Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Umowa o współpracy pomiędzy ZSZiO w Biłgoraju a PWSZ im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Dodał: red Data: 2017-12-11 10:41:12 (czytane: 660)

W grudniu br. zawarta została umowa o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Umowę podpisali rektor PWSZ dr hab. Andrzej Samborski i dyrektor ZSZiO w Biłgoraju dr Adam Balicki.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajReklama.

Na podstawie umowy strony zobowiązały do wspólnej realizacji zadań w zakresie między innymi wspólnych programów badawczych, dydaktycznych, kulturalnych i popularyzatorskich; wymiany informacji, materiałów oraz publikacji; organizacji praktyk zawodowych; udziału uczniów w zajęciach organizowanych na Uczelni; udziału nauczycieli w konsultacjach metodycznych; wspólnych przedsięwzięciach promocyjnych, imprezach, akcjach oraz uroczystościach.

umowa_partnerska.JPG

Uczniowie i nauczyciele ZSZiO będą mieli możliwość nieodpłatnego korzystania ze zbiorów pracowni oraz zasobów bibliotecznych Uczelni. Podczas spotkania omówione zostały zasady współpracy między innymi dotyczącej udziału uczniów Technikum Obsługi Turystycznej ZSZiO w targach turystycznych w Berlinie, współpracy z redakcją wydawanego w PWSZ czasopisma "Skafander", jak również wizyt uczniów szkoły w PWSZ oraz zajęć prowadzonych przez pracowników PWSZ w szkole.

/red./

Tagi: umowa współpracy   zszio biłgoraj   pwsz w zamościu   oświata biłgoraj

Zobacz także

Podsumowanie studenckiego pleneru i warsztatów w Józefowie (FOTO)

Dodane: 2018-07-20 13:45 - Komentarze  (0)  czytane (484)

TAGI: plener artystyczny w józefowie, umcs lublin, wydział artystyczny umca, współpraca gminy jóżefów z umcsKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.92.170.149

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

'Wiosna młodych artystów', czyli jubileusz w MDK (FOTO)

Pracownia plastyczna prowadzona przez Irenę Oręziak - Kupczak obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia swej działalności. Z tej okazji 11 marca br. w MDK odbyły się jubileuszowe uroczystości. W programie znalazła się prezentacja prac plastycznych, występy artystyczne oraz aukcje obrazów. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia