcy krwi

Zobacz także

Biłgorajskie szkoły w #GaszynChallenge dla Piotrka (VIDEO)

Dodane: 2020-06-30 17:13 - Komentarze  (0)  czytane (823)

TAGI: #GaszynChallenge, szkoła podstawowa nr 3 w biłgoraju, szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.233.229.90

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Studniówka I LO im. ONZ (FOTO, VIDEO)

Oficjalne przemówienia i wystąpienia zaproszonych gości, dyrekcji szkoły oraz rodziców, odśpiewanie hymnu "Gaudeamus igitur" oraz tradycyjny polonez, a po nim zabawa do białego rana. To w kilku słowach opisać można bal maturalny uczniów I LO im. ONZ. Tegoroczni maturzyści bawili się w jednym z lokali w Janowie Lubelskim. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia