Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Turniej oldbojów (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-07-01 19:06:08 (czytane: 2095)

Zawodnicy drużyny Old Stars oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju wraz z partnerami z Węgier, Ukrainy i Słowacji zorganizowali XVIII edycję Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów, który odbył się 1 lipca 2017 roku na boiskach w Nadrzeczu k/Biłgoraja.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajW Turnieju rywalizowały drużyny z Miskolca (Węgry), Nowowołyńska (Ukraina) i Vranova (Słowacja) oraz Old Stars Biłgoraj. Sportowe zmagania wygrała drużyna z Biłgoraja przed reprezentacją Nowowołyńska, Vranova i Miskolca.

turniej_oldbojow_nadrzecze_2017.JPG


Międzynarodowe zmagania oldbojów otworzył Starosta Biłgorajki, gratulował zawodnikom pasji i ducha walki oraz przywitał ich na Ziemi Biłgorajskiej. Jak podkreśla Marek Zwolak, jedne z organizatorów Turnieju, sportowe zmagania są tylko jedną z odsłon imprezy, która służy promocji Biłgorajszczyzny, zacieśniania wzajemnych relacji między miastami partnerskimi oraz podejmowania przedsięwzięć na polu biznesu.

Reklama.

-Już po raz XVIII spotykamy się jako piłkarscy oldboje by powalczyć na boisku i spotkać się. Takich turniejów w roku jest kilka, odbywają się kolejno w poszczególnych krajach. Z jednej strony to rywalizacja sportowa, z drugiej promocja Ziemi Biłgorajskiej, a także zacieśnianie wzajemnych relacji w tym biznesowych i handlowych. Udział w Turnieju biorą przedstawiciele miast partnerskich Biłgoraja i miast z nami zaprzyjaźnionych - zaznacza Marek Zwolak.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 47

Tagi: turniej oldbojów   piłka nożna   nadrzecze k/biłgoraja   marek zwolak

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.234.245.121

Silk (2017-07-02 17:59:41)

Daj sobie na luz! To stary facet, tylko sobie lifting zrobił... :(I)

max (2017-07-02 15:42:32)

Organizatorom należą się podziękowania za włożony trud i promocję Biłgoraja.

Miła (2017-07-02 08:03:10)

W Old Stars grał młody chłopak i ja go znam. To nie Oldboy:)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Podsumowanie roku 2019 w sporcie, kulturze i działalności społecznej (FOTO, WYNIKI)

Dyplomy, pamiątkowe statuetki, gratyfikacje finansowe - to nagrody i wyróżnienia, które z rąk władz Miasta Biłgoraja odebrali sportowcy, działacze sportowi, trenerzy oraz działacze kultury i działalności społecznej. W ten sposób podsumowano rok 2019 w działalności kulturalno - społeczno - sportowej. więcej»

Ogłoszenia