Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Uczennice ZSZiO na olimpiadzie w Łodzi

Dodał: red Data: 2019-01-11 14:42:37 (czytane: 1199)

W styczniu br. dwie uczennice Technikum Przemysłu Mody z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju wzięły udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży w Łodzi.Reklama.

W olimpiadzie uczestniczyło 49 uczniów ze szkół całej Polski - Łodzi, Warszawy, Radomia, Białegostoku, Bydgoszczy, Gorzowa Wielkopolskiego i Lublina. Do etapu centralnego, który odbędzie się w marcu, zakwalifikowała się Łucja Pituch z klasy III Technikum.

metr_krawiecki.jpg

VI edycję Olimpiady zorganizował Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej. Warto przypomnieć, że uczelnia ta objęła patronatem klasy Technikum Przemysłu Mody, dlatego też uczennice mogły zwiedzić laboratoria odzieżownictwa, metrologii i dziewiarstwa oraz zapoznać się z ofertą wydziału.

/red./
Foto: pixabay.com

Tagi: zszio biłgoraj   oświata biłgoraj   olimpiada odzieżowa   technikum przemysłu mody

Zobacz także

Spotkanie z harcerzami pod hasłem "narkotyki i dopalacze zabijają!"

Dodane: 2019-07-21 21:13 - Komentarze  (0)  czytane (166)

TAGI: harcerze, policja, narkotyki, spotkanie profilaktyczneKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.232.99.123

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia