Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

TYLKO u NAS: Wojciech Gleń kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na Burmistrza Biłgoraja

Dodał: red Data: 2018-09-11 12:43:13 (czytane: 15572)

Z naszych informacji wynika, że Wojciech Gleń, biłgorajski przedsiębiorca jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na Burmistrza Miasta. Jego kandydaturę wysunął Zarząd Powiatowy PiS w Biłgoraju, a poparł Zarząd Okręgu. Ostateczne zatwierdzenie kandydatury miały dać władze PiS.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolBy potwierdzić nasze informacje, skontaktowaliśmy się z pełnomocnikiem wyborczym PiS w naszym Okręgu, posłem Piotrem Oszówką. -Wojciech Gleń jest naszym kandydatem na fotel Burmistrza Miasta Biłgoraj. Jego kandydaturę wysunął Zarząd Powiatowy. Pan Gleń uzyskał akceptację Zarządu Okręgowego. Otrzymałem informację telefoniczną, od przewodniczący Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości, że został on oficjalnie zatwierdzony jako kandydat PiS w wyborach samorządowych na stanowisko Burmistrza Biłgoraja - zaznacza w rozmowie z bilgoraj.com.pl poseł Olszówka, i dodaje: -Wojciech Gleń nie jest członkiem PiS, startuje jednak z naszym poparciem. To człowiek o poglądach prawicowych, szanowany w Biłgoraju. Wierzę, że mieszkańcy Miasta poprą jego kandydaturę, kandydaturę człowieka energicznego, młodego, doświadczonego w biznesie i zarządzaniu ludźmi. Wojciech Gleń jest gwarantem rozwoju Biłgoraja.

wojtek_glen_bilgoraj_kandydat.jpg

Wojciech Gleń ma 41 lat, jest z zawodu technikiem budownictwa, ukończył studia z zakresu zarządzania i administracji. Prowadzi założoną ponad 30 lat temu rodzinną firmę wielobranżową, która zatrudnia kilkudziesięciu pracowników. Jest żonaty, ma trzech synów. Słynie z zamiłowania do sportów motorowych.Zobacz także:

Jacek Piskorski ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu po fotel Burmistrza (FOTO)

Burmistrz Janusz Rosłan potwierdza: Będę ubiegał się o kolejną kadencję (AUDIO)

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: kandydat na burmistrza   wojciech gleń   pis biłgoraj   wybory samorządowe 2018

Zobacz także

Krzysztof Grabczuk otworzył biuro poselskie w Biłgoraju (AUDIO, FOTO)

Dodane: 2020-01-17 16:23 - Komentarze  (13)  czytane (1307)

TAGI: krzysztof grabczuk, biuro poslskie, platforma obywatelska, biłgorajKomentarze (119)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.214.184.250

Piotrek (2018-09-15 23:55:33)

Roslan „zrobił piękny Biłgoraj”, teraz Ty Wojtek uczyń Go funkcjonalnym ...
W pierwszej kolejności AUDYT , następnie musisz wiedzieć (i wiesz) że pierwszą potrzebą tego miasta jest to że ludzie potrzebują miejsc pracy które jestem pewien ze sprawnie ogarniesz, stworzysz -druga potrzeba to - posplacasz długi które zrobił Burmistrz z aktualna ekipą...
to jak to miasto stoi finansowo to cud jakiś ze jeszcze nikt z włodarzy nie siedzi w pace za to..
Chyba nie ma drugiego tak bardzo zadłużonego miasta jak Biłgoraj ...
Jako przedsiębiorca wiesz przecież że firma która jest na minusie , ma same straty wkrótce ogłosi upadłość. Nikt nie zechce w takim tworze funkcjonować .
Musimy wspólnie zawalczyć o to miasto! Masz cała armie ludzi za sobą!
Będziesz też musiał ogarnąć przetargi - startuje wiele podmiotów a wygrywa wciąż jedna firma- niekoniecznie składając najlepsze oferty...
I przede wszystkim - musisz zaufać Bilgorajanom.
My naprawdę mamy już dość !

ciekawy (2018-09-15 16:18:45)

A kto będzie odtwarzał postać Jezusa w corocznym przedstawieniu przed Wielkanocą?
Przecież burmistrzowi nie wypada...

Co to znaczy kandydat niezależny? (2018-09-15 08:32:56)

W polityce każdy musi mieć tzw. zaplecze. Rosłan - niezależny ??? Gleń - niezależny ???

do Robi (2018-09-14 07:24:26)

Nie jest to jedyne zapomniane osiedle. Takich, gdzie dzieciarnia nie ma gdzie wyjść jest kilka. I burmistrzowi od 16 lat problem był znany, bo rady osiedlowe to zgłaszały. Niestety osiedla były traktowane w zależności czy wygrał w nich ktoś z listy Janusza czy spoza a zwłaszcza z prawicy. Prawda jest taka , że temat ten traktowany był przez burmistrza instrumentalnie.

Aga (2018-09-13 23:01:12)

Nie mogę juz słuchać tych tekstów "miasto wyładniało". Burmistrz po prostu dostał pieniadze z unii na konkretne cele i je wykorzystał .
KAŻDY jeden na Jego miejscu by tak samo zrobił . A może i więcej - wiele rzeczy było niepotrzebnych - wiele inwestycji okazało się bezsensownych . Ludzie kto z Was wie ile przez swoją butę Burmistrz spraw przegrał ..?.! A jak bardzo miasto jest zadłużone ?
Podpisują nieprzemyślane umowy/przetargi i potem okazuje sie ze były one niekorzystne dla miasta i mieszkańców .
A powinien odpowiedzialnosc ponieść człowiek który daną umowę podpisał . ... niestety konsekwencje sa dla Nas- przywileje dla Urzędników
Dlatego Wojciech Glen jest dobrym kandydatem na fotel burmistrza - wie jak prowadzić działalność , jak nią zarządzać aby przynosiła korzyści - uważam że jego kandydatura to gwarancja sukcesu dla miasta . . Nie zależy mu na dorobieniu się na nas ..
Puszcza liczy na zmiany . Mamy nadzieje ze Nas Wojciech nie zawiedziesz !

Marian (2018-09-13 22:21:59)

Kto mi przedstawi najlepszy program to na niego oddam głos.

Robi (2018-09-13 16:27:38)

Witam Panie Wojtku. Jeśli Pan obieca że będzie walczyć o boisko wielofunkcyjne na osiedlu Rapy to ma Pan głosy wszystkich młodych ludzi z osiedla. Jest to jedyne zapomniane przez teraźniejszą władzę osiedle na którym niestety nic się w tym temacie nie dzieje. Na osiedlu powstają nowe bloki a o dzieciakach które chciały by pokopać gałę władze niestety zapomniały.

xx (2018-09-13 15:42:16)

Pan Rosłan albo pan Glen zaden SZeliga....

Roman (2018-09-13 15:38:45)

Dzisiaj dyskutowaliśmy w pracy. Większość jest za zmianą
burmistrza i panem Szeligą.

Mir (2018-09-13 15:27:23)

Panie Gleń ma Pan mój głos i kilka głosów z mojej rodziny - tylko nie wiem po co Panu poparcie jakiegoś PIS-u. Odetnij sie Pan od nich i zobaczy Pan jaka masa ludzi zagłosuje na Pana. Pozdrawiam;

(2018-09-13 10:48:06)

“Czas na Osiedla”
Brzmi strasznie
Wspolczuje Wam Mieszkancy Bilgoraja - Teraz zabierze się za Wasze podworka .

Jak ja się cieszę że od kilku lat mieszkam w stalowej Woli- Tam jest Prawdziwy Gospodarz....!
Skoro Ten Burmistrz dopiero po 16 latach doznał takiego oświecenia - naprawdę pomyślcie o zmianach!

Haha (2018-09-13 10:36:29)

Wy tu dalej srajcie Na swoich kandydatow a roslan juz ponoć swoim podwladnym nakazal robienie Zdjęc w Czasie glosowania ...

(2018-09-13 10:31:15)

Byłby głupi jakby robił czystki w ludziach którzy znają sie na rzeczy. Jedyne co to mógłby bardziej podkręcić in śrubę bo Państwo w urzędach chodzą jak święte krowy i nie ponoszą ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI za swoje czyny , przede wszystkim za błędy.
Nikt nie mówi o karaniu urzędnika ale chodzi o naprawienie tych błędów i nie robienie przy tym głupków z petentów tylko pomoc zwykłym ludziom - od tego przecież są...
za Roslana samopas totalny.
No ale jaki Pan - taki Kram...

krótka analiza porównawcza i dlatego głosuję na Glenia (2018-09-13 09:51:11)

Wojciech Gleń

- studia zarządzanie i administracja
- prowadzi małe przedsiębiorstwo
- zatrudnia ludzi i rozwija przedsiębiorstwo
- z własnej kieszeni wspiera sport
- mąż i ojciec
- chrześcijanin


Janusz Rosłan

- studia germanistyka
- od zawsze na etacie
- redukuje etaty w szkołach, likwiduje placówki
- ani jedna złotówka na sport z własnej kieszeni
- Mąż
- ateista

Głosuję na Wojtka (2018-09-13 08:55:07)

16 lat po 9 tys. miesięcznie plus żona Maryla praktycznie tyle samo to robi wrażenie. I niech nikt mi nie mówi, że zazdrość! Po prostu wystarczy i tyle na temat.
Panie Gleń do jednej rzeczy musi się Pan odnieść i dać jasny sygnał, że nie zamierza Pan robić żadnych czystek w urzędach i spółkach podległych UM. Od wielu lat był to jeden z mocniejszych argumentów zastraszana, że przyjedzie ktoś inny i wprowadzi swoją ekipę.
Jeżeli Biłgoraj nie zagłosuje na kogoś innego to będzie to oznaczało, że Janusz Rosłan jest złotym dzieckiem urodzonym w czepku, który trafia się raz na 100 lat. Szczęście sprzyja lepszym i niech w tym przypadku lepszym okaże się Pan Gleń.

(2018-09-13 08:25:56)

No to się zaczęło!Mamy swojego Burmistrza i basta.Po co się podpalacie.Ale ile kasy wydacie na takie pierdoły.Oby to nie były z naszych podatków!

Adam (2018-09-13 07:44:39)

Panie Wojciechu po co pan rozbija głosy? Wszyscy idą na Szeligę bo ma jedyny szansę wygrać z Rosłanem. Jak pan naprawdę chce zmian w mieście to powinien pan zrezygnować i poprzeć pana Szeligę.

Do Patryka (2018-09-12 23:57:09)

No dobra . Ale kim jest ten Łobejko? Co robi? To jakiś nauczyciel podobno.
Bo nazwisko większości ludzi nie jest znane .
Szczerze mówiąc ja tez usłyszałam o tym człowieku teraz jak czytam w komentarzach .

(2018-09-12 23:00:46)

Chyba kpisz Człowieku! Glen ma największe Szanse !
Normalny Uczciwy Niezależny od Nikogo Człowiek
Drugiego takiego w Biłgoraju nie znajdziesz.


Patryk (2018-09-12 22:58:24)

Miał być pan Łobejko kandydatem a nie Gleń. To błąd wielki i przegrana na starcie.

Pan Łobejko miałby szanse, a Gleń żadnych.

W drugiej turze Szeliga i Rosłan. Reszta nie liczy się.

Obiektywnie (2018-09-12 21:42:51)

Gleń nie ma żadnych szans. Pozytywne komentarze? Ile pokasowano policz sobie negatywnych.

s (2018-09-12 20:47:14)

Ma mój głos. Uczciwy, niezależny od cudzych pieniędzy, z ludźmi też umie żyć i społecznie się udziela.

CzAd, do Ryska (2018-09-12 18:37:24)

Apel ten jest sluszny jedynie w czesci odnoszacej sie, by Pan Szeliga zaniechal kandydowania I zajal sie czyms innym. Natomiast ostatnia rzecza jakiej potrzebuje Glen, to poparcie Szeligi.
To nic innego niz pocalunek smierci...
Ponad 6 tysiecy otworzen, okolo stu wpisow, w przewazajacej wiekszosci - pozytywnych.
Bedzie dobrze, podejrzenia graniczace z pewnoscia podpowiadaja, ze Czerwony Burmistrz bedzie szukal zajecia na zielonej trawce.

Bogdan (2018-09-12 17:56:28)

Panie Szeliga jedynie pan ma szanse na wygraną, proszę nie popierać Glenia. On nie ma żadnych szans. Panie Szeliga pan wygra. Popieramy.

nie zagłosuję na gościa (2018-09-12 16:27:56)

którego popiera komunistyczna partia Pis , mimo że jest gościem najwyższego zaufania.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim (FOTO, VIDEO)

Najpiękniejsze kolędy Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu laureatów...

Monitorują las, by chronić go przed zaśmiecaniem

W sobotę, 18 stycznia br., działacze biłgorajskiej grupy EKO Challenge...

Krzysztof Grabczuk otworzył biuro poselskie w Biłgoraju (AUDIO, FOTO)

W miejscu, gdzie biuro swe miał były poseł Stanisław Żmijan,...

Gmina Miasto Biłgoraj utworzyła Integracyjny Oddział Przedszkolny dla dzieci 3-letnich

Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci 3-letnich do nowo...

Statystyka Urzędu Stanu Cywilnego w Biłgoraju

Wiemy ile dzieci urodziło się w 2019 roku, ile zawarto małżeństw...

Przez Goraj przeszli Trzej Królowie (FOTO)

Ulicami Goraja przeszedł w tym roku po raz pierwszy Orszak trzech...

Ogłoszenia