Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

'Uczone białogłowy' ponownie na deskach BCK (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-12-03 19:20:21 (czytane: 1846)

Po kilku miesiącach od premiery, na scenę Biłgorajskiego Centrum Kultury, wróciła komedia Moliera „Uczone białogłowy” w wykonaniu aktorów - amatorów Teatru Poezji i Piosenki BCK i reżyserii Maryli Olejko. Spektak odbył się 3 grudnia br., ponowna prezentacja już 10 grudnia.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajŻona zamożnego mieszczanina, jego siostra i starsza córka hołdują modzie, która zapanowała w eleganckich sferach i każe uprawiać kult nauki i poezji - nie tylko paniom na salonach, lecz również osobom mizerniejszego stanu. Poczciwy mieszczanin, mobilizowany przez brata, zbiera właśnie całą swą odwagę, by powiedzieć żonie, komu postanowił oddać rękę młodszej córki.

uczone_bialoglowy_bck.JPG

Szczery i uczciwy, nie znoszący uczoności na pokaz, jego wybranek kocha z wzajemnością młodszą córkę - ku zazdrości starszej, która wcześniej wzgardziła jego uczuciem uznając, iż miłość jest warta jedynie litości. Władcza, nie znosząca sprzeciwu pani domu zaś na zięcia wybrała swojego ulubieńca - pseudoliterata, bawidamka i oszusta. Zaczyna się walka, kto ma w domu większą władzę.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 68

Tagi: uczone białogłowy   scena amatora bck   bck biłgoraj   teatr biłgoraj

Zobacz także

Wspólny koncert pieśni żołnierskich (FOTO, VIDEO)

Dodane: 2018-08-15 19:56 - Komentarze  (3)  czytane (767)

TAGI: wspólne śpiewanie pieśniotycznyi żołnierskich, zespoły senioralne, koncert patriotyczny, święto wojska polskiego biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.196.5.6

Krystyna Kufera (2017-12-06 23:33:43)

Bardzo piękna komedia, warto było się wybrać. Aktorzy grają swoje role, prawie jak profesjonaliści, podziwiam ich. Po prostu brakuje słów, jak zdolni i utalentowani są nasi mieszkańcy. Nasi mieszkańcy powinni być wdzięczni, że mogą od czasu do czasu wyjść ze swoich domów, oderwać się od codziennych problemów i posłuchać muzyki. Zobaczyć piękne sztuki teatralne itd. Te osoby biorące udział w przedstawieniach, czy zespoły grające na scenie przygotowują się długo, aby wystąpić dla Was. Niestety wiele z was potem opisują negatywnie i poniżają te występujące osoby. Przykre to bardzo że żyjemy moi drodzy wśród takiej zazdrości, złośliwości i nienawiści ludzkiej. To nie świadczy dobrze o takich osobach szkalujących swoich mieszkańców. Godniej by było pomyśleć sobie tylko a nie pisać, wiele osób wie kto to pisze złośliwie o zespołach i powiem tyle--Nie pasuje takie zachowanie do tych osób. Szacunek dla innych wynosimy z domu rodzinnego, niestety. Przykre to, ale nie warto moi drodzy się obrażać, bo takie osoby piszą dlatego negatywnie o waszych występach drodzy wykonawcy z zazdrości że sami nie mogą stanąć na waszym miejscu. Dorośli ludzie piszą, to przykre że mamy obok siebie w Biłgoraju takie osoby. Rozmawiają a potem, negatywnie opisują wykonawców.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY

ul Dąbrowskiego 6B, 23-400 Biłgoraj

Restauracja Prestiż - wesela, komunie, bankiety, przyjęcia okolicznościowe

ul. Janowska 43, 23-450 Goraj

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy

BIŁGORAJ: Kabaret JURKI w Biłgoraju

Polecamy

Biłgoraj. 98 rocznica 'Cudu nad Wisłą' i Święto Wojska Polskiego (FOTO, AUDIO)

W Biłgoraju odbyły się powiatowe uroczystości związane ze Świętem...

Pomoc dla rolników w tym producentów tytoniu

Jest projekt rozporządzenia Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie...

'Odpust strażacki' ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego w Osuchach (FOTO)

Tradycyjnie już w połowie sierpnia, przy okazji wspomnienia w Kościele...

Tytoniaki 2018 - gwiazdy wieczoru Ostrowska, Bednarek i Martyniuk (FOTO, VIDEO)

W Gminie Łukowa zakończyły się Tytoniaki, czyli Centralne Obchody...

100-lecie niepodległości i św. Maria Magdalena (FOTO)

W Biłgoraju trwają uroczystości ku czci świętej Marii Magdaleny...

Powołano 74 nowych lektorów (FOTO)

O byciu lektorem świadczy nie tylko ten strój, ale świadczy sposób...

Ogłoszenia