Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

TYLKO u NAS: Znamy listę kandydatów i wymagania na dyrektora Oddziału ZUS w Biłgoraju

Dodał: red Data: 2016-10-25 08:30:30 (czytane: 5806)

W miniony piątek 21 października br. minął termin składania dokumentów na stanowisko dyrektora ZUS w Biłgoraju. Wszyscy, którzy spełnią wymagania formalne wezmą udział w teście wiedzy o finansach państwa i ubezpieczeniach społecznych. Następnie sprawdzą ich eksperci ds. HR spoza Zakładu, co ma gwarantować obiektywizm konkursu.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajŁączna ocena tych dwóch aspektów pozwoli wyłonić kandydatów na stanowiska dyrektorskie, którzy przejdą ostateczną rozmowę z prezesem ZUS. Objęcie stanowisk w oddziałach planowane jest od 1 grudnia 2016 roku. Niezbędne wymagania formalne określone dla stanowiska pracy to wykształcenie wyższe, 5-letni staż pracy oraz doświadczenie na stanowisku kierowniczym powyżej 3 lat. Pożądane to wykształcenie wyższe magisterskie (prawo, administracja, ubezpieczenia społeczne, ekonomia, zarządzanie), studia podyplomowe (ubezpieczenia społeczne, zarządzanie), minimum 2 lata pracy związanej z zarządzaniem samodzielną jednostką organizacyjną, doświadczenie zawodowe w ubezpieczeniach społecznych i doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.

zus_bilgoraj.JPG


Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy Kierowanie Oddziałem i podległymi jednostkami terenowymi zgodnie z zadaniami statutowymi Zakładu, a w szczególności obejmuje dochodzenia i egzekucji należności Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i Funduszu Alimentacyjnego w likwidacji, ustalania uprawnień do świadczeń z tytułu ubezpieczeń społecznych oraz innych świadczeń zleconych Zakładowi, wypłaty świadczeń z tytułu ubezpieczeń społecznych oraz innych świadczeń zleconych Zakładowi do wypłaty, orzecznictwa lekarskiego na potrzeby ustalenia uprawnień do świadczeń z ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, kontroli płatników składek, realizacji zamówień publicznych w Oddziale, przygotowania sprawozdań i planów finansowych z zakresu działania Oddziału, organizacji procesu orzekania o niezdolności do pracy i prewencji rentowej, Zarządzanie zasobami osobowymi, materialnymi i finansowymi Oddziału i podległych jednostek terenowych, organizacja procesów inwestycyjnych w Oddziale i podległych jednostkach terenowych oraz reprezentowanie Prezesa Zakładu przed sądami powszechnymi oraz przed organami administracji rządowej i samorządowej.

Reklama.

O funkcje dyrektora Oddziału ZUS w Biłgoraju aplikują: Tadeusz Frączek z Huty Podgórnej, Michał Furlepa z Biłgoraja, Henryk Paska z Józefowa i dotychczasowy dyrektor biłgorajskiego ZUS-u Zbigniew Wasąg z Tereszpola - Zaorenda.Zobacz także:

TYLKO u NAS: Zbigniew Wasąg otrzymał odwołanie z funkcji dyrektora ZUS

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: zus biłgoraj   lista kandydatów na dyrektora zus   zakład ubezpieczeń społecznych w biłgoraju   powołanie dyrektora zus biłgoraj

Zobacz także

Absolutoryjna Sesja Rady Miasta Biłgoraj: Emisja NA ŻYWO na bilgoraj.com.pl

Dodane: 2018-04-25 15:17 - Komentarze  (0)  czytane (68)

TAGI: sesja rady maista biłgoraj, absolutorium, bilgoraj.com.pl, transmisja sesji na żywoKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.81.166.196

szzzz (2016-11-15 15:09:01)

Pieczykolana Zbigniewa na dyrektora to porządny człowiek choć suchy z Tereszpol

do feluś hejże (2016-10-29 22:29:35)

Coś się Panu pomieszało, instytucje które reprezentował Pan Wasąg nie mogły paść bo to były instytucje państwowe, zaś Prefabet nie padł, osiągał dobre wyniki i posiadał dobą kondycję gospodarczą lecz został zlikwidowany w wyniku wrogiego przejęcia, niestety rządy PO-PSL ułatwiały takie działania firmom zagranicznym. AWS to nie organizacja społeczna czy partyjna, został utworzony na potrzeby udziału w wyborach, rozdrobnionych partii prawicowych w tamtym czasie PC, ZChN i inne, nikt z działaczy z tamtych lat nie pamięta Pana Wasąga. Jeżeli pisze Pan o apolityczności, to jak pisze "feluś" Pan Wasąg został powołany i przywieziony w teczce, przez postawionego (nie w konkursie) przez PSL działacza partyjnego PSL, żeby było jasne takie było i jest działanie PSL, jakoś Panu to nie przeszkadza. Jeśli chodzi o ukierunkowanie polityczne Pana Wasąga, że AWS itd, proszę przejrzeć uroczystości opłatkowe z wielu poprzednich lat, na opłatkach PSL był zawsze, na opłatkach ugrupowań prawicowych nigdy, to chyba wyjaśnia sprawę. Poza tym, nie należy profanować pisowni polskiej, proponuję przeczytać swój tekst kilka razy i nie obrażać języka polskiego.

Biłgoraj (2016-10-28 21:44:58)

Pan Paska musi wygrać. To on jest najlepszym kandydatem spośród przedstawionych, nie oszukujmy się

(2016-10-28 15:23:49)

feluś hejże, fakty są takie, że dr Wasągowi ( którego niesłusznie krytykujesz) żadna instytucja nie padła, a Pańskiemu kandydatowi i owszem.
Gdzie ta apolityczność , w kampanii były obietnice obietnice, że fachowcy, ludzie kompetetni , doświadczeni będą w cenie, prawdę mówiąc AWS to też były czasy prawicy, o czym należy pamiętać prześwietleając życiorysy kandydatów, d efacto najważniejsza jest wiedza, umiejętność kieropwania zespołami luidzkimi i kultura osobista. Chamskich osób w zachowaniu, nigdzie nie należy obsadzać.

(2016-10-28 15:14:19)

"normalny" - nienormalny, raczej pieniacz

Diva (2016-10-28 12:51:11)

Podobno wyniki testu nie decydują.

Zorro (2016-10-28 11:46:53)

Macie racje musi być nowy dyrektor ZUS. Brawa dla PiS.

feluś (2016-10-28 10:13:30)

Towarzysze, p. H.Paska ma odpowiednie doświadczenie, gdyby nie miał to odrzuciliby jego aplikację z przyczyn formalnych, ale trzeba mieć wiedzę jakie stanowiska pełnione wcześniej kwalifikują jego doświadczenie zawodowe do wymogów konkursowych. A doświadczenie wynika z pracy w Prefabecie przez pewien okres zatrudnienia, nie tylko co ostatnio robił, oraz w Stowarzyszeniu które utworzył UM Józefów, gdzie był V-ce Prezesem. Jeżeli głupol jeden z drugim pisze, że ma obiekcje, to niech się nauczy prawa obowiązującego w RP. Kolokwialne można spytać, jakie doświadczenie ma obecny Dyr. ZUS, dr z mleczarstwa, to chyba tylko po to,ażeby nauczyć przyszłych emerytów jak robić masło, żeby przeżyć na emeryturze. Ciekawe, że nikt nie pisze na jakiej podstawie prawnej został zatrudniony, został przyniesiony w teczce którą zaakceptował ówczesny Dyr ZUS, Towarzysz Derdziuk z PSL, to wielu nie interesuje, a powinno.

do hp (2016-10-27 22:50:25)

minimum 2 lata pracy związanej z zarządzaniem samodzielną jednostką organizacyjną, doświadczenie zawodowe w ubezpieczeniach społecznych i doświadczenie zawodowe w administracji publiczne

pytanie (2016-10-27 22:47:21)

A jakie doświadczenie na kierowniczym stanowisku powyżej 3 lat ma pan paska? To wymóg w konkursie jest

normalny (2016-10-27 22:35:35)

PSL-owski beton nie może przeżyć, że H. Paska ma poparcie wielu komentatorów, chcą go wrobić w likwidację Prefabetu, nawet na sesji betoniarze poruszali to zagadnienie, pomimo, że poruszana była problematyka rolnictwa to powiatowy betoniarz zarzucał, że Paska chciał likwidacji Prefabetu. Tylko nie zauważa, że to Paska z załogą manifestowali w sprawie zamknięcia zakładu, z Burmistrzem dokonywali różnych działań żeby utrzymać zakład również m.in. posłanką Genowefą T. jeździł do W-wy w sprawie utrzymania zakładu, PSLowski V-ce Premier nawet się z nimi nie spotkał, tak działa PSL, to obłuda i członek takiej obłudnej partii ma dalej być Dyr. ZUS. Chodzą różne informacje o tym jak zatrudniano w ZUS. Definitywnie czas na zmianę, jeżeli jest prawdą, że posłowie PiS popieraj PSLowską szujnię, to Kaczyński się o tym dowie. Tylko H.Paska powinien zostać Dyr. ZUS w B-ju.

taka prawda (2016-10-27 20:33:24)

Pan Paska - Krus odetchnie. Zus się załamie, a jeszcze bardziej jak zostanie WUEFISTA MICHAŁEK F.

(2016-10-27 16:34:41)

Nadzieja w tym, że test będzie oceniany sprawiedliwie, a nie partyjniacko.

(2016-10-27 16:31:34)

Wstyd to byle jak wybierać do parlamentu, to jest straszne, gdy takim "sodówka odbija" i bezmyślnie emilinuje się osoby kompetentne na rzecz polityki kolesiów.
Niby za czasów Bieruta.

Spoko (2016-10-27 15:28:31)

Nie denerwujcie się! Henryk Paska i tak ma największą szansę.

do poniżej (2016-10-27 14:59:08)

pieprzysz gościu!

Mieszkaniec (2016-10-27 13:53:33)

Pan Henryk Paska- najlepszy kandydat na Dyrektora. Widać, że dużo czasu poświęca dla ludzi, a nie myśli tylko o sobie jak inni. Powodzenia!

Obywatel do poniżej (2016-10-27 12:23:16)

Człowieku jak ci nie wstyd tak pisać. Kompromitacja byłaby jakby PiS zostawił człowieka który został dyrektorem za PO i PSL. Zmiany są potrzebne i każdy o tym dobrze wie. ZUS zmienić i reformować.

(2016-10-27 10:53:51)

komentator "społeczeństwo" , n ie ma prawa wypowiada ć się za 70 % wybiorców. Władza nie po to jest, żeby mądrzejszych zastępować gorszymi. Kompromiatacja będzie jeśli ze wszech miar kompetenty dotychczasowy dyrektor ,na tym stanowisku zostanie zastąpiony niedopowiednią osobą.

(2016-10-27 10:45:39)

Ważne kto jakim jest człowiekiem, co sobą reprezentuje, a nie kolesiostwo partyjne, Od kiedy to p. Wasąg jest w PSL, dawniej był powiązany z AWS. On najlepiej spełnia wymagane kryteria.Ciekawe co tam dzieje się z Prefabetem , co z dochodzeniem w sprawie kandydata dawniej zasłużonego w PO,a obcych spoza naszego terenu n ie potrzebujemy na tym stanowisku.

ccc (2016-10-27 00:08:55)

W ostatnim akapicie powinno się jeszcze podać przynależność partyjną, aby było wszystko jasne.

(2016-10-26 23:36:00)

Prokuratura za tydzień umorzy i Furlepa wygra. Kto chce się założyć? .A Paske zablokują za powiązania

Mieszkaniec (2016-10-26 22:42:27)

Znajomi mi przekazywali, że nie w takim celu glosowali na PIS aby pozostawiać stary układ jak np. pan Wasąg promowany przez PO-PSL. Dobrze że będą zmiany i nowy Dyrektor!!!

Miejscowy (2016-10-26 22:10:07)

Społeczeństwo pokazało w wyborach kto powinien 'Rządzić' naszym krajem, ciągle przekręty, afery za poprzedniej koalicji PO- PSL. Obecnie oczekujecie aby pozostawiać ludzi protegowanych z poprzedniego układu np. jak pan Wasąg. Społeczeństwo oczekuje zmian.

Fred (2016-10-26 22:02:58)

Chałturnicy z PSL nie mogą przeżyć, że ich idol od mleczarstwa może stracić posadę w ZUS, już dostatecznie dużo zatrudnił "zielonych ludzików" najwyższy czas pozamiatać po tym działaczu PSL, obecnie potrzebne są zmiany w działaniu ZUS, a ten gostek do przeprowadzenia tych zmian się nie nadaje, potrzeba osoby z innym spojrzeniem na zarządzanie ubezpieczeniem społecznym, jedynym kandydatem który posiada stosowne przygotowanie zawodowe w tym zakresie jest Pan Henryk Paska, to jemu ZUS powinien powierzyć funkcję Dyrektora Oddziału.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Spotkanie z wiceministrem sprawiedliwości (FOTO, VIDEO)

Mieszkańcy Powiatu Biłgorajskiego spotkali się z wiceministrem sprawiedliwości. W Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju na konferencji z Michałem Wójcikiem zgromadziło się kilkadziesiąt osób. Rozmawiano o reformie wymiar sprawiedliwości w Polsce. Spotkanie zorganizowało biuro poselskie poseł Agaty Borowiec. więcej»

Konkursy

BIŁGORAJ: Kabaret JURKI w Biłgoraju

bilgoraj.com.pl poleca

O co chodzi w obróbce CNC?

Produkcja elementów na skalę masową, była kiedyś niemożliwa ze względu...

Przysięga żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej w Biłgoraju (FOTO, VIDEO)

54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złożyło dziś uroczystą...

Inspiracja ku pełni życia

Dobry Pasterz wie, czego potrzebują jego owce. Jezus ceni każdego...

5. urodziny 'Pokoleń' (FOTO, VIDEO)

Specjalnym koncertem jubileuszowym opartym na polskich tańcach...

Elżbieta Rafalska w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska...

Klasa o profilu wielozawodowym pod patronatem Black Red White

W ZSZiO w Biłgoraju powstanie pierwsza klasa o profilu wielozawodowym,...

Ogłoszenia