Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Turniej mikołajkowy dla Piotra Kozaka i niezwykła ofiarność rówieśników (FOTO)

Dodał: red Data: 2019-12-06 15:44:04 (czytane: 2678)

Ponad 12 tys. zł zebrano na leczenie Piotra Kozaka, ucznia klasy maturalnej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Wszystko podczas turniej mikołajkowy , który odbył się dziś i niezwykłej ofiarność rówieśników.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj-Piotr Kozak zachował na chłoniaka, przeszedł skomplikowane leczenie i w tej chwili choroba jest w remisji. Niestety by wrócić do sprawności przejść musi kosztowną rehabilitację, jej koszt to około 200 tys. zł rocznie. Od początku walki o zdrowie towarzyszymy Piotrowi. Włącza się w to cała społeczność szkoły - przyznaje wicedyrektor ZSBiO, Anna Kraczowksa. Jak podkreśla organizowane są różne przedsięwzięcia pomocowe, a zbiórka środków na rehabilitację nagłaśniana, by jak najwięcej osób mogło pomóc. -Bardzo zaangażowali się nauczyciele i tutaj chciałabym podziękować Marzenie gałce za koordynowanie działań oraz uczniowie i nauczyciele. To niezwykle budujące - dodaje.

turniej_mikolajkowy.JPG

-Gdy tylko usłyszeliśmy, że Piotrek potrzebuje pomocy postanowiliśmy pomóc. Chodził z nami do jednej szkoły, a dziś walczy z chorobą. W domu rodzice wychowali nas tak, że należy pomagać, nauczyciele mówią nam za jakimi ideałami mamy podążać stąd zorganizowaliśmy turniej mikołajkowy i zbiórkę środków. W wydarzeniu udział wzięło około 900 osób, i udało nam się zebrać dużą kwotę, która przeznaczona zostanie na rehabilitację Piotrka - wyjaśnia Aleksandra Rymarz.

turniej_mikolajkowy_1.JPG

Turniej to kilka zabaw ruchowo - sprawnościowych, w których zmierzyć musiały się reprezentacje poszczególnych klas. Konkurencje były nie typowe, wymagały więc sprawności fizycznej, koordynacji działań oraz przewidywania zachowań drużyny przeciwnej. Młodzi ludzie sprzedawali także "niepytajki" oraz ciasta. Jak zauważa dyrektor "Budowlanki" Stanisław Sitarz, Piotrek potrzebuje pomocy materialnej, ale równie ważne jest wsparcie duchowe i poczucie, że nie jest się samym: -Jestem bardzo zbudowany postawą młodzieży. Wiele inicjatyw wychodzi od nich, poświęcają swój czas, swoje kieszonkowe bo chcą pomóc. Piotrek ma świadomość, że rówieśnicy nie zapomnieli o nim, nie zostawili go samego. To z pewnością dodaje mu sił do walki o powrót do zdrowia.

Reklama.

Piotrkowi w powrocie do zdrowia może pomóc każdy z nas, wystarczy poprzez portal www.siepomaga.pl/piotr-kozak wpłacić dowolną kwotę.Zobacz także:

Turniej charytatywny dla Piotrka (FOTO)

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 75

Tagi: turniej mikołajkowy   zsbio biłgoraj   piotr kozak   zbiórka środków na pomoc dla piotra kozaka

Zobacz także

Bitwa o Biłgoraj - interaktywna gra miejska przypomni nieznaną historię

Dodane: 2020-08-06 13:17 - Komentarze  (4)  czytane (558)

TAGI: gra miejska, bitwa o biłgoraj, harcerze biłgoraj, dotota woźniakKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.172.233.215

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia