Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Technik leśnik na miarę potrzeb europejskiego rynku pracy

Dodał: red Data: 2022-06-23 10:49:29 (czytane: 876)

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zakończyła ocenę wniosków złożonych w ramach sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1 w roku 2022. Wniosek nr 2022-1-PL01-KA122-VET-000068779 został zatwierdzony do realizacji przez ZSl w Biłgoraju.zsl_bilgoraj.jpgMaksymalna przyznana kwota dofinansowania to 63 212 Euro. Szkoła już od września rozpocznie działania związane z realizacją wyżej wymienionego projektu, który obejmuje dwa dwutygodniowe wyjazdy na praktyki zawodowe w Szwecji.

Pierwszy wyjazd planowany jest na 18 czerwca 2023 roku, dla grupy 15 uczniów i dwóch opiekunów oraz drugi na 27 sierpnia 2023 roku, również dla takiej samej liczby uczestników. Formularz rekrutacyjny będzie obejmował m.in. średnie ocen z przedmiotów zawodowych, ocenę z j. angielskiego oraz zachowanie za I półrocze roku szkolnego 2022/2023.

Do współpracy wybrany został szwedzki partner EU Mobility Sverige. Jest to  młoda organizacja działająca w dziedzinie rozwoju zawodowego i edukacji. Główna siedziba firmy znajduje się w Malmo. Organizacja praktyk w tej lokalizacji pozwoli zapewnić praktyki zgodne z kierunkiem kształcenia i na najwyższym poziomie.

erazmus_plus_zsl.jpg

/Agnieszka Cich/

Tagi: technikum leśne   erazmus plus   techbik leśnik   zespół szkół leśnych

Zobacz także

Półkolonie dla dzieci z Ukrainy

Dodane: 2022-07-05 12:53 - Komentarze  (4)  czytane (663)

TAGI: półkolonie, dzieci z ukrainy, wakacje, oświata biłgorajKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.78.122

(2022-06-23 13:42:28)

Ilu absolwentów dostaje pracę w zawodzie?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Burmistrz Biłgoraja ogłosił konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju

Burmistrz Janusz Rosłan, ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju. Do konkursu na stanowisko dyrektora może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia