Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Utrudnienia w związku z biegiem ulicznym

Dodał: red Data: 2018-10-07 07:32:14 (czytane: 1528)

W związku z organizacją 7 października XXX Jubileuszowego Biegu Ulicznego „10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej” prosimy o zapoznanie się z informacją o utrudnieniach w ruchu ulicznym. Start do biegu nastąpi o godz. 12:30 na stadionie OSiR.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolReklama.

policja_bilgoraj__4_.JPGPrzebieg 10-kilometrowej trasy jest następujący:   
Stadion OSiR (Start) – ulice: Stadionowa - Lubelska - Bagienna - Obwodnica Północna - Moniuszki - Romanowskiego - zalew Bojary - Radzięcka - Moniuszki oraz miejscowości Gromada - Majdan Gromadzki i Nadrzecze (meta przy Zajeździe Nadrzecze). Na mecie pierwsi zawodnicy spodziewani są około godz. 13:00.

Plan zabezpieczenia trasy przewiduje wstrzymanie ruchu ulicznego na  ul. Lubelskiej (od skrzyżowania z ul. Stadionową do skrzyżowania z ul. Bagienną (w godz: 12:30 - 12:40) oraz na ul. Radzięckiej (w godz.: 12:40 - 13:00).

Od godziny 10:45 na stadionie OSiR odbywać się będą też biegi dla dzieci i młodzieży.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na odcinkach ulic objętych biegiem - ograniczanie prędkości jazdy oraz bezwzględne stosowanie się do czasowej organizacji ruchu oraz poleceń wydawanych przez służby porządkowe zabezpieczające trasę.

/red./

Tagi: utrudnienia na ulicach biłgoraj   biłgoraj   bieg uliczny   10-tka po ziemi biłgorajskiej

Zobacz także

Złota drużyna Football Academy Biłgoraj

Dodane: 2019-06-25 09:17 - Komentarze  (0)  czytane (481)

TAGI: piłka nożna, turniej, bilgoraj, football academyKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.212.243.191

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Będzie "Gala Mistrzów Sportu Ziemi Biłgorajskiej"

Po honorowym patronatem i przy wsparciu Starosty Biłgorajskiego, w Nadrzeczu k/Biłgoraja odbędzie się "Gala Mistrzów Sportu Ziemi Biłgorajskiej". Jej inicjatorami i współorganizatorami są Ludowy Klub Sportowy "ZNICZ" Biłgoraj wraz ze Społeczną Kapitułą Sportu Biłgorajskiego. To kontynuacja słynnych balów sportowca, które mają w Mieście długą historię. więcej»

Ogłoszenia