Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Trwa Spontaniczna Motomajówka (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2018-05-26 14:26:19 (czytane: 3376)

Ulicami Biłgoraja przejechało kilkuset motocyklistów. Parada była częścią "Spontanicznej Motomajówki", która organizowana jest w Woli Dużej k/Biłgoraja już po raz trzeci. Zlot motocyklistów, który potrwa do jutra to także koncerty (dziś wystąpi Kobranocka), ale także konkursy, park maszyn i wystawa zabytkowych motocykli.W ten weekend Biłgorajem zawładnęli motocykliści i miłośnicy "dwóch kółek". W Woli Dużej k/Biłgoraja odbywa się zlot organizowany przez Spontaniczną Grupę Motocyklowa z Biłgoraja. -Przede wszystkim chcemy integrować środowisko motocyklistów nie tylko z naszego Regionu, ale z całej Polski ale także kontynuować wieloletnia tradycję zlotów na Ziemi Biłgorajskiej. Chcemy także pokazać, że nie jesteśmy zamknięci na społeczeństwo, wprost przeciwnie na konkursy, koncerty, do parku maszyn i na paradę zaprosiliśmy wszystkich. Wierzymy, że razem miło spędzimy ten weekend, a może ktoś od nas zarazi się pasją do motocykli - podkreśla w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl,jeden z organizatorów Zlotu, Robert Łęcki.

Uczestnicy zloty zgodnie przyznają, że motocykle to pasja, miłość, spełnienie, samorealizacja. -Może to co powiem jest wyświechtane i nie będzie odkrywcze, ale jak siadam na motocykl, odpalam go i ruszam w drogę, to czuje się wolny, kłopoty, zmartwienia zostają gdzieś z tyłu, liczy się maszyn, droga i to uczucie, które trudno opisać. Chyba zamiast krwi mam benzynę (śmiech) - przyznaje Łukasz.

spontaniczna_motomajowka_parada_bilgoraj_2.JPG

Z koli pan Józef chwali dobrą organizację wydarzenia, atrakcje i miejsce zlotu: -Roztocze jest malownicze, cudowne, Biłgoraj jest śliczne i bardzo gościny. Jestem już u Was drugi raz i polecam każdemu, nie ma czasu by się nudzić. Takie zloty pozwalają nie tylko spotkać ludzi, którzy mają podobne pasje i zainteresowania, ale także odwiedzić piękne miejsca dobrze się przy tym bawiąc.

Reklama.

Zlot potrwa do jutra. -Jeszcze dziś każdy może odwiedzić park maszyn czy wziąć udział w konkursach i koncertach. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru jest zespół Kobranocka. Każdy także może wspomóc osoby chore oddając krew podczas Moto - Kropli - informuje współorganizatorka, Olga Surma.

spontaniczna_motomajowka_parada_bilgoraj_3.JPG

Nad bezpieczeństwem uczestników zlotu i gości czuwają policjanci i służba medyczna. Nad bezpieczeństwem w miejscu zlotu czuwa także ochrona.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 150

Tagi: spontaniczna motoajowka   parada motocyklowa   zlot motocyklowy   biłgoraj

Zobacz także

"Spontaniczna Motomajówka" czyli kilkuset motocyklistów na ulicach Biłgoraja (FOTO, VIDEO)

Dodane: 2019-05-25 15:45 - Komentarze  (0)  czytane (700)

TAGI: spontaniczna motomajówka, biłgoraj, zlot motocyklowy, motocykliściKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.91.41.87

Stefan (2018-05-27 23:38:48)

Byłem późnym popołudniem na Woli. Motory, Motory jeszcze piękniejsze, Motory wyszukane. To widziałem. Piwo też było. Radość ogólna i zadowolenie. Tam było piękne Miasteczko Tych Ludzi co lubują się w ryku silników. Uważam iż Organizatorzy zasłużyli na brawa. Szkoda że to daleko od Biłgoraja.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Będzie remont drogi W835 Biłgoraj - Tarnogród - granica Województwa Lubelskiego

Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego, Michał Mulawa informuje, że jeszcze w tym roku ma zostać ogłoszony przetarg na remont i modernizację drogi wojewódzkiej Nr 835 od Biłgoraja do granicy Województwa Lubelskiego. -Zdecydowanie przyśpieszamy z tą oczekiwaną i ważną dla Lubelszczyzny inwestycją - podkreśla. więcej»

Ogłoszenia