Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

W Biłgoraju powołano powiatowy sztab wyborczy Roberta Biedronia (FOTO)

Dodał: red Data: 2020-02-10 17:51:23 (czytane: 4766)

Goszcząca dziś w Biłgoraju, posłanka Monika Pawłowska poinformowała o powołaniu w Biłgoraju sztabu powiatowego kampanii prezydenckiej kandydata Lewicy, Roberta Biedronia. Na jego czele stanął Tomasz Bednarz, radny Rady Miasta Biłgoraj.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolDziś w Biłgoraju odbyło się spotkanie członków i sympatyków Lewicy. Poinformowano na nim o powołaniu sztabu wyborczego kandydata na Prezydenta RP, Roberta Biedronia. -Powołanie w Biłgoraju to naturalna rzecz. Tutaj bardzo prężnie i aktywnie działają członkowie związani z Lewicą, czyli z SLD jak i z Wiosny. Na szefa sztabu powołałam Tomasza Bednarza, radnego Rady Miasta Biłgoraj, człowieka aktywnego, pełnego zapału, obrotnego. Jestem pewna, że pod jego przewodnictwem przebieg zbierania podpisów pod listami poparcia i działania organizacyjne przebiegną sprawnie. Wiceprzewodniczącą została Monika Buczko. Wiem, że te osoby zapewnią sprawne działa i spokój, który jest nieodzowny w pracy organizacyjnej - mówi posłanka Pawłowska.

-Zawsze miałem poglądy lewicowe, wspieram Lewicę i kandydatów Lewicy, sam startują z listy Lewicowej - przyznaje w rozmowie z bilgoraj.com.pl Tomasz Bednarz. Jak zaznacza, w działaniu Roberta Biedronia na uznanie zasługuje otwartość, pomysł na politykę i prezydenturę. -Mam nadzieję, że wszyscy uwierzą w ten projekt, że uwierzą i zechcą by życie społeczne wyglądało nieco inaczej, by nie było tylu różnić i podziałów, by Polska zmieniała się na lepsze, a każdy obywatel czuł się bezpieczny - dodaje.

kampania_roberta_biedronia.JPG

Szef sztabu wyborczego Roberta Biedronia w Biłgoraju podkreśla także, iż Biłgoraj w swej historii bardzo wiele zawdzięcza działaczom lewicy. Jak podkreśla, to dzięki nim Miasto się rozwijało, rozwija się i jest przykładem dla innych samorządów. -Wystarczy tutaj wymienić choćby osobę Józefa Dechnika, dzięki któremu powstały w Biłgoraju duże zakłady pracy, czy obecnego Burmistrza Miasta, dzięki którego staraniom powstają ulice, obiekty użyteczności publicznej czy wykonywane są kolejne inwestycje służące obywatelom. Cały wschód Polski i w naszym Powiecie wygrywają kandydaci prawicowi, a Biłgoraj jest takim "rodzynkiem", gdzie wygrywa Lewica - dodaje.

Członkowie sztabu chcą zacząć działania od zbiórki podpisów, te prowadzone mają być w biłgorajskim biurze SDL oraz na ulicach Miasta i w gminach Powiatu Biłgorajskiego. Planowane są także happeningi. Do zbierania podpisów zaangażowani mają być także członkowie Lewicy.

Podczas spotkania w Biłgoraju rozmawiano także o konsolidacji partii lewicowych w Sejmie pod jednym szyldem oraz działaniach, jakie mają być w tym temacie podjęte w najbliższych tygodniach. Posłanka spotkała się także z Burmistrzem Januszem Rosłanem, jak ustaliliśmy rozmawiano m. in. o oświacie oraz kwestiach związanych ze służbą zdrowia i finansowaniem działań samorządów gminnych. Monika Pawłowska poinformowała także o tym, iż zamierza w Biłgoraju otworzyć filię biura poselskiego. Szczegółowe informacje mają jednak być podane wczesną wiosną br. Zaś na koniec lutego, planowana jest konwencja we Włodawie, w której uczestniczyć ma Robert Biedroń.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 10

Tagi: sztab roberta biedronia   biłgoraj lewica   powiatowy sztab wyborczy roberta biedronia   tomasz bednarz

Komentarze (47)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.239.167.74

s (2020-03-14 16:52:27)

Zgadzam się z przedmówcami odnośnie naszych wyborów. Nasz Pan powiedział: niech wasze sława będą tak, tak, nie, nie". Nie można powiedzieć, że zwolennicy zabijania dzieci są chrześciajnami, bo nasza religia mówi:nie zabijaj.Ale nie powinniśmy ich w ten sposób atakować, raczej modlić się za nich , bo może są zagubieni i pewnych rzeczy nie ogarniają. Każdy ma prawo nawrócić się.

(2020-02-14 09:02:48)

Nowa Lewica a w niej stare komuchy w tym paru milicjantów widocznych na zdjęciach.

do Beaty (2020-02-13 14:31:09)

U ciebie też ze zdrowiem krucho ? jak tak piszesz. No cóż, jak u Bogdana, podobne objawy. Szkoda. Piej pochwały dalej. Myślisz że ci się polepszy. ?

do Bogdana (2020-02-13 11:24:46)

Bogdan jesteś ciężko chory a kolejki na Abramowickiej w Lublinie długie. Współczuję ci.

WdoWa (2020-02-12 21:08:23)

1 zdjęcie mówi samo za siebie na co patrzy Alex Bełżek

j67 (2020-02-12 17:32:08)

Termin “judeochrześcijaństwo” pojawił się czy został narzucony w publicznym dyskursie całkiem niedawno, popularyzowany przez najwyższych w hierarchii urzędników religijnych, w tym papieża Jana Pawła II. Termin ten ciągle wzbudza protesty wśród pewnych odłamów chrześcijan ponieważ dzisiaj nie dotyczy pierwotnych chrześcijan, którzy prawie wszyscy byli żydami, a naszej cywilizacji, będącej dziełem mającym się opierać na wspólnym dorobku judaizmu i chrześcijaństwa. Protesty wynikają z zasadniczo odmiennych i często sprzecznych systemów etycznych promowanych przez judaizm i chrześcijaństwo, które wielokrotnie powodowały w historii konflikty pomiędzy wyznawcami tych religii.

CzAd, do j67 (2020-02-12 16:26:12)

Nie istnieje w znaczeniu teologicznym, tu pełna zgoda, judaizm I chrześcijaństwo wykluczaja się wzajemnie.
Jednak w kontekście cywilizacyjnym i judaizm I chrześcijanstwo maja wspólne wartości.
Niewiele, ale jednak... w tym kontekście najważniejsza jest poszanowanie rodziny. Być może trochę naciagam moja argumentację bo już szacunek dla drugiego człowieka jest zgoła odmienny. Chrześcijanie traktuja wszystkich uniwersalnie, postawę Żydów natomiast zupełnie czytelnie przedstawia B. Netenjahu, mówiac, że Izrael to państwo narodowe Żydów I tylko ich. Trudno o większy przejaw nacjonalizmu.
Ojcowie założyciele Wspólnoty to Schuman, Adenauer I Gasperi, katolicy, to też może wpływać na korygowanie tezy o judeochrześcijaństwie, przyznaję.
Trudno jednak powiedzieć, zwłaszcza dzisiaj, że wartości europejskie sa tożsame z bogactwem cywilizacji łacińskiej.

lmkjn (2020-02-12 15:10:16)

Zboczeniec ,złodziej , morderca czy morderczyni dzieci nie są moimi bliźnimi ale ci co szukają Boga i starają się żyć według przekazań , kto popiera zboczenia walczy z Bogiem i nie obchodzi mnie czy to polityk lekarz czy ksiądz

j67 (2020-02-12 15:07:21)

Nie ma takiego pojecia judeochrzescjanstwo .Jest tylko chrzescjanstwo

METROpOLITA (2020-02-12 14:12:54)

TŁOK POWINIEN PRACOWAĆ W CYLINDRZE NIE RURZE WYDECHOWEJ.

(2020-02-12 12:46:05)

Skoro w Biblii jest napisane, że zboczeńcy nie wejdą do Królestwa Niebieskiego, więc dlaczego wchodzą w sutanny i krzywdzą dzieci? To jest zło niewybaczalne, pedofilów należy dożywotnio izolować, gdyż tacy do późnej starości stanowią zagrożenie. Nie wolno tolerować krzywdy wyrządzanej dzieciom.

Beata (2020-02-12 11:56:55)

Księża powinni tego przypilnować, jesteś za aborcją to nie ma sakramentów. Niech chodzą do Biedronia a nie do kościoła.

Do GOL (2020-02-12 11:00:38)

Hipokryzja to jest mega hipokryzja. A później wszyscy zdziwieni że młodzi ludzie nie chodzą do kościoła nie utożsamiają się z kościołem wiarą jak widzą tylko obłudę i zawiść. Ale co ja tam wiem... wszystko przecież jest w porządku. Byłem wyborcą prawicy myslełem że są w stanie coś zmienić ale nic nie drgnęło. Kasa Kasa Misiu Kasa

Gol (2020-02-12 10:49:42)

Ileż w nas wszystkich miłości do bliźniego, aż miło się czyta te opary hipokryzji. Ale w niedzielę spotkamy się wszyscy u stołu Pańskiego i spożyjemy jego ciało po tym jak wcześniej podamy sobie rękę w znaku pokoju. Brawo jesteście jedyni w swoim rodzaju.

prawicowiec z krwi i kości (2020-02-12 10:38:17)

smutne naprawdę smutne co się czyta i co piszecie koledzy prawicowcy. Odsądzacie ludzi od czci i wiary tylko dlatego że mają inne poglądy. Piszecie kto ma prawo chodzić na mszę lub nie, kto ma tak się zachowywać nie inaczej, co jest norną a co nie jest. Brakuje tylko tego żebyście napisali że Bednarz jest homo. Ale muszę was zmartwić on jest jaki hetero że każdy z was do pięt mu nie dorasta. Mogli byście się od niego uczyć.

(2020-02-12 09:24:13)

CzAd (2020-02-11 20:27:20)

Panie Bednarz, pora już skończyć opowiadanie legend o Dechniku....
A łaczenie tychże legend z wyborami prezydenckimi to dość karkołomny zabieg, wskazujacy jedynie na miałkie, iluzoryczne wręcz zalety Waszego kandydata i Jego nikłe szanse w wyborach.
Poza logika istnieje tylko nonsens... Proszę mi zatem wytłumaczyć, jakie to przesłanki doprowadziły Pana do konkluzji, że z prezydentem Biedroniem i Pierwszym Śmiszkiem w pałacu prezydenckim, Polska będzie zmieniała się na lepsze.
Biedroń, ten zwolennik marksistowskich zabobonów potępiajacy religię ma być gwarantem usuwania różnic I podziałów? Wolne żarty...
Biedroń, ten przeciwnik cywilizacji europejskiej I wartości europejskich (tak, tak, gdyż wartości te to nie lgbt, zwiazki jednopłciowe, etc, wartości europejskie to 1. grecka forma 2. prawo rzymskie i jego stosunek do społeczeństwa 3. judeochrześcijański poglad na egzystencję) chce być autorem rozwoju?
Jak już wspomniałem poza logika istnieje tylko nonsens... nawet sylogizmy Arystotelesa sa bezsilne w symbolicznym starciu z Biedroniem, bo konstruujac taki oto sylogizm:
1. Każde M jest P
Każdy homoseksualista jest mężczyzna
2. Każde S jest M
Biedroń jest homoseksualista
3. Każde S jest P
Biedroń jest mężczyzna
kończymy w oparach absurdu I szponach nonsensu

Logan (2020-02-11 17:30:57)

A mnie żona Mechanika uczyła że najlepsze są desery a szczególnie lody

Alex z 3 B (2020-02-11 17:19:24)

MECHANIK zawsze mnie uczył , że Tłok powinien pracować w cylindrze nie rurze wydechowej ... Miałem z tego piątkę Bedn. dwóję

Rycerz (2020-02-11 16:39:00)

Nie wiem jaka Twoja rola w tym wszystkim i Twoje zdanie widać że z każdą wypowiedzią wyznajesz inne i nie spójne "wartości" nie wiem czy bronisz ludzi, ideologię lgbt, czy Kościół czy księży? Czy jednak atakujesz. Ja wiem jedno że nie można być tu i tu?! I to wszystko. Tomka Marka Monikę i inne osoby obecne tam nie mam nie mam za co przepraszać One same wybierają co jest dla nich ważniejsze w życiu. Zdanie możemy mieć odmienne, każdy decyduje co jest "dobre" co "źle" dla mnie jest "źle" popierać aborcję i "małżeństwa homo" a tego w Słowie Bożym nie ma.

do Rycerza (2020-02-11 16:17:49)

O godz.9.09 postawiłeś sie w roli Sędziego stwierdzając, że Tomek, Marek i Monika nie powinni uczestniczyć w Mszach Swiętych, ponieważ akcetują związki "homo". O godz. 10.12 stwierdziłeś, że w nikogo kamieniami nie rzucasz. Natomiast o godz. 13.42 wyraziłeś smutek z powodu zagubienia niektórych księży - gejów. W ciągu 4 godzin nastapiła w Tobie przemiana. Zrobisz jak chcesz, ale wydaje mi się że powinieneś przeprosić Tomka, Marka i Monikę.

iklmju (2020-02-11 15:16:18)

W Biblii jest jasno napisane ,że zboczeńcy nie wejdą do Królestwa Niebieskiego, ja się zastanawiam co na to patronka miasta Maria Magdalena . Żeby chłop chłopu pchał śuśka i nazywał to miłością , opamiętajcie się ludzie

Rycerz (2020-02-11 14:36:54)

Troszkę się gubisz i mylisz dwa pojęcia. Raz piszesz o prawie ustanowionym przez ludi raz o Słowie Bożym. Musisz rozróżnić poszanowanie człowieka zgodnie z prawem Bożym, i domaganie się prawa które z człowieczeństwem nie ma nic wspólnego (osoby homo nigdy nie mogły i nie będą mogły mieć dzieci bo to zaprzeczenie ludzkości i człowieczeństwa) dodatkowo potwierdziłeś fakt że przeszkadzają Ci geje w kościele. Jeśli chodzisz do Kościoła dla ludzi i parzysz na ludzi i ich oceniasz. To znaczy że nie skupiasz się na istocie Mszy Świętej w której chodzi o Cud przemiany. Tym samym pisząc rzucasz kamień w tego geja Księdzu który się pogubił. Ja idąc wierzę w Chrystusa i akurat tu jeśli ksiądz się pogubił może być mi przykro lecz ja jeśli jestem w stanie łaski uświęcającej nie przeszkadza mi to i nie potępiam tego. Więc jeszcze raz zastanów się bo coś tu jest nie spójne. Jesteś po stronie człowieka? Boga? Czy Zła? Jak powstało Twoje życie z mężczyzny i Kobiety?

do Rycerza (2020-02-11 13:42:41)

Idac Twoim tokiem rozumowania, to przed przystapieniem do Komunii świetej mam mieć 100% pewność, że ksiądz jej udzielający nie jest gejem albo co gorsza pedofilem ..... bo inaczej będę wyznawcą szatana. Jeżeli jesteś obserwatorem współczesnego świata to pewno nie obcy jest Ci poniższy fragment reportażu:
"W czasie rozmowy z dziennikarzami na zakończenie podróży do Gruzji i Azerbejdżanu papież podkreślił, odnosząc się do osób homoseksualnych, że należy towarzyszyć im „tak, jak czynił to Jezus”. – Kiedy taka osoba przybędzie do Jezusa, Jezus na pewno nie powie: idź sobie, bo jesteś homoseksualistą – powiedział Franciszek."

(2020-02-11 12:55:01)

Nawiązując do Bogdana, albo się jest księdzem katolikiem ,albo pedałem pedofilem molestującym dzieci. Zamiatanie tego pod dywan odrzuca ludzi od Kościoła.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Wskazówki przy zakupie pralki

Chcesz kupić pralkę i nie wiesz, na jakie parametry zwrócić szczególną...

Inwestycje w drogi wojewódzkie w powiecie biłgorajskim. Będzie remont odcinka Tarnogród - Obsza (AUDIO)

Dziś w Tarnogrodzie odbyła się konferencja prasowa z udziałem...

77. rocznica pacyfikacji Łukowej (FOTO, AUDIO)

W pierwszą niedzielę lipca mieszkańcy Łukowej wspominają wysiedlenie...

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących - szkoła z przyszłością

W skład Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Ogłoszenia