Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

W Biszczy Wójt zarządził żałobę

Dodał: red Data: 2017-01-04 14:37:31 (czytane: 5545)

Wójt Gminy Biszcza Zbigniew Pyczko zarządził żałobę na terenie Gminy Biszcza, w związku ze śmiercią w wypadku samochodowym dwóch braci - mieszkańców Gminy.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajNa podstawie art 31 ustawy o samorządzie gminnym zarządzam w związku z tragiczną śmiercią dwóch młodych mieszkańców Biszczy żałobę na terenie Gminy Biszcza w dniach od 3 stycznia do dnia pogrzebu - czytamy w zarządzeniu.

zaloba_w_biszczy.jpg


Na znak żałoby na budynku Urzędu Gminy Biszcza oraz na budynkach jednostek organizacyjnych Gminy Biszcza umieszczano flagi z kirem. Ze względu na żałobę Wójt zalecił także odwołanie wszystkich imprez o charakterze rozrywkowym.Zobacz także:

Tragiczny wypadek w Biszczy

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: żaloba w biszczy   ogłoszenie żałoby   tragiczny wypadek w biszczy   śmierć dwóch mieszkańców biszczy

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.231.21.83

pani Krystyno z pełnym szacunkiem (2017-01-04 21:21:43)

nie tragedią jest to , że zginęli młodzi ludzie, ale tragedią jest to że ci młodzi ludzie mają bezmózgich rodziców. To jest tragedia !!! Bo tylko rodzic może nauczyć młodego człowieka żeby nie wsiadał do samochodu z pijanym kierowcą jak mówi powiedzenie ...czego jaś się nie nauczy ,tego jan nie będzie umiał ..... a kto ma nauczyć jasia ? ulica ? koledzy ? jeśli nie wyniesie mądrości z domu to kto tego młodego człowieka nauczy ? tego młodego człowieka nauczy .....ale patologia. I nie mówmy że to jest tragedia młodych ludzi , to jest następstwo wychowania przez rodziców i to oni są współwinni następstwa zaistniałego czynnika .

Krystyna Kufera. (2017-01-04 18:30:22)

Jak widać ludziom nikt i nic nigdy nie pasuje, to wielka tragedia i cierpienie, nie można takich komentarzy wypisywać moi drodzy rodacy. To ogłoszenie żałoby nikomu chleba nie odbiera ani pieniędzy z kieszeni. To wielki szacunek dla człowieka, to zrozumienie tego wielkiego cierpienia tych rodziców, to po prostu piękny gest ich wójta. Uszanujcie to, bo rzadko się taka tragedia zdarza w naszym terenie gdy giną wszystkie dzieci w rodzinie.Wychowane już dzieci w tak pięknym młodzieńczym wieku. Nikt z nas nie wie co nas czeka w życiu, nie bądzmy tak złośliwi w obliczu takiej tragedii. Nie wytykajcie innym dlaczego tak zrobił czy nie zrobił burmistrz czy inni, każdy z nas serce i niech te wszystkie serca czują też jak bardzo cierpi ta rodzina, być może do końca swego życia obrazu tej tragedii nie wymażą ze swej pamięci, to trauma wielka, to wielka rozpacz i ból dla rodziców stracić dwóch synów w jednej krótkiej chwili. Nie można w takiej chwili tak negatywnie podchodzić do tej sprawy, nie pasuje pisać takich komentarzy kierowanych do osób którzy zrobili piękny gest.Ci dwaj chłopcy nie żyją, a wy żyjący ich koledzy, koleżanki, czy może inne osoby którzy ich może nawet nie znacie uszanujcie ten czas tragedii dla ich rodziny i nie wypisujcie tak złośliwie tutaj komentarzy. Szacunek ukażcie i współczucie bo nikt z was nie wie, kiedy Pan Bóg nas powoła do siebie. Trzeba iść przez swoje życie z czystym sumieniem i z życzliwością w sercach dla drugiego CZłOWIEKA. Przykre to moi drodzy że tyle jest w naszych rodakach złośliwości, trzeba wyciągać pomocne dłonie do cierpiących i płaczących bo nienawiść i złośliwość powraca do was zawsze. Ci chłopcy jak i inni którzy stracili swoje piękne i najdroższe życie z różnych przyczyn, z terenu powiatu biłgorajskiego też chcieli by żyć. Wy żyjecie to zachowajcie chociaż się jak Pan Bóg przykazuje i dajcie szacunek tym którzy odeszli i rodzicom ich. Jedynie gdy nie rozumiecie oblicza tej tragedii to odwróćcie tą sytuację i zadajcie sobie pytanie--A GDYBY TO W NASZEJ RODZINIE TAK SIĘ STAŁO? A gdybym to ja stracił dwóch synów, czy wszystkie dzieci jakie mam? A gdybym to ja zginął w takim wypadku? Jak czułaby się moja rodzina? Może takim sposobem dotrze do tych którzy tak piszą pokazując swoją złośliwość. Życie nasze tutaj to tylko wędrówka i trzeba szanować się bo jest takie krótkie i nie pewne.

do nn (2017-01-04 18:00:44)

po prostu zamilcz durniu

do nn (2017-01-04 17:14:36)

Przepraszam kto niby wielce zasłużony zginął w wypadku w Biszczy? Według mnie żadnego wypadku nie da się porównać do bólu i cierpienia rodziny, gdy dwóch jedynych synów ginie tragicznie w wypadku! Więc według mnie wójt zachował się jak należy, chcąc chociaż w ten sposób ukazać że ogrom tej tragedii nie jest nic nieznaczący dla mieszkańców!

(2017-01-04 16:26:17)

Rozmiar tej tragedii w sensie dramatu rodzin w pełni zasługuje na ogłoszenie żałoby. Tego przypadku nie da się porównać do innych tragedii jakie miały miejsce w gminie. W innych, ktoś zostawał tu stracono wszystkich. Każda tragedia niesie niewyobrażalny wymiar cierpień, które dotykają najbliższych. I nikt rozsądny nie powinien polemizować na tym forum, tylko z pokorą pochylić się nad cierpieniem rodzin i duszami ofiar.

nn (2017-01-04 16:07:31)

To chyba lekka przesada lub działania promocyjne-wielu bowiem zasłużonych ludzi w gminie zginęło w wypadkach i nikt nie ogłaszał żałoby.Mieszkańcy sami potrafią to uszanować.

mm (2017-01-04 15:54:24)

To byli mieszkańcy Biszczy czy innej miejscowości w Gminie Biszcza. Pokój ich duszom.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Konsultacje dla maturzystów. Ostatni gwizdek, by ugruntować wiedzę

W szkołach średnich trwają konsultacje stacjonarne dla uczniów...

Biłgoraj. Nowe terminy I Komunii świętej

Tradycyjnie I Komunie święte w poszczególnych parafiach odbywają...

Biłgorajanin, Łukasz Łobejko dyrektorem Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy

Zarząd Województwa Lubelskiego powołał dziś Łukasza Łobejko na stanowisko...

Rewitalizacja Placu Wolności w Biłgoraju. Film i zdjęcia z lotu ptaka (FOTO, VIDEO)

Trwają prace związane z rewitalizacją śródmieścia Miasta Biłgoraja....

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Ogłoszenia