Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sukcesy naszych sztangistów

Dodał: red Data: 2018-05-15 15:53:48 (czytane: 2107)

Mistrzostwa Polski LZS w Zamościu w podnoszeniu ciężarów dobiegły końca. Bardzo dobrze zaprezentowały się na nich zawodniczki i zawodnicy z Ludowego Klubu Sportowego "Znicz" Biłgoraj. Klub z Biłgoraja zajął III miejsce w klasyfikacji klubowej, a w klasyfikacji wojewódzkiej, Województwo Lubelskie wygrało z ogromna przewaga punktów.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Jakub Kulik w kategorii wagowej do 62 kg z wynikiem (70 - 86) zajął VI miejsce. Mistrzostwo Polski w kategorii wagowej do 77 kg i rekordy życiowe to sukcesy Marcina Szlachty (81 - 103). Wspaniały wynik oraz rekordy życiowe zdobył także Michał Bielak (75 - 95). W najcięższej kategoria wagowej, srebrny medal zdobył Cezary Portka z wynikiem (90 - 110).

W kategorii wagowej do 85 kg wystartował nasz reprezentant Adam Czerw, który poprawił swoje rekordy życiowe (88 - 92) i zajął VII miejsce. W kategorii do 94 kg startował Marcin Paluch uzyskał 92 kg w rwaniu i 116 kg w podrzucie, co uplasowalo go na V miejscu. Maciej Cios ustanowił wspaniały wynik (116 - 149) co dało 23 kg przewagi nad rywalem i zapewniło mu I miejsce i tytuł Mistrza Polski.

Katarzyna Dziduch zajęła IV miejsce z wynikiem (45 - 53). W kategorii wagowej 63 kg wystartowała Natalia Mrozik, która zajęła III miejsce (z wynikiem 42 - 50). W kategorii 69 kg wystartowała Martyna Kiełczewska zajmując VI miejsc z wynikiem (35 - 38). W kategorii 90 kilogramów wystartowały dwie zawodniczki "Znicza": Aleksandra Łysakowska i Agnieszka Rak. Ola zajęła V miejsce z wynikiem (47 - 55), natomiast Agnieszka pobiła sześć rekordów Polski i zajęła I miejsce robiąc.

/Andrzej Strzałka/

Tagi: podnoszenie ciężarów   lsk znicz biłgoraj   miestrzostwa polski   sport biłgoraj

Dodane: 2018-10-12 07:56 - Komentarze  (1)  czytane (537)