Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

VII Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Jednostek OSP KSRG (WYNIKI)

Dodał: red Data: 2018-03-20 12:25:58 (czytane: 1024)

7 drużyn zagrało na VII Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Jednostek OSP KSRG Powiatu Biłgorajskiego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Biłgoraju. Turniej odbył się w minioną niedzielę w hali sportowej SZS we Frampolu.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolOrganizatorami Turnieju byli Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Biłgoraju, Burmistrz Frampola, OSP KSRG Frampol, Komendant Powiatowy PSP w Biłgoraju. W tym roku do sportowych zmagań przystąpiło siedem drużyn z całego powiatu: OSP Frampol, OSP Smólsko, OSP Łukowa, OSP Lipiny Dolne, OSP Potok Górny, OSP Babice, OSP Turobin.

turniej_pilki_noznej_osp.jpg

Po zaciętych zmaganiach turnieju zwycięzcami zostali:
I miejsce druhowie z OSP Lipiny Dolne;
II miejsce strażacy z OSP Babice;
III miejsce jednostka z OSP Frampol;
IV miejsce jednostka z OSP Potok Górny.

Reklama.

Wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy Turnieju, królem strzelców został Adam Maciejewski z OSP Frampol (5 strzelonych bramek), tytuł najlepszego bramkarza przypadł Kamilowi Mazurkowi z OSP Babice, a tytuł najlepszego zawodnika Rafałowi Szabatowi z OSP Lipiny Dolne.

-Pragnę serdecznie podziękować Burmistrzowi Frampola i jednostce OSP KSRG Frampol, za dobrą współpracę i zaangażowanie w realizację całego przedsięwzięcia. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację Turnieju, drużynom i publiczności – mówi Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Biłgoraju st. bryg. w st. spocz. Mieczysław Skura.

Podczas uroczystego zakończenia Turnieju zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.

/red./

Tagi: piłka nożna   turniej piłki nożnej halowej   jednostki osp ksrg   gmina frampol

Zobacz także

Turniej o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj (FOTO, WYNIKI)

Dodane: 2018-07-16 13:03 - Komentarze  (0)  czytane (731)

TAGI: turniej piłki nożnej, drużyny niezrzeszone, o puchra wójta gminy biłgoraj, sport biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.198.170.159

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Zdzisław Żołopa sędziuje najleszym w Europie

97. Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów odbywają się w dniach od 26 marca do 1 kwietnia 2018 w Bukareszcie (Rumunia). Są to równocześnie 31. Mistrzostwa Europy Kobiet w podnoszeniu ciężarów. Sędziuje na nich biłgorajanin, prezes LKS "ZNICZ" Biłgoraj Zdzisław Żołopa. więcej»

Strefa kibica była, ale tylko przez chwilę (AUDIO, AKTUALIZACJA)

Fifa World Cup Russia 2018. Oficjalna Strefa Kibica w Biłgoraju! - wygląda na to, że była tylko przez jeden dzień, 19 czerwca br., w dniu pierwszego meczu Polaków na mundialu. Zainteresowania dużego nią nie było, może to ze względu na opłatę wejściową. Inicjator wspólnego kibicowania poprosił o pomoc Radę Miasta... więcej»

Ogłoszenia