Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ubezpieczanie OC/AC - jak wybrać najlepszą ofertę?

Dodał: red Data: 2020-10-23 14:06:44 (czytane: 616)

Dla wielu kierowców ubezpieczenia OC i AC to spory wydatek. Pierwsza z polis jest jednak obowiązkowa, a druga stanowi rozsądną decyzję dla właściciela względnie nowego i wartościowego samochodu.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajNa szczęście istnieją wskazówki, dzięki którym możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniach. W jaki sposób wybrać najlepszą ofertę?

Automatyczne przedłużenie umowy - niekoniecznie najlepszy wybór

Przede wszystkim warto wiedzieć, że ubezpieczenie OC zawierane na rok zostanie automatycznie przedłużone, jeżeli ubezpieczony najpóźniej dzień przed końcem umowy nie poinformuje o rezygnacji towarzystwa ubezpieczeniowego. Przed przedłużeniem umowy najlepiej zapoznać się z innymi ofertami, które mogą okazać się korzystniejsze zarówno pod względem ceny, jak i zakresu ubezpieczenia w przypadku polisy Autocasco.

Promocje i zniżki
Ubezpieczyciele, walcząc o klientów, chętnie stosują promocje cenowe. Rabatów można poszukać także w inny sposób - na przykład w swoim banku, który być może współpracuje z jednym z ubezpieczycieli. Często oszczędności przynosi wyrażenie zgody na subskrybowanie newslettera. Poza tym, ubezpieczenia komunikacyjne są tańsze, jeżeli zostaną opłacone jednorazowo, a nie w ratach.

Agenci ubezpieczeniowi
Polis komunikacyjnych nie warto kupować bezpośrednio u ubezpieczyciela. Znacznie lepiej skorzystać z oferty agentów ubezpieczeniowych, ponieważ w ten sposób można w krótkim czasie zapoznać się z wieloma ofertami różniącymi się ceną i zakresem ubezpieczenia. Skorzystanie z pomocy pośrednika stanowi więc sporą oszczędność czasu.

ubezpieczenia_samochod.jpg

Rankingi ubezpieczeniowe
Jednak w XXI wieku ubezpieczenia komunikacyjne można kupować również przez internet, co jest jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem. Z pomocą przychodzą rankingi ubezpieczeniowe, które zawierają oferty wybranych towarzystw. Wśród nich często znajdują się promocje cenowe i gratisy. Warto jednak zwracać uwagę przede wszystkim na te rankingi, które zostały przygotowane przez ekspertów z branży. Wadą tego typu zestawień jest jednak fakt, że szybko tracą na aktualności, ponieważ najczęściej przygotowuje się je razy w miesiącu. Z kolei oferty ubezpieczycieli dynamicznie się zmieniają.

Internetowe kalkulatory ubezpieczeniowe

Pod tym względem znacznie lepiej działają internetowe kalkulatory ubezpieczeniowe, na przykład popularny KioskPolis.pl (https://kioskpolis.pl/). Na czym polegają zalety tego rozwiązania? Klient może w jednym miejscu porównać oferty wiodących towarzystw ubezpieczeniowych działających w Polsce. Dzięki porównywarce łatwo zauważyć, jak bardzo różnią się one ceną i zakresem ubezpieczenia. Filtry i możliwość bezpośredniego porównania ułatwiają podjęcie decyzji. Wystarczy wypełnić formularz dotyczący auta i jego właściciela, który można znaleźć pod adresem: https://kioskpolis.pl/kalkulator-moto/.

Ubezpieczenia taniej w pakiecie i przez internet
Kalkulator ubezpieczeniowy jest bardzo wygodnym narzędziem również dlatego, że umożliwia finalnie zakup wybranej polisy. To dobry wybór ze względu na fakt, że ubezpieczenia kupowane przez internet są zazwyczaj tańsze. Kierowcy, którzy szukają jednocześnie OC i AC lub ewentualnie dodatkowych ubezpieczeń, powinni kupić je za jednym razem w pakiecie. Mogą wówczas liczyć na bardzo pokaźne zniżki!

*Artykuł sponsorowany

Reklama.

Tagi: ubezpieczenie   oc i ac   ubezpieczenie auta   najlpesze oferty ubezpieczenia

Zobacz także

Poseł z wyborcami spotyka się na targowisku

Dodane: 2020-12-03 11:17 - Komentarze  (12)  czytane (406)

TAGI: poseł beata strzałka, biłgoraj, spotkania z wyborcami, kalendarzeKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.107.166

(2020-10-25 16:50:07)

Conpensa najtaniej resztz z PZU to wyzyskiwacze i 2 razy drożej

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów w Biłgoraju

Dodatkowy zasiłek na opiekę nad dziećmi w listopadzie

Starosta biłgorajski o sytuacji w DPS w Teodorówce

Zakończyła się rewitalizacja Placu Wolności. Tak wygląda inwestycja z lotu ptaka

Uroczystość Wszystkich Świętych

Strajk kobiet. Ulicami Biłgoraja przeszedł protest przeciw orzeczeniu TK

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dane dotyczące koronawirusa na koniec października br.

Najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemicznej, związanej z koronawirusem w województwie lubelskim i na Ziemi Biłgorajskiej. Codziennie...