Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Weselnik > Fotografowanie i Wideofilmowanie

Fotografowanie i filmowanie to pasja, dzięki którym zatrzymuję w kadrze nastrój ulotnych chwil. Oferuję wykonanie fotoreportażu i filmu ślubnego - fotocast. Dysponuje także fotobudką, która zapewni gościom świetną zabawę.

fotobudka.jpg

Wykonuję zdjęcia reportażowe:

- z uroczystości ślubnych zarówno w kościele jak i na przyjęciu,

- w plenerze,

- w studio.

fotomikado_na_glowna__4_.JPG


Pracuję na dwóch profesjonalnych korpusach Nikona oraz obiektywach wysokiej jakości. Oferuję estetyczne fotografie na wysokim poziomie jakościowym.

fotomikado_na_glowna__5_.JPG


Fotografia ślubna to malowanie światłem najpiękniejszych chwil z Państwa życia.
Jako fotograf ślubny bardzo cenię możliwość uczestniczenia w tych niezwykłych wydarzeniach i zatrzymywania ich w kadrze. Fotoreportaże ze ślubów wykonuję od 20 lat. Staram się dokładnie zapoznać z Państwa oczekiwaniami i marzeniami. Chętnie służę radą, proponuję ciekawe rozwiązania.

fotomikado_na_glowna__1_.JPG


Profesjonalny fotograf weselny nie może pozostawać w centrum uwagi. Powinien pracować dyskretnie, zatrzymując w kadrze ulotne chwile. Dzięki obróbce cyfrowej przygoda z fotografią jest jeszcze bardziej inspirująca i kreatywna. Umiejętne wykorzystanie retuszu, fotomontażu sprawiają, że Państwa zdjęcia stają się niejednokrotnie magiczne. Najlepiej ocenią to Państwo sami. Sprawdźcie nas na www.fotomikado.plFormularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 81261Data ostatniej weryfikacji: 2021-12-01

Kategorie