Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

'Taneczne inspiracje' w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: red Data: 2015-04-18 11:44:07 (czytane: 5348)

Na Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się II Ogólnopolski Festiwal Tańca ‘Taneczne Inspiracje’. Organizatorami wydarzenia był Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Trampolina Sukcesu".

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajJak podkreśla Prezes Stowarzyszenia, Marcin Holko, celem Festiwalu jest przede wszystkim popularyzacja tańca współczesnego, konfrontacja dorobku artystycznego amatorskiego ruchu tanecznego, integracja środowiska tanecznego oraz wymiana pomysłów i doświadczeń twórczych.

taneczne_inspiracje_bilgoraj.JPG


Dla uczestników wprowadzono trzy kategorie wiekowe, kategorię młodszą od 6 do 9 lat, kategorię średnią od 10 do 13 lat i kategorię starszą od 14 lat.

taniec_bilgoraj.JPG


W Konfrontacjach festiwalowych biorą udział amatorskie zespoły taneczne pracujące w oparciu o elementy techniki tańca współczesnego, nowoczesnego oraz towarzyskiego. Występy taneczne prezentowane były w blokach: taniec nowoczesny i taniec współczesny w trzech kategoriach wiekowych. Zespoły prezentowały jedną kompozycję choreograficzną o czasie do 10 minut. Turniej odbył się 17 kwietnia br.

.bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 32

Tagi: turniej tańca   stowarzyszenie trampolina sukcesu   biłgoraj   taneczne inspiracje

Zobacz także

Nauczyciel z Biłgoraja z laurem ogólnopolskiego konkursu w kategorii grafika komputerowa

Dodane: 2020-03-21 10:06 - Komentarze  (2)  czytane (971)

TAGI: anna dobraczyńśka, konkurs graficzny, harry potter, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.75.196

(2015-04-18 13:30:18)

Jak najszybciej wylansować dziecko? Wielu rodziców sądzi, że dziś najszybciej karierę robi się w talent show

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia