Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ubezpieczenie turystyczne na ferie zimowe – dlaczego warto?

Dodał: red Data: 2021-01-21 13:16:46 (czytane: 1435)

W okresie ferii zimowych wiele rodzin decyduje się na zimowe wyjazdy w góry, aby spędzić ten czas jak najbardziej aktywnie: czy to na chodzeniu po szklakach, czy uprawianiu ulubionych sportów. W obu przypadkach warto zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia turystycznego. Wyjaśniamy, dlaczego jest takie istotne.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajReklama.

Moje dziecko ma ubezpieczenie szkolne - czy polisa turystyczna ma sens?
Zdecydowana większość dzieci i młodzieży korzysta z grupowego ubezpieczenia szkolnego. To polisa, która zwykle chroni wyłącznie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Co więcej, polisa szkolna może obowiązywać tylko na terenie szkoły. Przede wszystkim jednak wysokość opłacanej składki jest zwykle bardzo niska, co przekłada się na niewielką sumę ubezpieczenia - a tym samym niezadowalające odszkodowanie w razie wypadku.

Z kolei polisa turystyczna daje możliwość indywidualnego ubezpieczenia, a więc samodzielnego decydowania o jego sumie i zakresie. Tym samym ochrona może dotyczyć nie tylko NNW, ale także kosztów leczenia (szczególnie istotnych w przypadku wyjazdów zagranicznych), OC (przydatnego w przypadku uszkodzenia np. wypożyczonych nart lub mienia hotelowego) czy ubezpieczenia bagażu, w tym własnego sprzętu sportowego.

ubezpieczenie_podroz.jpg

Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie turystyczne?
Polisa turystyczna daje więc znacznie większą ochronę od standardowego ubezpieczenia szkolnego. Na rynku dostępnych jest jednak bardzo wiele jej ofert – a to wiąże się z często dużymi różnicami dotyczącymi i zakresu ubezpieczenia, i wysokości składki. Jak spośród nich wszystkich wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę? Wystarczy skorzystanie z internetowej, darmowej porównywarki polis - np. na stronie https://ubezpieczenieturysty.pl/. Jej działanie jest analogiczne do popularnych kalkulatorów AC i OC komunikacyjnego – na podstawie wypełnionego formularza generuje listę ofert wraz z ich ceną. Dzięki temu użytkownik w kilka minut może wyłonić najtańszą polisę z zakresem ubezpieczenia, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Już dzisiaj porównaj obecne ubezpieczenie swojego dziecka z polisą turystyczną i przygotuj je na bezpieczny wyjazd!

*Artykuł sponsorowany

Tagi: ubezpieczenie podróżne   ferie zimowe   ubezpieczenie turystyczne   biłgoraj

Zobacz także

Zmarła Stanisława Dzikoń

Dodane: 2021-01-20 19:21 - Komentarze  (8)  czytane (5049)

TAGI: stanisława dzikoń, pttk biłgoraj, rajdy rowerowe, zmarła stanisława dzikońKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.228.250

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Hotele i pensjonaty

więcej

Biura podróży

Podróże

Roztocze - tutaj naturalnie wypoczywam

29 grudnia br. odbyła się wideokonferencja, w której wzięli udział wicemarszałek Michał Mulawa, prezes Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Paweł Wójcik oraz dyrektor Dorota Lachowska. Podczas spotkania zostały przedstawione efekty realizowanego projektu „Roztocze - tutaj naturalnie odpoczywam" oraz oficjalne ogłoszona lista certyfikowanych Miejsc Marki Roztocze. więcej»

Zmarła Stanisława Dzikoń

Dziś, po ciężkiej chorobie zmarła Stanisława Dzikoń, zasłużony działacz biłgorajskiego Oddziału PTTK, propagator historii i kultury Ziemi Biłgorajskiej, pracownik i współtwórca Punktu Informacji Turystycznej w Biłgoraju. Miłośniczka turystyki. Miała 61 lat. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Będą u nas dwa punkty organizacji Punktów Szczepień Powszechnych (VIDEO)

Na finiszu są przygotowania by w powiecie biłgorajskim otworzyć...

Kolejne samorządy z naszego regionu z dofinansowaniem na instalacje fotowoltaiczne i projekty związane z OZE

Kolejne cztery samorządy powiatu biłgorajskiego otrzymały wsparcie...

GOK w Łukowej pozyskał środki na remont cmentarza w Osuchach

Ponad 178 tys. zł pozyskała dyrekcja i pracownicy GOK w Łukowej...

Refleksja po przeczytaniu listu otwartego Pani poseł Beaty Strzałki i radnych PiS

Już prawie dwa tygodnie po Wielkim Czwartku, a ja wciąż myślę...

Naczynie Chimu, czyli zabytek z Peru znaleziony na podbiłgorajskiej wsi

Kilka miesięcy temu do Muzeum Ziemi Biłgorajskiej zostało przekazane...

Wysokie kompetencje pewna przyszłość zawodowa uczniów szkół średnich powiatu biłgorajskiego (FOTO, VIDEO)

Samorząd powiatowy, wspólnie ze szkołami średnimi dla których...

Ogłoszenia