Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Systemy hotelowe, dzięki którym zwiększysz przychody

Dodał: red Data: 2018-10-01 00:12:14 (czytane: 3621)

Hotelarze napotykają wiele wyzwań w swojej działalności i coraz trudniej jest im generować wysokie dochody. Zmieniające się wymagania i oczekiwania gości, rosnąca w siłę konkurencja, a także zmiany gospodarcze, mogą w faktyczny sposób wpłynąć na to, ile będziesz w stanie zarobić.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajWażne jest więc umiejętne zarządzanie zasobami, a w tym niezbędne okazują się systemy hotelowe, które mogą rozwiązać liczne problemy. Jakie?

Reklama.

Zbyt mało lub zbyt dużo gości
Obecnie właściciele hoteli korzystają z wielu kanałów dystrybucji, by mieć szansę dotrzeć do wszystkich klientów, którzy mogą być zainteresowani ich ofertą. Takie rozwiązanie może stwarzać wiele problemów, jeśli nie jest ono zautomatyzowane. Niejednokrotnie wystąpi sytuacja, kiedy to na jedno miejsce zgłoszą się w konkretnym dniu dwie osoby, ponieważ każda z nich skorzystała z innego portalu. Rezerwacja, który musi być sprawdzana przez pracowników, jest nie tylko czasochłonna, ale również pochłania znaczne fundusze, które mogłyby być przeznaczone na inny cel.

Okazuje się więc, że już na początkowym etapie skorzystanie z systemu hotelowego iLumio App może zoptymalizować metody rezerwacji i zapewnić przesyłanie informacji o zabukowaniu miejsca w czasie rzeczywistym we wszystkich kanałach.

Narzucenie złej stawki za pokój
Kiedy walczysz o generowanie dochodu, utrata szansy na podwyżkę cen może okazać się niezwykle zgubna dla Twojego biznesu. Dzisiejszy przemysł hotelowy musi cały czas zapewniać elastyczne ceny. Ilekroć popyt jest wysoki, należy podnieść cenę i jak najlepiej wykorzystać sezon, a z kolei kiedy klientów brakuje, to trzeba ich zachęcić do odwiedzenia Twojego hotelu.

Hotelarz musi więc być świadomy trendów rynkowych i odpowiednio zarządzać swoimi zasobami, aby jego działalność była owocna. Jednak ciągłe obserwowanie słupków i ręczne wprowadzanie zmian cen we wszystkich kanałach jest po prostu niemożliwe. Dopiero wykorzystanie w tym celu systemu hotelowego daje pewność, że stawki za pokój zawsze będą ustalone prawidłowo.

hotel.jpg

Nieodpowiedni kanał dystrybucji
Obecnie istnieje wiele kanałów dostępnych dla hoteli do dystrybucji swoich zasobów. Niektóre z nich pobierają olbrzymie prowizje, jednak zapewniają również skuteczną promocję, z kolei inne nie żądają wielkich pieniędzy, ale odzew klientów z ich witryny jest niewielki. Zatem wybór odpowiedniego kanału dystrybucji jest kluczowym zadaniem, by móc zwiększać przychody.

System hotelowy iLumio
App potrafi na bieżąco monitorować oferty różnych stron, a także opracowywać szereg raportów, dzięki którym łatwiej podjąć decyzję o tym, czy współpraca z danym kanałem dystrybucji jest opłacalna.

Umiejętne zarządzanie dostępnymi w hotelu zasobami jest jednym z tych aspektów, dzięki którym można szybko osiągnąć sukces. Jednak w świecie zdominowanym przez technologię warto pamiętać o tym, żeby korzystać z odpowiednich narzędzi, które umożliwiają szybkie reagowanie na zmiany i wymagania klientów. System hotelowy jest w stanie przyjąć na siebie wiele zadań, które będą wykonane efektywniej i sprawniej, niż gdyby zajmował się nimi personel.

* Artykuł sponsorowany

Tagi: systemy hotelowe   biłgoraj   przychody   hotel

Zobacz także

Black Friday. Policja przestrzega i apeluje by być ostrożnym

Dodane: 2020-11-27 12:31 - Komentarze  (0)  czytane (222)

TAGI: black friday, przeceny, promocje, policja ostrzega oszuściKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.232.146.10

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów w Biłgoraju

Dodatkowy zasiłek na opiekę nad dziećmi w listopadzie

Starosta biłgorajski o sytuacji w DPS w Teodorówce

Zakończyła się rewitalizacja Placu Wolności. Tak wygląda inwestycja z lotu ptaka

Uroczystość Wszystkich Świętych

Strajk kobiet. Ulicami Biłgoraja przeszedł protest przeciw orzeczeniu TK

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Jubileuszowe Spotkania za nami (FOTO)

Koncertem jubileuszowym, w którym wystąpili Mariusz Oziu - Orzechowski, Jacek Kadis, Mariusz Marcin Dekiel, Jacek Daszyński, Joanna...