Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

W ONZ-cie otwarto Centrum Grafiki Komputerowej

Dodał: red Data: 2018-04-11 15:24:47 (czytane: 887)

W I LO im. ONZ w Biłgoraju otwarto Centrum Grafiki Komputerowej, którego celem jest umożliwienie młodym ludziom poznawania i poszerzania umiejętności oraz wiedzy z zakresu grafiki komputerowej, animacji oraz filmu.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajZabiegi związane z przygotowaniem pracowni i przygotowaniem jej wyposażenia - to jak przyznaje Marian Klecha, dyrektor ONZ-tu - wynik sukcesów jakie uczniowie Liceum mają w dziedzinie grafiki komputerowej na przestrzeni ostatnich lat. -Promowanie poszerzania wiedzy z zakresu technologii informacyjnej, a w szczególności grafiki komputerowej przynosi wymierne korzyści, co widać po liczbie uczniów, która jest zainteresowana zajęciami i po sukcesach, jakie nasi uczniowie odnoszą na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej - podkreśla w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl Marian Klecha.

centrum_grafiki_komputerowej_bilgoraj__1_.JPG

Od 2014 roku, uczniowie mogą uczyć się grafiki komputerowej, zarówno na zajęciach lekcyjnych, jak i warsztatach pozalekcyjnych organizowany dla chętnych. -W 2016 roku zainicjowany został został projekt "Kreatywni w trójwymiarze", skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych, a ponadto w szkole realizowany jest autorski program "Świat jest obrazem. Program do zajęć z grafiki komputerowej". Grafika komputerowa cieszy się u nas dużym zainteresowaniem, a uczniowie chętnie biorą udział w zajęciach - przyznaje nauczyciel grafiki Anna Dobraczyńska.

centrum_grafiki_komputerowej_bilgoraj__2_.JPG

Na pracownię grafiki, zaadoptowana została jedna z sal lekcyjnych ONZ-tu, która została wyremontowana i zaopatrzona w nowoczesny sprzęt komputerowy, przystosowany do pracy z programami graficznymi, zakupiono tablety graficzne czy okulary HR. Sala ma być dostępna nie tylko dla uczniów LO im. ONZ, ale mają się w niej odbywać warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Biłgoraja, kursy oraz konkursy, a także ma ona być miejscem spotkań z twórcami i grafikami.

Reklama.

-W dzisiejszych czasach warto mieć wiedzę z dziedziny grafiki. Może nie każdy grafikiem będzie z zawody, ale poznajemy podstawy, uczymy się kreatywności, przestrzennego myślenia, innego spojrzenia na świat. Nabywamy także umiejętności, które przy pomocy bezpłatnych programów i dobrego sprzętu można wykorzystać w domu - przyznaje uczennica II klasy, Karolina Kloc.

centrum_grafiki_komputerowej_bilgoraj__3_.JPG

Realizacja Centrum Grafiki Komputerowej stała się możliwa dzięki wkładowi własnemu szkoły i Starosta Powiatowego w Biłgoraju oraz sponsorom: Firmie Model Opakowania, Firmie Vikom, Firmie Megakom, Firmie Net Partners, Prestige Group oraz Firmie Pol-Skone.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: i lo im. onz   oświata biłgoraj   centrum grafiki komputerowej   anna dobraczyńska

Zobacz także

Podsumowanie studenckiego pleneru i warsztatów w Józefowie (FOTO)

Dodane: 2018-07-20 13:45 - Komentarze  (0)  czytane (300)

TAGI: plener artystyczny w józefowie, umcs lublin, wydział artystyczny umca, współpraca gminy jóżefów z umcsKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.158.248.112

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

'Wiosna młodych artystów', czyli jubileusz w MDK (FOTO)

Pracownia plastyczna prowadzona przez Irenę Oręziak - Kupczak obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia swej działalności. Z tej okazji 11 marca br. w MDK odbyły się jubileuszowe uroczystości. W programie znalazła się prezentacja prac plastycznych, występy artystyczne oraz aukcje obrazów. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia