Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

VII Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Jednostek OSP KSRG (WYNIKI)

Dodał: red Data: 2018-03-20 12:25:58 (czytane: 731)

7 drużyn zagrało na VII Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Jednostek OSP KSRG Powiatu Biłgorajskiego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Biłgoraju. Turniej odbył się w minioną niedzielę w hali sportowej SZS we Frampolu.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajOrganizatorami Turnieju byli Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Biłgoraju, Burmistrz Frampola, OSP KSRG Frampol, Komendant Powiatowy PSP w Biłgoraju. W tym roku do sportowych zmagań przystąpiło siedem drużyn z całego powiatu: OSP Frampol, OSP Smólsko, OSP Łukowa, OSP Lipiny Dolne, OSP Potok Górny, OSP Babice, OSP Turobin.

turniej_pilki_noznej_osp.jpg

Po zaciętych zmaganiach turnieju zwycięzcami zostali:
I miejsce druhowie z OSP Lipiny Dolne;
II miejsce strażacy z OSP Babice;
III miejsce jednostka z OSP Frampol;
IV miejsce jednostka z OSP Potok Górny.

Reklama.

Wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy Turnieju, królem strzelców został Adam Maciejewski z OSP Frampol (5 strzelonych bramek), tytuł najlepszego bramkarza przypadł Kamilowi Mazurkowi z OSP Babice, a tytuł najlepszego zawodnika Rafałowi Szabatowi z OSP Lipiny Dolne.

-Pragnę serdecznie podziękować Burmistrzowi Frampola i jednostce OSP KSRG Frampol, za dobrą współpracę i zaangażowanie w realizację całego przedsięwzięcia. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację Turnieju, drużynom i publiczności – mówi Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Biłgoraju st. bryg. w st. spocz. Mieczysław Skura.

Podczas uroczystego zakończenia Turnieju zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.

/red./

Tagi: piłka nożna   turniej piłki nożnej halowej   jednostki osp ksrg   gmina frampol

Zobacz także

Tutaj czyń dobro...

Dodane: 2018-04-20 09:56 - Komentarze  (2)  czytane (167)

TAGI: 1%, zostaw swój 1%, fundacja fundusz lokalny ziemi biłgorajskiej, oragnizacje pozarządowe biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.198.164.83

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Zdzisław Żołopa sędziuje najleszym w Europie

97. Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów odbywają się w dniach od 26 marca do 1 kwietnia 2018 w Bukareszcie (Rumunia). Są to równocześnie 31. Mistrzostwa Europy Kobiet w podnoszeniu ciężarów. Sędziuje na nich biłgorajanin, prezes LKS "ZNICZ" Biłgoraj Zdzisław Żołopa. więcej»

Bal sportowca 2018 (FOTO)

10 lutego br. już po raz XVIII odbył się - zorganizowany przez biłgorajskie środowisko sportowe - bal sportowca. Gala Mistrzów Sportu zgromadziła w jednym z lokali w Biłgoraju sportowców, trenerów i działaczy sportowych. Była to okazja do podsumowania 2017 roku w sporcie oraz do wyróżnienia sportowców i osób wspierających sport. więcej»

Ogłoszenia