Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Tydzień Bibliotek w Dąbrowicy, tegoroczna edycja przebiegła pod hasłem Do(wolność) Czytania

Dodał: red Data: 2018-05-16 16:58:01 (czytane: 690)

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Dąbrowicy to spotkania z legendą oraz przybliżenie wartości moralny młodego czytelnika. Pierwszego dnia odbyło się spotkanie ze starszą młodzieżą na temat "Człowieku, #nieBĄDŹbezWARTOŚCIowy. Wartości to nasz życiowy kompas".

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolWartości to standardy naszych myśli, postaw i wyborów, które mówią kim jesteśmy, jak żyjemy i jak traktujemy innych ludzi. W dzisiejszym świecie coraz więcej jest zdarzeń, które świadczą o głębokim kryzysie moralnym. Dlatego ważne jest by młodzi ludzie rozumieli, czym są i czemu służą wartości. Biblioteka Publiczna organizując to spotkanie miała na celu przypomnienie tych wartości w taki sposób , by młodzież z własnej woli chciała je praktykować.

tydzien_bibliotek.jpg

Dwa dni przeznaczone były dla młodszych czytelników, było to spotkanie z legendą polską oraz legendy miast polskich. Następny dzień to "urodzinowe czytanie bajek" dla najmłodszych czytelników tj. przedszkolaków. Urodzinowe spotkanie to cykl spotkań dla najmłodszych czytelników. Biblioteka stara się promować literaturę od najmłodszych czytelników. Dzieciaki to uwielbiają, każde czeka kiedy to tylko dla niego będzie przeczytana krótka bajeczka. Solenizant dostaje drobny upominek - zakładkę do książki. I tak w nastroju urodzinowym już 9 lat biblioteczna wróżka czyta bajki - klasykę literatury polskiej i światowej. Poza tym odbyła się prezentacja najpiękniejszych  bibliotek i księgarń na świecie, ukazując jak magiczne są miejsca dla książek.

Reklama.

Organizatorem Tygodnia Bibliotek była Biblioteka Publiczna przy współpracy Biblioteki Szkolnej w Dąbrowicy.

/Lucyna Bielak/

Tagi: tydzień bibliotek   biblioteka w dąbrowicy   do(wolność) czytania   czyetlnictwo biłgoraj

Zobacz także

Mikołajkowy koncert charytatywny dla Fundacji „Krzyk” (FOTO)

Dodane: 2018-12-13 07:24 - Komentarze  (0)  czytane (150)

TAGI: koncert charytatywny, tereszpol, fundacja pomocy dzieciom krzyk, zbiórka żywnościKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.164.198.240

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej pn. "Dzień Jesiennego Liścia", która odbyła się dziś w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. W tym roku głównym celem wydarzenia była pomoc niepełnosprawnemu Jakubowi Brodziakowi. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia