Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Uczniowie ZSZiO na praktykach w Jastrzębiej Górze

Dodał: red Data: 2018-09-17 09:19:55 (czytane: 1291)

Technikum w ZSZiO w Biłgoraju kształci młodzież w wielu zawodach. Wszyscy mają możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych na praktykach organizowanych w różnych ośrodkach i miejscach, w zależności od tego, w jakim zawodzie się kształcą. Praktyki odbywają się nie tylko w czasie roku szkolnego ale i podczas wakacji.Z tej możliwości skorzystała 5-osobowa grupa uczniów klas technikum gastronomicznego i kelnerskiego. Podczas wakacji wyjechali do nadmorskiego Ośrodka Wypoczynkowego „Feniks” w Jastrzębiej Górze, gdzie oprócz wykonywania czynności zawodowych związanych z przygotowywaniem potraw i napojów, doskonalili znajomość języka obcego, podczas obsługi kelnerskiej gości z zagranicy.

praktyki_zszio.jpg

W czasie wolnym od praktyk wypoczywali nad morzem i zwiedzali. Obecnie na praktykach przebywa kolejna grupa uczniów, którzy także chwalą sobie współpracę z ośrodkiem „Feniks”. O innych praktykach uczniów Technikum ZSZiO będziemy pisać w kolejnych artykułach.

/red./

Reklama.

Tagi: praktyki   zszio biłgoraj   oświata biłgoraj   kształcenie zawodowe biłgoraj

Zobacz także

Uczniowie "Budowlanki" na Konferencji Naukowo - Szkoleniowej pn. „Kosmetologia holistyczna”

Dodane: 2019-12-09 16:10 - Komentarze  (0)  czytane (107)

TAGI: zsbio w biłgoraju, uniwersytet medyczny w lublinie, oświata biłgoraj, budowlanka biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.214.184.124

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia