Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Udany start biłgorajskich karateków na Litwie

Dodał: red Data: 2018-03-22 11:16:12 (czytane: 1576)

W marcu 2018 roku w Trokach k/Wilna odbył się XVII Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego Dzieci i Młodzieży Winter Cup 2018. W zawodach uczestniczyli karatecy z Polski, Litwy i Łotwy. Były to pierwsze zawody rozpoczynające sezon startowy w tym roku.Reprezentanci Biłgorajskiego Klubu Karate Tradycyjnego odnieśli znaczące sukcesy Katarzyna Pawęska I miejsce w kata drużynowym, II miejsce w kumite indywidualnym, III miejsce w kata indywidualnym; Weronika Pluta I miejsce w kata indywidualnym, II miejsce w kata drużynowym; Michał Kleban I miejsce w kata drużynowym, II miejsce w kata indywidualnym; Sonia Łukaszczyk II miejsce w kata indywidualnym, III miejsce w kumite indywidualnym.

winter_cup_2018_karate.jpg

Udział w tym turnieju to wieloletnia tradycja zapoczątkowana przez nasz klub w 2004 roku i jest nierozłącznym elementem przygotowań do startu w kolejnych zawodach. Wyjątkową atrakcją wyjazdu było zwiedzanie Wilna, pobyt na „Kaziukach” wileńskich oraz degustacja tradycyjnej kuchni litewskiej.

/Piotr Łukaszczyk/

Reklama.

Tagi: biłgoraj karate   międzynarodowy turniej karate tradycyjnego   winter cup 2018   sport biłgoraj

Zobacz także

XVIII Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie

Dodane: 2019-03-15 16:47 - Komentarze  (0)  czytane (864)

TAGI: mistrzostwa nadleśnictw, biłgoraj, zsl w biłgoraju, piłka siatkowaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.207.146.166

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Co dalej z biłgorajskim sportem? (FOTO)

Na to pytanie próbowano odpowiedzieć podczas spotkania, które z inicjatywy władz Biłgoraja odbyło się dziś przed południem w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Obok Burmistrza Janusza Rosłana, Wiceburmistrza Jarosława Bondyry i inspektor ds. społecznych i kultury fizycznej Lidii Marczak - Milewskiej dyrektorzy szkół i przedstawiciele klubów sportowych. więcej»

Ogłoszenia