Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Tarnogrodzki dzień z ekologią

Dodał: red Data: 2015-06-16 10:43:18 (czytane: 2635)

XIII Olimpiada wiedzy ekologicznej, pokaz mody ekologicznej i konkurs na plakat o tematyce ekologicznej, złożyły się na cykl imprez pn. "Przyjaźni środowisku", które odbyły się w ramach "Dnia z ekologią" zorganizowanego 15 czerwca br. przez TOK przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Firmy Model.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajDo rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące szkoły z terenu Gminy Tarnogród. -Przede wszystkim chodzi mam o podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszego pokolenia oraz propagowanie właściwych postaw ekologicznych oraz ekologicznego stylu życia - wyjaśnia Renata Ćwik dyrektor Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury (TOK).

dzien_z_ekologia.JPG


Dzień z ekologią zaangażowała uczniów i nauczycieli w trzech działaniach, w olimpiadzie wiedzy ekologicznej, przygotowaniu stroju, nakrycia głowy lub biżuterii z surowców wtórnych oaz wykonanie plakatu o tematyce ekologicznej. Dla każdego z zawodników organizatorzy przewidzieli nagrody.

dzien_z_ekologia_tarnogrod.JPG


Rywalizację w w olimpiadzie wygrali przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Gimnazjum w Tarnogrodzie, a na trzecim miejscu reprezentanci Szkoły Podstawowej z Woli Różanieckiej.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: dzień z ekologią   gmina tarnogród   olimpiada wiedzy ekologicznej   pokaz mody ekologicznej

Zobacz także

Nie żyje Tadeusz Tujaka

Dodane: 2021-03-04 09:59 - Komentarze  (3)  czytane (1502)

TAGI: zmarł tadeusz tujaka, zmarł były dyrektor trójki, szkoła podstawowa nr 3 w biłgoraju, tadeusz tujaka biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.239.33.139

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia